Verrassende wending in transferdossier De Ketelaere?

door
Verrassende wending in transferdossier De Ketelaere?

Het lijkt er alsmaar meer op dat de passage van Charles De Ketelaere bij AC Milan beperkt zal blijven tot één seizoen. De stap van Club Brugge naar de Rossoneri bleek uiteindelijk toch groot voor de 22-jarige Rode Duivel, die niet geholpen werd door de torenhoge druk die meteen op zijn schouders gelegd werd. Nu Milan deze zomer zwaar geïnvesteerd heeft in zijn voorhoede, wordt er gewerkt aan een vertrek van De Ketelaere.


De voorbije dagen werd vanuit gemeld dat Atalanta een akkoord bereikt zou hebben met Milan over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Volgens de laatste berichten zou de club uit Bergamo daarvoor 3 miljoen euro op tafel leggen en voor nog eens 23 miljoen kunnen ze De Ketelaere volgende zomer definitief overnemen. Het is echter nog wachten op het jawoord van de speler zelf.

De Ketelaere keerde immers pas donderdagavond terug in Italië nadat hij met Milan op tournee was in de Verenigde Staten. Hij zat meteen rond de tafel met zijn makelaars, maar nam nog geen beslissing. Bij Atalanta benadrukken ze in ieder geval dat ze niet willen dat De Ketelaere een transfer als een stap achteruit beschouwt, maar als een opportuniteit. Maar anderzijds twijfelt de club ook zelf nog. Ze geloven wel in het potentieel van de spelmaker, maar er zijn vraagtekens rond zijn mentale fragiliteit en zijn beste positie.

LEES OOK: ‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Engels bod op komst

Daardoor blijft de deur voorlopig openstaan voor een verrassende wending in het dossier. Tuttomercatoweb weet dat Fulham intussen ook een bod plant op CDK. De Engelsen willen hem graag definitief overnemen, maar zouden in eerste instantie minder dan 20 miljoen euro bieden. Milan zal dat sowieso van tafel vegen, terwijl De Ketelaere zelf ook geen trek zou hebben in Fulham. Hij wil volgend seizoen liefst in Italië of Spanje spelen, of bij een Engelse topclub. Maar zolang De Ketelaere zijn jawoord niet geeft aan Atalanta, blijven er kansen om de deal te kapen.

Is Atalanta de beste mogelijkheid die De Ketelaere heeft?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

18
18
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

10
10
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

71
71
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

54
54
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

252
252
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

74
74
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

99
99
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

136
136
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

262
262
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

274
274
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

56
56
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

321
321
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

279
279
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

176
176
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

307
307
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

283
283
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

236
236
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

111
111
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

246
246
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

201
201
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

170
170
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

211
211
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

407
407

Meer sportnieuws