Nieuwe episode in Lavia-soap: "Dit is beschamend"

door
Nieuwe episode in Lavia-soap:

Terwijl de zomerse transferdeadline stilaan dichterbij begint te komen, zijn ook verschillende Rode Duivels nog op zoek naar een nieuwe werkgever. Daarbij ook Roméo Lavia. Maar het dossier van de talentvolle middenvelder is behoorlijk gecompliceerd en blijft voorlopig aanslepen.

Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Southampton wil volle pot

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zo trekt Liverpool FC al een tijdje stevig aan zijn mouw. De Reds zijn momenteel bezig aan een complete renovatie van het middenveld en zouden in Lavia een ideale pion zien om op verder te bouwen in de toekomst. Maar hoewel de club degradeerde naar de Championship, weigert Southampton om zijn goudhaantje zomaar te laten gaan. Zo blijft men vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 50 miljoen pond, een kleine 60 miljoen euro.

Carragher haalt uit

Liverpool wil echter een zo laag mogelijke transfersom uit de brand slepen. Inmiddels zou het dan ook een derde bod, van zo'n 45 miljoen pond, geweigerd hebben zien worden. De aanslepende transfersoap zorgt echter voor ergernis bij de bekende analist en Liverpool-icoon Jamie Carragher, die op sociale media uithaalde naar zijn ex-club. "Dit is beschamend. Liverpool rondt nu al jaren transfers af zonder poeha. Als je denkt dat hij geen 50 miljoen waard is, schakel dan door. Als je hem echt wil, betaal dan", aldus Carragher.

Vijftig miljoen pond voor Lavia ...

Meest recent

'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

57
57
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

14
14
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

53
53
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

127
127
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

70
70
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

150
150
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

239
239
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

48
48
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

27
27
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

719
719
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

80
80
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

132
132
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

623
623
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

320
320
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

240
240
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

584
584
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

382
382
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

363
363
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

86
86
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

784
784
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

264
264
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

137
137
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

20
20
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

37
37
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

435
435

Meer sportnieuws