Nieuwe episode in Lavia-soap: "Dit is beschamend"

365
Nieuwe episode in Lavia-soap:

Terwijl de zomerse transferdeadline stilaan dichterbij begint te komen, zijn ook verschillende Rode Duivels nog op zoek naar een nieuwe werkgever. Daarbij ook Roméo Lavia. Maar het dossier van de talentvolle middenvelder is behoorlijk gecompliceerd en blijft voorlopig aanslepen.

Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Southampton wil volle pot

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zo trekt Liverpool FC al een tijdje stevig aan zijn mouw. De Reds zijn momenteel bezig aan een complete renovatie van het middenveld en zouden in Lavia een ideale pion zien om op verder te bouwen in de toekomst. Maar hoewel de club degradeerde naar de Championship, weigert Southampton om zijn goudhaantje zomaar te laten gaan. Zo blijft men vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 50 miljoen pond, een kleine 60 miljoen euro.

Carragher haalt uit

Liverpool wil echter een zo laag mogelijke transfersom uit de brand slepen. Inmiddels zou het dan ook een derde bod, van zo'n 45 miljoen pond, geweigerd hebben zien worden. De aanslepende transfersoap zorgt echter voor ergernis bij de bekende analist en Liverpool-icoon Jamie Carragher, die op sociale media uithaalde naar zijn ex-club. "Dit is beschamend. Liverpool rondt nu al jaren transfers af zonder poeha. Als je denkt dat hij geen 50 miljoen waard is, schakel dan door. Als je hem echt wil, betaal dan", aldus Carragher.

Vijftig miljoen pond voor Lavia ...

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

0
0
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

6
6
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

24
24
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

35
35
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

185
185
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

37
37
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

77
77
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

73
73
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

122
122
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

150
150
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

53
53
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

316
316
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

757
757
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

166
166
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

205
205
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

388
388
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

704
704
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

260
260
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws