'Lukebakio staat voor overgang naar top van Serie A'

151 stemmen
'Lukebakio staat voor overgang naar top van Serie A'

Heel wat Rode Duivels willen tijdens de zomermercato een stap hogerop. Eén daarvan is ongetwijfeld Dodi Lukebakio. De flankaanvaller - die onder Domenico Tedesco uitstekend van start ging bij de Rode Duivels - wil zo snel mogelijk vertrekken bij Hertha Berlijn. Zijn gedroomde overgang lijkt er nu ook te gaan komen. 


Volgens Sacha Tavolieri is Dodi Lukebakio op dit moment in gesprek met Atalanta Bergamo. De Italiaanse subtopper wil de Rode Duivel maar al te graag naar de Serie A halen, en de onderhandelingen gaan de goede weg op. Op enkele formaliteiten na zou een overgang ook nagenoeg rond zijn tussen beide partijen. Nadien moet Atalanta de gesprekken starten met Hertha, maar de Duitse tweedeklasser lijkt maar al te graag afscheid te willen gaan nemen van de flankaanvaller. 

De 25-jarige flankaanvaller streek pas tijdens de vorige zomer neer bij Hertha. De Duitse traditieclub pikte Lukebakio op bij Wolfsburg, waar hij op een zijspoor beland was. In Berlijn maakte Lukebakio indruk en wist hij ondanks de degradatie 11 doelpunten te scoren in 32 competitiewedstrijden. Het leverde hem ook selecties bij de Rode Duivels op onder Domenico Tedesco. Tijdens de openingsspeeldag van de 2. Bundesliga zat Lukebakio al niet meer in de spelerskern bij Hertha. Daardoor gingen de geruchten omtrent een vertrek steeds luider klinken in en rond Berlijn. 

LEES OOK: 'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Tandem met CDK? 

Bij Atalanta zal Dodi Lukebakio mogelijks een mede-Rode Duivel tegen het lijf lopen. Zo is Atalanta al even in gesprek met Charles De Ketelaere en AC Milan omtrent een tijdelijke overgang van de aanvallende middenvelder richting Bergamo. Naar verluidt wordt de deal ook tijdens de komende dagen beklonken. Samen met CDK kan Lukebakio dus een Belgische tandem vormen in het aanvallend compartiment van de nummer vijf uit de Serie A. 



Is Atalanta de juiste club voor Lukebakio?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

5
5
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

4
4
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

31
31
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

40
40
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

38
38
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

77
77
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

30
30
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

113
113
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

90
90
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

18
18
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

138
138
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

321
321
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

210
210
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

63
63
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

667
667
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

460
460
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

456
456
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

344
344
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

640
640
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

321
321
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

478
478
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

132
132
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2075
2075
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

178
178
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

264
264

Meer sportnieuws