'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

door
'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

Terwijl coach Ronny Deila zijn spelers bij Club Brugge momenteel voorbereidt op de competitiematch in Westerlo, is de sportieve leiding van Blauw-Zwart nog druk in de weer op de mercato. Het Brugse transferwerk zit er immers nog niet op. Zowel aan uitgaande als aan inkomende zijde is er nog beweging op komst.

Op zijn persbabbel eerder deze week werd Deila nog eens gevraagd naar de transferplannen van zijn club. En de Noorse coach was duidelijk. Er zal nog versterking volgen, maar de selectie moet zeker ook afgeslankt worden. "In mijn ideale wereld komt er nog wat versterking bij, maar er moeten ook nog spelers vertrekken. We zijn met te veel, dat is niet goed voor de spelers en niet goed voor de club", aldus Deila.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Vertrekkers op komst

De Noor liet eerder ook al verstaan dat hij liefst met een beperkte selectie aan de slag gaat. En dus wordt het uitkijken naar welke jongens Blauw-Zwart nog van de hand zal doen. Dat Eder Balanta en Faitout Maouassa mogen beschikken, is al een tijdje bekend. Ook Kamal Sowah lijkt geen rol te spelen in de sportieve plannen. Daarnaast werd de naam van Casper Nielsen in de voorbije dagen naar voren geschoven. Door de zware concurrentie op het middenveld zou de Deen bij een interessant bod niet tegengehouden worden.

Eerder Rits dan Nielsen

Die berichtgeving wordt nu echter tegengesproken door transferwatcher Sacha Tavolieri. Volgens hem is een vertrek van Nielsen tijdens de huidige mercato niet aan de orde. De middenvelder komt wel degelijk voor in de plannen van Deila en zou zelfs de derde aanvoerder zijn na Hans Vanaken en Simon Mignolet. Ook geniet hij de steun van het bestuur. Als er dan toch iemand van de middenvelders moet vertrekken, zou dat dan ook eerder Mats Rits zijn.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

29
29
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

21
21
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

22
22
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

24
24
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

414
414
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

219
219
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

103
103
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

357
357
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

123
123
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

202
202
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

172
172
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

130
130
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

103
103
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

297
297
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

148
148
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

513
513
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

375
375
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

522
522
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

460
460
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

389
389

Meer sportnieuws