Standard heeft nieuwe doelpuntenmachine officieel beet

516 stemmen
Standard heeft nieuwe doelpuntenmachine officieel beet

 doelpuStandard Luik slaagde er tegen Union SG wederom niet in om een punt te pakken. De Rouches staan zo helemaal onderin het klassement met een bijzonder zwakke 0 op 6. Er is dus dringend versterking nodig, en het Standard-bestuur lijkt Carl Hoefkens ook te geven wat hij verlangt. 


Vandaag kon u al lezen dat Standard Luik een akkoord bereikte omtrent Wilfried Kanga. De deal is ondertussen officieel bekend gemaakt door de Rouches. Kanga wordt voor één seizoen gehuurd door Standard van het Duitse Hertha Berlijn. Of er ook een aankoopoptie werd bedongen is niet bekend. De 25-jarige Ivoriaan moet bij Standard Luik voor de bijzonder gegeerde doelpunten zorgen. De aanvaller gaat er de concurrentie aan met Noah Ohio, Denis Dragus en Renaud Emond. 

Wilfried Kanga voldeed zijn jeugdopleiding bij Paris Saint-Germain. De Franse topclub zag echter geen toekomst meer in de Ivoriaan, en besloot hem op jonge leeftijd te laten vertrekken richting Angers. Via Kayserispor belandde de aanvaller uiteindelijk bij BSC Young Boys. In Bern deed Kanga het uitstekend, en was hij met 19 doelpunten in 45 wedstrijden een belangrijke pion in het titelparcours van de Zwitserse topclub. Het leverde hem vorig seizoen een toptransfer richting de Bundesliga en Hertha Berlijn op. Bij de Duitse club verging het Kanga een stuk minder, en wist hij in zijn debuutseizoen amper twee keer de weg naar doel te vinden. 

LEES OOK: Standard komt met transfernieuws op de proppen

Carrière herlanceren bij Standard

Het magere debuutseizoen in de Bundesliga zorgt er nu dus voor dat Kanga elders wordt gestald door Hertha Berlijn. Bij Standard moet de Ivoriaan dus zijn vorm van weleer zien terug te vinden. De sterke man bij Standard, Fergal Harkin, is alvast in de wolken met de nieuwste aanwinst van de Rouches. "Wilfried is een grote, sterke en snelle aanvaller die ons extra opties zal geven in aanvallend opzicht. Zijn ervaring en agressiviteit zullen extra troeven zijn voor het team", klinkt het bij Harkin. 

Knappe transfer van Standard?

Meest recent

'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

0
0
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

28
28
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

72
72
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

41
41
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

17
17
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

168
168
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

105
105
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

41
41
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

19
19
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

35
35
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

32
32
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

268
268
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

220
220
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

106
106
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

666
666
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

326
326
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

663
663
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

403
403
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

172
172
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

109
109
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

625
625
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92

Meer sportnieuws