Grote held bij Gent: "Koop hem Ferrari of Lamborghini"

319
Grote held bij Gent:

AA Gent blijft ook na twee speeldagen helemaal bovenaan het JPL-klassement meedraaien. De Buffalo's wisten hun perfecte rapport zondag te behouden door met het kleinste verschil te winnen op KV Mechelen. Al dreigde het in de absolute slotfase alsnog fout te lopen.

Gent was in het AFAS-stadion veruit de betere ploeg, maar had wel een eigen doelpunt nodig om op voorsprong te komen. Bovendien kwamen de Buffalo's diep in de extra tijd nog goed weg. Jordan Torunarigha haalde zijn tegenstander immers neer op ongelukkige wijze, waarna de thuisploeg een strafschop kreeg. Maar Davy Roef wist de elfmeter van Rob Schoofs uit zijn netten te houden.

LEES OOK: Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Groot cadeau

Torunarigha was zijn doelman dan ook erg dankbaar na de match. "Oh, sh*t’, was het eerste dat ik dacht na die penaltyovertreding. Tot dan hadden we alles onder controle. Maar goed, ik gleed wat uit en Malede speelde het slim, er was weinig tegen de penalty in te brengen. Gelukkig redde Davy alsnog de drie punten. Dank u, Davy", zei de verdediger op de clubwebsite. "Ik hoop hem echt alles wat hij wilt. Een Lamboghini of Ferrari, hij hoeft het maar te zeggen."

Profetische Kums

De Gentse vreugde na de penaltysave van Roef was logischerwijs erg groot. Al had één man de redding op voorhand zien aankomen. "Sven Kums' woorden waren profetisch: ‘Davy zal de penalty stoppen’, fluisterde hij. Hij is een echte penaltypakker, zelfs op training pakt hij ze quasi allemaal. Ik had dus wel vertrouwen in hem, maar hij moet ze nog altijd stoppen en dat deed hij", besloot Torunarigha.

Wie is de beste doelman voor dit Gent?

Meest recent

Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

4
4
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

31
31
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

24
24
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

39
39
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

56
56
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

66
66
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

52
52
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

149
149
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

94
94
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

51
51
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

244
244
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

98
98
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

106
106
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

336
336
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

356
356
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

309
309

Meer sportnieuws