Standard heeft nieuwe doelpuntenmachine officieel beet

door
Standard heeft nieuwe doelpuntenmachine officieel beet

 doelpuStandard Luik slaagde er tegen Union SG wederom niet in om een punt te pakken. De Rouches staan zo helemaal onderin het klassement met een bijzonder zwakke 0 op 6. Er is dus dringend versterking nodig, en het Standard-bestuur lijkt Carl Hoefkens ook te geven wat hij verlangt. 


Vandaag kon u al lezen dat Standard Luik een akkoord bereikte omtrent Wilfried Kanga. De deal is ondertussen officieel bekend gemaakt door de Rouches. Kanga wordt voor één seizoen gehuurd door Standard van het Duitse Hertha Berlijn. Of er ook een aankoopoptie werd bedongen is niet bekend. De 25-jarige Ivoriaan moet bij Standard Luik voor de bijzonder gegeerde doelpunten zorgen. De aanvaller gaat er de concurrentie aan met Noah Ohio, Denis Dragus en Renaud Emond. 

Wilfried Kanga voldeed zijn jeugdopleiding bij Paris Saint-Germain. De Franse topclub zag echter geen toekomst meer in de Ivoriaan, en besloot hem op jonge leeftijd te laten vertrekken richting Angers. Via Kayserispor belandde de aanvaller uiteindelijk bij BSC Young Boys. In Bern deed Kanga het uitstekend, en was hij met 19 doelpunten in 45 wedstrijden een belangrijke pion in het titelparcours van de Zwitserse topclub. Het leverde hem vorig seizoen een toptransfer richting de Bundesliga en Hertha Berlijn op. Bij de Duitse club verging het Kanga een stuk minder, en wist hij in zijn debuutseizoen amper twee keer de weg naar doel te vinden. 

LEES OOK: Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

Carrière herlanceren bij Standard

Het magere debuutseizoen in de Bundesliga zorgt er nu dus voor dat Kanga elders wordt gestald door Hertha Berlijn. Bij Standard moet de Ivoriaan dus zijn vorm van weleer zien terug te vinden. De sterke man bij Standard, Fergal Harkin, is alvast in de wolken met de nieuwste aanwinst van de Rouches. "Wilfried is een grote, sterke en snelle aanvaller die ons extra opties zal geven in aanvallend opzicht. Zijn ervaring en agressiviteit zullen extra troeven zijn voor het team", klinkt het bij Harkin. 

Knappe transfer van Standard?

Meest recent

'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

2
2
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

140
140
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

144
144
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

125
125
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

108
108
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

51
51
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

56
56
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

102
102
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

205
205
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

57
57
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

73
73
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

573
573
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

182
182
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

250
250
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

323
323
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

43
43
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

144
144
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

560
560
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

165
165
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

397
397
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

283
283
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201

Meer sportnieuws