Verrassende wending in transferdossier De Ketelaere?

door
Verrassende wending in transferdossier De Ketelaere?

Het lijkt er alsmaar meer op dat de passage van Charles De Ketelaere bij AC Milan beperkt zal blijven tot één seizoen. De stap van Club Brugge naar de Rossoneri bleek uiteindelijk toch groot voor de 22-jarige Rode Duivel, die niet geholpen werd door de torenhoge druk die meteen op zijn schouders gelegd werd. Nu Milan deze zomer zwaar geïnvesteerd heeft in zijn voorhoede, wordt er gewerkt aan een vertrek van De Ketelaere.


De voorbije dagen werd vanuit gemeld dat Atalanta een akkoord bereikt zou hebben met Milan over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Volgens de laatste berichten zou de club uit Bergamo daarvoor 3 miljoen euro op tafel leggen en voor nog eens 23 miljoen kunnen ze De Ketelaere volgende zomer definitief overnemen. Het is echter nog wachten op het jawoord van de speler zelf.

De Ketelaere keerde immers pas donderdagavond terug in Italië nadat hij met Milan op tournee was in de Verenigde Staten. Hij zat meteen rond de tafel met zijn makelaars, maar nam nog geen beslissing. Bij Atalanta benadrukken ze in ieder geval dat ze niet willen dat De Ketelaere een transfer als een stap achteruit beschouwt, maar als een opportuniteit. Maar anderzijds twijfelt de club ook zelf nog. Ze geloven wel in het potentieel van de spelmaker, maar er zijn vraagtekens rond zijn mentale fragiliteit en zijn beste positie.

LEES OOK: 'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Engels bod op komst

Daardoor blijft de deur voorlopig openstaan voor een verrassende wending in het dossier. Tuttomercatoweb weet dat Fulham intussen ook een bod plant op CDK. De Engelsen willen hem graag definitief overnemen, maar zouden in eerste instantie minder dan 20 miljoen euro bieden. Milan zal dat sowieso van tafel vegen, terwijl De Ketelaere zelf ook geen trek zou hebben in Fulham. Hij wil volgend seizoen liefst in Italië of Spanje spelen, of bij een Engelse topclub. Maar zolang De Ketelaere zijn jawoord niet geeft aan Atalanta, blijven er kansen om de deal te kapen.

Is Atalanta de beste mogelijkheid die De Ketelaere heeft?

Meest recent

'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

20
20
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

31
31
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

78
78
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

120
120
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

103
103
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

415
415
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

96
96
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

116
116
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

150
150
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

461
461
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

44
44
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

178
178
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

115
115
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

151
151
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

71
71
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

334
334
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

300
300
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

74
74
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

224
224
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

436
436
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

540
540
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1131
1131
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

142
142
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

621
621
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

956
956

Meer sportnieuws