Standard heeft nieuwe doelpuntenmachine officieel beet

door
Standard heeft nieuwe doelpuntenmachine officieel beet

 doelpuStandard Luik slaagde er tegen Union SG wederom niet in om een punt te pakken. De Rouches staan zo helemaal onderin het klassement met een bijzonder zwakke 0 op 6. Er is dus dringend versterking nodig, en het Standard-bestuur lijkt Carl Hoefkens ook te geven wat hij verlangt. 


Vandaag kon u al lezen dat Standard Luik een akkoord bereikte omtrent Wilfried Kanga. De deal is ondertussen officieel bekend gemaakt door de Rouches. Kanga wordt voor één seizoen gehuurd door Standard van het Duitse Hertha Berlijn. Of er ook een aankoopoptie werd bedongen is niet bekend. De 25-jarige Ivoriaan moet bij Standard Luik voor de bijzonder gegeerde doelpunten zorgen. De aanvaller gaat er de concurrentie aan met Noah Ohio, Denis Dragus en Renaud Emond. 

Wilfried Kanga voldeed zijn jeugdopleiding bij Paris Saint-Germain. De Franse topclub zag echter geen toekomst meer in de Ivoriaan, en besloot hem op jonge leeftijd te laten vertrekken richting Angers. Via Kayserispor belandde de aanvaller uiteindelijk bij BSC Young Boys. In Bern deed Kanga het uitstekend, en was hij met 19 doelpunten in 45 wedstrijden een belangrijke pion in het titelparcours van de Zwitserse topclub. Het leverde hem vorig seizoen een toptransfer richting de Bundesliga en Hertha Berlijn op. Bij de Duitse club verging het Kanga een stuk minder, en wist hij in zijn debuutseizoen amper twee keer de weg naar doel te vinden. 

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Carrière herlanceren bij Standard

Het magere debuutseizoen in de Bundesliga zorgt er nu dus voor dat Kanga elders wordt gestald door Hertha Berlijn. Bij Standard moet de Ivoriaan dus zijn vorm van weleer zien terug te vinden. De sterke man bij Standard, Fergal Harkin, is alvast in de wolken met de nieuwste aanwinst van de Rouches. "Wilfried is een grote, sterke en snelle aanvaller die ons extra opties zal geven in aanvallend opzicht. Zijn ervaring en agressiviteit zullen extra troeven zijn voor het team", klinkt het bij Harkin. 

Knappe transfer van Standard?

Meest recent

Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

20
20
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

66
66
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

73
73
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

29
29
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

41
41
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

95
95
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

240
240
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

496
496
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

421
421
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

282
282
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

128
128
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

102
102
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

339
339
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

182
182
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

279
279
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

336
336
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

47
47
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

184
184
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

638
638
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

172
172
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

232
232
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

435
435
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

106
106
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

240
240

Meer sportnieuws