'Man City drukt stevig door: transferbod van 70 miljoen'

door
'Man City drukt stevig door: transferbod van 70 miljoen'

Titelverdediger Manchester City trapt vrijdagavond het nieuwe seizoen in de Premier League op gang. De kampioen gaat dan op bezoek bij promovendus Burnley FC van coach Vincent Kompany. Ondertussen blijven de Citizens zich ook roeren op de transfermarkt.

Vorig weekend pakte de treble-winnaar nog uit met een heuse toptransfer. Zo werd de komst van Josko Gvardiol afgerond. De Kroatische WK-uitblinker komt na weken van onderhandelen over van RB Leipzig. Naar verluidt kostte hij zo'n 90 miljoen euro, waarmee Gvardiol de duurste verdediger ooit wordt. Eerder deze zomer werd ook al zijn landgenoot Mateo Kovacic aangetrokken als vervanger van Ilkay Gündogan.

LEES OOK: 'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Nieuwe spelmaker

Maar daar blijft het wellicht niet bij. Coach Pep Guardiola zou immers ook een extra flankaanvaller ambiëren, iemand die het vertrek van Riyad Mahrez kan opvangen. Jérémy Doku wordt alvast genoemd. Daarnaast zou City ook de komst van een nieuwe spelmaker overwegen. Zo raakte deze weekend dat de Engelse titelverdediger zijn zinnen heeft gezet op Lucas Paqueta. Er zouden zelfs al concrete gesprekken hebben plaatsgevonden.

Eerste bod geweigerd

Gemakkelijk zal het echter niet worden om tot een deal te komen. Momenteel ligt de Braziliaanse international nog onder contract bij West Ham United. De Hammers lieten eerder deze zomer echter al Declan Rice voor een recordsom van ruim 100 miljoen euro naar Arsenal vertrekken en lijken financieel gezien dus geen nood te hebben aan de verkoop van een andere sterkhouder. Een eerste bod van City ter waarde van zo'n 70 miljoen pond zou volgens transferwatcher geweigerd zijn. De treble-houder zou echter doordrukken met een tweede bod, al is de kans klein dat de 100 miljoen zal benaderen.

City is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen in de PL ...

Meest recent

Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

56
56
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

73
73
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

73
73
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

139
139
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

45
45
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

342
342
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

363
363
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

110
110
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

280
280
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

435
435
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

260
260
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

276
276
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

491
491
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

497
497
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

285
285
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

262
262
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

302
302
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

160
160
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

360
360
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

87
87
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

268
268
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

329
329
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

327
327

Meer sportnieuws