'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

door
'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

Terwijl coach Ronny Deila zijn spelers bij Club Brugge momenteel voorbereidt op de competitiematch in Westerlo, is de sportieve leiding van Blauw-Zwart nog druk in de weer op de mercato. Het Brugse transferwerk zit er immers nog niet op. Zowel aan uitgaande als aan inkomende zijde is er nog beweging op komst.

Op zijn persbabbel eerder deze week werd Deila nog eens gevraagd naar de transferplannen van zijn club. En de Noorse coach was duidelijk. Er zal nog versterking volgen, maar de selectie moet zeker ook afgeslankt worden. "In mijn ideale wereld komt er nog wat versterking bij, maar er moeten ook nog spelers vertrekken. We zijn met te veel, dat is niet goed voor de spelers en niet goed voor de club", aldus Deila.

LEES OOK: Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Vertrekkers op komst

De Noor liet eerder ook al verstaan dat hij liefst met een beperkte selectie aan de slag gaat. En dus wordt het uitkijken naar welke jongens Blauw-Zwart nog van de hand zal doen. Dat Eder Balanta en Faitout Maouassa mogen beschikken, is al een tijdje bekend. Ook Kamal Sowah lijkt geen rol te spelen in de sportieve plannen. Daarnaast werd de naam van Casper Nielsen in de voorbije dagen naar voren geschoven. Door de zware concurrentie op het middenveld zou de Deen bij een interessant bod niet tegengehouden worden.

Eerder Rits dan Nielsen

Die berichtgeving wordt nu echter tegengesproken door transferwatcher Sacha Tavolieri. Volgens hem is een vertrek van Nielsen tijdens de huidige mercato niet aan de orde. De middenvelder komt wel degelijk voor in de plannen van Deila en zou zelfs de derde aanvoerder zijn na Hans Vanaken en Simon Mignolet. Ook geniet hij de steun van het bestuur. Als er dan toch iemand van de middenvelders moet vertrekken, zou dat dan ook eerder Mats Rits zijn.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

0
0
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

63
63
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

58
58
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

34
34
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

334
334
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

177
177
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

453
453
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

333
333
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

252
252
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

143
143
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

97
97
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

101
101
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

92
92
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

66
66
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

149
149
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

159
159
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

366
366
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

335
335
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

439
439
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

137
137
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28

Meer sportnieuws