'Man City drukt stevig door: transferbod van 70 miljoen'

door
'Man City drukt stevig door: transferbod van 70 miljoen'

Titelverdediger Manchester City trapt vrijdagavond het nieuwe seizoen in de Premier League op gang. De kampioen gaat dan op bezoek bij promovendus Burnley FC van coach Vincent Kompany. Ondertussen blijven de Citizens zich ook roeren op de transfermarkt.

Vorig weekend pakte de treble-winnaar nog uit met een heuse toptransfer. Zo werd de komst van Josko Gvardiol afgerond. De Kroatische WK-uitblinker komt na weken van onderhandelen over van RB Leipzig. Naar verluidt kostte hij zo'n 90 miljoen euro, waarmee Gvardiol de duurste verdediger ooit wordt. Eerder deze zomer werd ook al zijn landgenoot Mateo Kovacic aangetrokken als vervanger van Ilkay Gündogan.

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

Nieuwe spelmaker

Maar daar blijft het wellicht niet bij. Coach Pep Guardiola zou immers ook een extra flankaanvaller ambiëren, iemand die het vertrek van Riyad Mahrez kan opvangen. Jérémy Doku wordt alvast genoemd. Daarnaast zou City ook de komst van een nieuwe spelmaker overwegen. Zo raakte deze weekend dat de Engelse titelverdediger zijn zinnen heeft gezet op Lucas Paqueta. Er zouden zelfs al concrete gesprekken hebben plaatsgevonden.

Eerste bod geweigerd

Gemakkelijk zal het echter niet worden om tot een deal te komen. Momenteel ligt de Braziliaanse international nog onder contract bij West Ham United. De Hammers lieten eerder deze zomer echter al Declan Rice voor een recordsom van ruim 100 miljoen euro naar Arsenal vertrekken en lijken financieel gezien dus geen nood te hebben aan de verkoop van een andere sterkhouder. Een eerste bod van City ter waarde van zo'n 70 miljoen pond zou volgens transferwatcher geweigerd zijn. De treble-houder zou echter doordrukken met een tweede bod, al is de kans klein dat de 100 miljoen zal benaderen.

City is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen in de PL ...

Meest recent

Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

10
10
Anderlecht stomverbaasd: "Ik ben onder de indruk"

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

25
25
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

97
97
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

18
18
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

37
37
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

63
63
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

413
413
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

325
325
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

259
259
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

85
85
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

627
627
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

583
583
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

308
308
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

118
118
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

158
158
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

57
57
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

84
84
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

429
429
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

67
67
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

152
152
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

149
149
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

204
204
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

47
47
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

183
183

Meer sportnieuws