KRC Genk weet hoe lang het Heynen kwijt zal zijn

door
KRC Genk weet hoe lang het Heynen kwijt zal zijn

Het is een baalweek geworden voor KRC Genk. Het zag al in de tweede voorronde een einde komen aan zijn Champions League-droom, want het kon geen afstand nemen van het Zwitserse Servette. Het leek er nochtans goed voor te staan na een 1-1 in de heenmatch en een vroege rode kaart voor Servette in de Cegeka Arena, maar met een man meer kwam het niet verder dan 2-2 en uiteindelijk sneuvelde Genk na strafschoppen.


Dat was niet de enige klap die Genk kreeg, want het zag ook aanvoerder Bryan Heynen uitvallen. De middenvelder werd al vroeg in de wedstrijd het slachtoffer van een aanslag van Enzo Crivelli, die pas na een tussenkomst van de VAR een rode kaart kreeg. Voor Heynen zat de wedstrijd er zo ook na drie minuten al op. Hij werd in tranen op een draagberrie naar het ziekenhuis afgevoerd.

Het was meteen duidelijk dat Genk zijn kapitein meer dan waarschijnlijk een tijdje zou moeten missen, maar nu is ook de precieze schade duidelijk. De club laat weten dat ze enigszins positief nieuws kregen, want de schade blijkt minder erg dan gevreesd. Genk was immers bang dat het Heynen maanden kwijt zou zijn, maar zover komt het uiteindelijk niet.

LEES OOK: 'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

Heynen weken out

"Woensdagavond werd al duidelijk dat er geen breuken werden vastgesteld. Een MRI op donderdagavond bracht een letsel de ligamenten van de linkerenkel aan het licht. Verwacht wordt dat onze kapitein meerdere weken buiten strijd is. Elke dag is er één teveel, maar enkele maanden zijn na verder onderzoek toch al gereduceerd tot enkele weken", laat Genk weten.


Kan Genk zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

23
23
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

20
20
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

25
25
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

204
204
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

54
54
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

57
57
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

15
15
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

400
400
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

67
67
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

400
400
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

44
44
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

892
892
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

107
107
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

123
123
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

366
366
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

190
190
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

705
705
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

66
66
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

58
58
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

59
59
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

368
368
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

187
187
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

234
234
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

287
287

Meer sportnieuws