'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

door
'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

Terwijl coach Ronny Deila zijn spelers bij Club Brugge momenteel voorbereidt op de competitiematch in Westerlo, is de sportieve leiding van Blauw-Zwart nog druk in de weer op de mercato. Het Brugse transferwerk zit er immers nog niet op. Zowel aan uitgaande als aan inkomende zijde is er nog beweging op komst.

Op zijn persbabbel eerder deze week werd Deila nog eens gevraagd naar de transferplannen van zijn club. En de Noorse coach was duidelijk. Er zal nog versterking volgen, maar de selectie moet zeker ook afgeslankt worden. "In mijn ideale wereld komt er nog wat versterking bij, maar er moeten ook nog spelers vertrekken. We zijn met te veel, dat is niet goed voor de spelers en niet goed voor de club", aldus Deila.

LEES OOK: Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Vertrekkers op komst

De Noor liet eerder ook al verstaan dat hij liefst met een beperkte selectie aan de slag gaat. En dus wordt het uitkijken naar welke jongens Blauw-Zwart nog van de hand zal doen. Dat Eder Balanta en Faitout Maouassa mogen beschikken, is al een tijdje bekend. Ook Kamal Sowah lijkt geen rol te spelen in de sportieve plannen. Daarnaast werd de naam van Casper Nielsen in de voorbije dagen naar voren geschoven. Door de zware concurrentie op het middenveld zou de Deen bij een interessant bod niet tegengehouden worden.

Eerder Rits dan Nielsen

Die berichtgeving wordt nu echter tegengesproken door transferwatcher Sacha Tavolieri. Volgens hem is een vertrek van Nielsen tijdens de huidige mercato niet aan de orde. De middenvelder komt wel degelijk voor in de plannen van Deila en zou zelfs de derde aanvoerder zijn na Hans Vanaken en Simon Mignolet. Ook geniet hij de steun van het bestuur. Als er dan toch iemand van de middenvelders moet vertrekken, zou dat dan ook eerder Mats Rits zijn.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

58
58
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

12
12
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

36
36
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

25
25
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

78
78
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

53
53
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

49
49
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

26
26
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

138
138
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

73
73
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

157
157
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

128
128
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

248
248
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

311
311
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

128
128
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

432
432
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

308
308
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

159
159
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

264
264
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

465
465

Meer sportnieuws