'Mbokani wijst Belgisch aanbod naar de prullenmand'

936 stemmen
'Mbokani wijst Belgisch aanbod naar de prullenmand'

In de Jupiler Pro League zijn we intussen al toe aan de tweede speeldag, terwijl volgende week ook het seizoen in de Challenger Pro League op gang getrapt wordt. Dat lijkt te gaan gebeuren zonder Dieumerci Mbokani, want de intussen al 37-jarige spits zit nog steeds zonder club nadat zijn contract bij SK Beveren eind juni afliep.


Vorig seizoen liet de Congolees nochtans nog zien dat hij nog steeds van grote waarde kan zijn voor een Belgische club. Hij scoorde aan de lopende band op de Freethiel en liet in 24 wedstrijden maar liefst zestien goals en acht assists optekenen. Gemiddeld was hij dus elke wedstrijd bij een doelpunt betrokken. Dat hij nog steeds zonder werkgever zit, lijkt echter vooral zijn eigen keuze te zijn.

Het Nieuwsblad weet dat Beveren de voormalige Gouden Schoen een nieuw voorstel gedaan heeft voor één seizoen, met optie op nog een extra jaar. Daar ging Mbokani echter niet op in, al lijkt de deur voorlopig nog niet helemaal gesloten te zijn. Hij heeft nog andere voorstellen uit het buitenland achter de hand en lijkt die in overweging te nemen.

LEES OOK: SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

Indrukwekkende carrière

Het einde is dus nog zeker niet in zicht voor Mbokani, die nu al kan terugblikken op een mooi parcours. Hij was actief bij TP Mazembe, Anderlecht, Standard, AS Monaco, VfL Wolfsburg, opnieuw Anderlecht, Dynamo Kiev, Norwich City, Hull City, Antwerp en Kuwait SC, alvorens vorige zomer opnieuw in België neer te strijken in Beveren. Hij won vijf Belgische titels en een beker.


Zal Mbokani nog in België blijven?

Meest recent

Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

0
0
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

2
2
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

16
16
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

95
95
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

136
136
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

532
532
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

429
429
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

325
325
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

165
165
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

228
228
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

92
92
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

209
209
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

87
87
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

68
68
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

392
392
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

204
204
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

233
233
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

463
463
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

114
114
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

260
260
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

441
441
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

211
211
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

194
194

Meer sportnieuws