Cercle Brugge stelt nieuwe technisch directeur officieel voor

door
Cercle Brugge stelt nieuwe technisch directeur officieel voor

Cercle Brugge is degelijk aan het seizoen begonnen. De Vereniging pakte in zijn eerste twee wedstrijden drie op zes en parkeert daarmee in de middenmoot. Naast het veld vinden de nodige verschuivingen plaats in de structuur van Groen-Zwart.


Zo vertrekt technisch directeur Carlos Aviña naar AS Monaco, waar hij dezelfde functie zal uitoefenen. De Mexicaan komt op de clubwebstek met een dankwoord voor Cercle. "Ik kan niet uitleggen hoe dankbaar ik iedereen binnen Cercle Brugge ben voor de tijd die we hebben samengewerkt", klinkt het. "Samen beleefden we mindere momenten, moeilijke tijden maar ook mooie momenten. Er staat binnen Cercle een professionele structuur die een sterke opvolging verzekert."

Aviña kwam in 2020 aan bij Cercle. Hij maakte toen de overstap van de Mexicaanse club Ámerica, waar hij directeur betaald voetbal en scout was. Aviña wordt in Brugge opgevolgd door Rembert Vromant, die daarvoor aan de slag was als 'Head of Scouting' bij de KBVB. In een nog verder verleden werkte Vromant ook voor Club Brugge en de Mexicaanse club Pachuca.

LEES OOK: ‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

"Visie doortrekken"

Vromant is heel gemotiveerd om Cercle naar nieuwe hoogtes te stuwen. "Dankzij het harde werk achter de schermen ontwikkelde Cercle de voorbije jaren een dynamische en moderne voetbalfilosofie waarvoor het terecht wordt geprezen. Het is mijn nadrukkelijke bedoeling om deze visie verder door te trekken en jong, attractief talent naar Cercle te halen en zo de resultaten van de voorbije seizoenen te evenaren."

Goede keuze van Cercle?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

82
82
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

66
66
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

74
74
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

70
70
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

304
304
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

61
61
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

98
98
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

65
65
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

43
43
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

126
126
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

385
385
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

217
217
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

657
657
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

92
92
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

431
431
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

624
624
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

256
256
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

861
861
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

172
172
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

268
268
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

300
300
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

216
216
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

644
644
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

262
262
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

157
157

Meer sportnieuws