Verrassende wending in transferdossier De Ketelaere?

door
Verrassende wending in transferdossier De Ketelaere?

Het lijkt er alsmaar meer op dat de passage van Charles De Ketelaere bij AC Milan beperkt zal blijven tot één seizoen. De stap van Club Brugge naar de Rossoneri bleek uiteindelijk toch groot voor de 22-jarige Rode Duivel, die niet geholpen werd door de torenhoge druk die meteen op zijn schouders gelegd werd. Nu Milan deze zomer zwaar geïnvesteerd heeft in zijn voorhoede, wordt er gewerkt aan een vertrek van De Ketelaere.


De voorbije dagen werd vanuit gemeld dat Atalanta een akkoord bereikt zou hebben met Milan over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Volgens de laatste berichten zou de club uit Bergamo daarvoor 3 miljoen euro op tafel leggen en voor nog eens 23 miljoen kunnen ze De Ketelaere volgende zomer definitief overnemen. Het is echter nog wachten op het jawoord van de speler zelf.

De Ketelaere keerde immers pas donderdagavond terug in Italië nadat hij met Milan op tournee was in de Verenigde Staten. Hij zat meteen rond de tafel met zijn makelaars, maar nam nog geen beslissing. Bij Atalanta benadrukken ze in ieder geval dat ze niet willen dat De Ketelaere een transfer als een stap achteruit beschouwt, maar als een opportuniteit. Maar anderzijds twijfelt de club ook zelf nog. Ze geloven wel in het potentieel van de spelmaker, maar er zijn vraagtekens rond zijn mentale fragiliteit en zijn beste positie.

LEES OOK: 'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Engels bod op komst

Daardoor blijft de deur voorlopig openstaan voor een verrassende wending in het dossier. Tuttomercatoweb weet dat Fulham intussen ook een bod plant op CDK. De Engelsen willen hem graag definitief overnemen, maar zouden in eerste instantie minder dan 20 miljoen euro bieden. Milan zal dat sowieso van tafel vegen, terwijl De Ketelaere zelf ook geen trek zou hebben in Fulham. Hij wil volgend seizoen liefst in Italië of Spanje spelen, of bij een Engelse topclub. Maar zolang De Ketelaere zijn jawoord niet geeft aan Atalanta, blijven er kansen om de deal te kapen.

Is Atalanta de beste mogelijkheid die De Ketelaere heeft?

Meest recent

Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

13
13
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

81
81
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

432
432
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

234
234
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

74
74
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

367
367
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

300
300
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

140
140
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

167
167
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

170
170
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

271
271
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

352
352
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

436
436
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

208
208
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

81
81
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

439
439
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

170
170
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

800
800
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

572
572
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

227
227
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1259
1259
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

149
149
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

385
385
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

588
588
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

78
78

Meer sportnieuws