'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

door
'Club Brugge hakt knoop door over vertrek Nielsen'

Terwijl coach Ronny Deila zijn spelers bij Club Brugge momenteel voorbereidt op de competitiematch in Westerlo, is de sportieve leiding van Blauw-Zwart nog druk in de weer op de mercato. Het Brugse transferwerk zit er immers nog niet op. Zowel aan uitgaande als aan inkomende zijde is er nog beweging op komst.

Op zijn persbabbel eerder deze week werd Deila nog eens gevraagd naar de transferplannen van zijn club. En de Noorse coach was duidelijk. Er zal nog versterking volgen, maar de selectie moet zeker ook afgeslankt worden. "In mijn ideale wereld komt er nog wat versterking bij, maar er moeten ook nog spelers vertrekken. We zijn met te veel, dat is niet goed voor de spelers en niet goed voor de club", aldus Deila.

LEES OOK: ‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

Vertrekkers op komst

De Noor liet eerder ook al verstaan dat hij liefst met een beperkte selectie aan de slag gaat. En dus wordt het uitkijken naar welke jongens Blauw-Zwart nog van de hand zal doen. Dat Eder Balanta en Faitout Maouassa mogen beschikken, is al een tijdje bekend. Ook Kamal Sowah lijkt geen rol te spelen in de sportieve plannen. Daarnaast werd de naam van Casper Nielsen in de voorbije dagen naar voren geschoven. Door de zware concurrentie op het middenveld zou de Deen bij een interessant bod niet tegengehouden worden.

Eerder Rits dan Nielsen

Die berichtgeving wordt nu echter tegengesproken door transferwatcher Sacha Tavolieri. Volgens hem is een vertrek van Nielsen tijdens de huidige mercato niet aan de orde. De middenvelder komt wel degelijk voor in de plannen van Deila en zou zelfs de derde aanvoerder zijn na Hans Vanaken en Simon Mignolet. Ook geniet hij de steun van het bestuur. Als er dan toch iemand van de middenvelders moet vertrekken, zou dat dan ook eerder Mats Rits zijn.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

20
20
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

250
250
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

92
92
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

142
142
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

28
28
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

38
38
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

70
70
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

37
37
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

171
171
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

83
83
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

124
124
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

65
65
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

217
217
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

216
216
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

176
176
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

197
197
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

244
244
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

289
289
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

132
132
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

127
127
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

83
83
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

371
371
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

271
271

Meer sportnieuws