'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

1754 stemmen
'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

Terwijl coach Ronny Deila zijn spelers bij Club Brugge momenteel voorbereidt op de competitiematch in Westerlo, is de sportieve leiding van Blauw-Zwart nog druk in de weer op de mercato. Het Brugse transferwerk zit er immers nog niet op. Zowel aan uitgaande als aan inkomende zijde is er nog beweging op komst.

Op zijn persbabbel eerder deze week werd Deila nog eens gevraagd naar de transferplannen van zijn club. En de Noorse coach was duidelijk. Er zal nog versterking volgen, maar de selectie moet zeker ook afgeslankt worden. "In mijn ideale wereld komt er nog wat versterking bij, maar er moeten ook nog spelers vertrekken. We zijn met te veel, dat is niet goed voor de spelers en niet goed voor de club", aldus Deila.

LEES OOK: Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Vertrekkers op komst

De Noor liet eerder ook al verstaan dat hij liefst met een beperkte selectie aan de slag gaat. En dus wordt het uitkijken naar welke jongens Blauw-Zwart nog van de hand zal doen. Dat Eder Balanta en Faitout Maouassa mogen beschikken, is al een tijdje bekend. Ook Kamal Sowah lijkt geen rol te spelen in de sportieve plannen. Daarnaast werd de naam van Casper Nielsen in de voorbije dagen naar voren geschoven. Door de zware concurrentie op het middenveld zou de Deen bij een interessant bod niet tegengehouden worden.

Eerder Rits dan Nielsen

Die berichtgeving wordt nu echter tegengesproken door transferwatcher Sacha Tavolieri. Volgens hem is een vertrek van Nielsen tijdens de huidige mercato niet aan de orde. De middenvelder komt wel degelijk voor in de plannen van Deila en zou zelfs de derde aanvoerder zijn na Hans Vanaken en Simon Mignolet. Ook geniet hij de steun van het bestuur. Als er dan toch iemand van de middenvelders moet vertrekken, zou dat dan ook eerder Mats Rits zijn.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

7
7
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

15
15
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

26
26
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

39
39
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

37
37
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

68
68
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

53
53
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

198
198
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

56
56
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

101
101
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

709
709
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

70
70
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

443
443
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

39
39
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

392
392
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

312
312
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

215
215
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

795
795
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

554
554
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

420
420
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

291
291
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

270
270

Meer sportnieuws