'Schmidt lijkt STVV dan toch te gaan verlaten'

door
'Schmidt lijkt STVV dan toch te gaan verlaten'

Daniel Schmidt had zijn zinnen gezet op een zomers vertrek bij STVV en de ervaren doelman lijkt zijn zin te krijgen. De ervaren keeper wil graag een mooie slag slaan en volgens Het Belang van Limburg is er een nieuwe gegadigde. Er is een derde club die interesse toont in de keeper.


Volgens de krant heeft de Franse eersteklasser FC Metz ondertussen interesse in Schmidt. De Fransen, die eerder al werden gelinkt aan Hannes Delcroix van RSC Anderlecht, zouden eerstdaags mogelijk met een aanbod komen. Schmidt zelf staat uiteraard open voor een transfer, zoals hij wel graten zagen in het financiële aanbod van Ankaragucu (dat geen overeenkomst vond met STVV) en Club Brugge. De Bruggelingen kozen echter voor Nordin Jackers, waardoor zij niet langer in de markt zijn. Is FC Metz derde keer, goede keer voor Schmidt?

LEES OOK: ‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Betrouwbare doelman

Schmidt, die vier jaar geleden werd overgenomen van Vegalta Sendai, toonde zich de afgelopen jaren als een van de betere doelmannen in de Jupiler Pro League. Hij was een zeer betrouwbaar sluitstuk en hij hoopte stiekem op een transfer naar een Belgische topclub. Ui die hoek kwam er echter nooit interesse. Schmidt speelde tot op heden 111 duels voor STVV, waarin hij 145 tegengoals moest incasseren. Hij hield ook 34 keer de nul. De keeper werd ook Japans international en speelde tot op heden 13 interlands voor zijn land.

Zal Schmidt STVV deze zomer nog verlaten?

Meest recent

“Kippenvel” – stadion ontploft laatste keer voor Mertens

Dries Mertens nam vorig seizoen afscheid van Galatasaray, maar de 38-jarige voormalige Rode Duivel ...

8
8
Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

50
50
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

18
18
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

58
58
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

134
134
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

146
146
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

217
217
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

310
310
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

33
33
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

99
99
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

265
265
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

270
270
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

190
190
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

98
98
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

310
310
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

260
260
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

329
329
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

119
119
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

346
346
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

132
132
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

188
188
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

479
479
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

228
228

Meer sportnieuws