Revelatie Union: "Als Geraerts zou blijven, wou ik weg"

door
Revelatie Union:

Het is bij Union al een bewogen zomer geweest waarin al heel wat sterkhouders vertrokken zijn, met onder meer een recordtransfer voor Victor Boniface. Een vervanger voor de Nigeriaanse targetspits is er nog niet neergestreken in het Dudenpark en wordt in de komende weken nog verwacht, maar dat weerhield Union er niet van om in zijn openingswedstrijd meteen Anderlecht over de knie te leggen.


Daarbij was de revelatie zonder twijfel Dennis Eckert Ayensa. De Duitse spits was vorige zomer overgekomen van FC Ingolstadt, maar had het in zijn eerste seizoen onder meer door blessureleed bijzonder moeilijk om zich door te zetten. Nu lijkt de 26-jarige eindelijk boven water te komen en dat was bijna niet gebeurd, want hij overwoog serieus om deze zomer te vertrekken.

"Na mijn blessures heb ik hard getraind om terug te keren. Ik wou het team helpen, maar ik kreeg geen kans. Dat was frustrerend", geeft Eckert Ayensa immers toe in Het Laatste Nieuws. "Ik belde met mijn makelaar: 'Ik ben geen speler om het hele seizoen in de tribune te zitten.' En ik vertelde de club dat ik een aanbod van een andere club zou overwegen als de trainer zou blijven."

LEES OOK: Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Vertrek Geraerts bepalend

Maar uiteindelijk bleef trainer Karel Geraerts niet en van Alexander Blessin kreeg Eckert Ayensa dus wel meteen zijn kans. Dat Union intussen met het vertrek van Boniface, Vertessen en Adingra ook zowat zijn hele voorhoede van vorig seizoen kwijt was, speelde ook in de kaart van de Duitser. In afwachting van een nieuwe spits zal die voorlopig de concurrentie aan moeten gaan met Gustaf Nilsson en Elton Kabangu.

Zal hij dit seizoen helemaal doorbreken bij Union?

Meest recent

'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge momenteel vooral naar direct inzetbare ...

0
0
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

17
17
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

263
263
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

190
190
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

103
103
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

448
448
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

350
350
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

529
529
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

225
225
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

408
408
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

511
511
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

324
324
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

97
97
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

212
212
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

295
295
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

473
473
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

436
436
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147

Meer sportnieuws