'Antwerp wil fraaie deal sluiten met Borussia Dortmund'

840 stemmen
'Antwerp wil fraaie deal sluiten met Borussia Dortmund'

Antwerp leed vorig weekend al op de tweede speeldag zijn eerste nederlaag van het seizoen, want het ging met 1-0 verliezen op Anderlecht. De titelverdediger kent een vrij moeizame start van het seizoen en dat hoeft eigenlijk niet te verbazen. De spelerskern die Mark van Bommel ter beschikking heeft oogt vrij smal, maar er is nog versterking op komst.


Zo lijkt Antwerp op het punt te staan om eindelijk Mandela Keita terug te halen, want er zou een akkoord bereikt zijn met OH Leuven omtrent zijn overgang. Ook centraal achterin is vers bloed nog welkom, want een vervanger voor de naar Eintracht Frankfurt vertrokken Willian Pacho kwam er tot dusver eigenlijk nog niet. Technisch directeur Marc Overmars maakt echter werk van enkele pistes.

De prioriteit lijkt Gustaf Lagerbielke, die vorig seizoen bij Elfsborg nog ploegmaat was van Jacob Ondrejka. Maar Overmars heeft volgens Sacha Tavolieri ook een plan-B achter de hand. Mocht de transfer van Lagerbielke nog afketsen, dan zou Antwerp zich kunnen gaan melden bij Borussia Dortmund. Daar zouden ze Soumaila Coulibaly op het oog hebben.

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Transfer naar Kompany afgeketst

De 19-jarige Franse jeugdinternational speelde bij Dortmund tot dusver slechts twee wedstrijden in het A-elftal, maar dat was voldoende om zich in de kijker te spelen. Eerder deze zomer leek hij immers al op weg naar Burnley, waar hij zelfs zijn medische testen aflegde. Vincent Kompany greep echter alsnog naast het talent doordat op het laatste moment onenigheid ontstond over de aankoopverplichting die in de deal opgenomen zou worden. Hopelijk heeft Antwerp dus meer geluk als het voor Coulibaly gaat.


Moet Antwerp zo snel mogelijk een extra verdediger halen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

61
61
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

67
67
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

83
83
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

472
472
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

258
258
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

130
130
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

128
128
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

187
187
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

172
172
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

496
496
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

588
588
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

303
303
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

560
560
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

457
457
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

637
637
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

282
282
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

273
273
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

316
316
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

410
410
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

263
263
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws