'Lukebakio staat voor overgang naar top van Serie A'

door
'Lukebakio staat voor overgang naar top van Serie A'

Heel wat Rode Duivels willen tijdens de zomermercato een stap hogerop. Eén daarvan is ongetwijfeld Dodi Lukebakio. De flankaanvaller - die onder Domenico Tedesco uitstekend van start ging bij de Rode Duivels - wil zo snel mogelijk vertrekken bij Hertha Berlijn. Zijn gedroomde overgang lijkt er nu ook te gaan komen. 


Volgens Sacha Tavolieri is Dodi Lukebakio op dit moment in gesprek met Atalanta Bergamo. De Italiaanse subtopper wil de Rode Duivel maar al te graag naar de Serie A halen, en de onderhandelingen gaan de goede weg op. Op enkele formaliteiten na zou een overgang ook nagenoeg rond zijn tussen beide partijen. Nadien moet Atalanta de gesprekken starten met Hertha, maar de Duitse tweedeklasser lijkt maar al te graag afscheid te willen gaan nemen van de flankaanvaller. 

De 25-jarige flankaanvaller streek pas tijdens de vorige zomer neer bij Hertha. De Duitse traditieclub pikte Lukebakio op bij Wolfsburg, waar hij op een zijspoor beland was. In Berlijn maakte Lukebakio indruk en wist hij ondanks de degradatie 11 doelpunten te scoren in 32 competitiewedstrijden. Het leverde hem ook selecties bij de Rode Duivels op onder Domenico Tedesco. Tijdens de openingsspeeldag van de 2. Bundesliga zat Lukebakio al niet meer in de spelerskern bij Hertha. Daardoor gingen de geruchten omtrent een vertrek steeds luider klinken in en rond Berlijn. 

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Tandem met CDK? 

Bij Atalanta zal Dodi Lukebakio mogelijks een mede-Rode Duivel tegen het lijf lopen. Zo is Atalanta al even in gesprek met Charles De Ketelaere en AC Milan omtrent een tijdelijke overgang van de aanvallende middenvelder richting Bergamo. Naar verluidt wordt de deal ook tijdens de komende dagen beklonken. Samen met CDK kan Lukebakio dus een Belgische tandem vormen in het aanvallend compartiment van de nummer vijf uit de Serie A. 



Is Atalanta de juiste club voor Lukebakio?

Meest recent

Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

5
5
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

8
8
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

51
51
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

176
176
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

155
155
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

171
171
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

17
17
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

398
398
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

322
322
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

241
241
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

367
367
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

91
91
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

78
78
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

50
50
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

150
150
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

52
52
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

95
95
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

72
72
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

79
79
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

110
110
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

247
247
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

47
47
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

317
317
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

164
164

Meer sportnieuws