'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

door
'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

RSC Anderlecht toonde zich in al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Met Kasper Dolberg, Louis Patris, Maxime Dupé, Justin Lonwijk, Luis Vazquez en Tudor Mendel kondigde Paars-Wit al een zestal nieuwe aanwinsten aan. Desondanks is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af.

RSCA speurt momenteel immers naar versterking op het middenveld, maar ook de komst van een extra flankaanvaller is allerminst uitgesloten. Zeker indien Francis Amuzu nog vertrekt. Mendel beschikt alvast over het juiste profiel, maar de kans is groot dat de 18-jarige Engelsman eerst nog matchritme zal opdoen bij RSCA Futures. Fredberg zou daarom nog op zoek zijn naar een flankaanvaller die een directe impact kan hebben op de eerste ploeg. En daarvoor is het vizier al een tijdje op Sergi Canos gericht.

LEES OOK: 'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

Target heeft andere plannen

De 26-jarige Spanjaard werkte destijds al nauw samen met Riemer bij Brentford FC, maar mag deze zomer vertrekken bij de Engelse club. Voor Anderlecht is het echter bijzonder moeilijk om Canos naar het Lotto Park te halen. Vorige week raakte immers bekend dat RSCA een nieuw bod zou hebben gedaan. Maar dat werd opnieuw geweigerd door de Spanjaard. Die wil immers absoluut naar Valencia CF trekken. Desondanks mag Anderlecht hoop blijven koesteren op zijn komst. 

Hoofdeigenaar ligt dwars

Paars-Wit zou immers al in grote lijnen rond zijn met Brentford, Valencia daarentegen niet. Volgens Las Provincias heeft dat vooral met hoofdeigenaar Peter Lim te maken. Die zou voorlopig geen groen licht geven om het bod voor Canos op te trekken en wil hem enkel overnemen zonder een transfersom te betalen. Bij Tribuna Deportivo weet men dat Valencia inmiddels een nieuwe aanbieding neerlegde met daarin een percentage op de mogelijke doorverkoopsom, maar zónder een directe transfersom. Het valt te betwijfelen of Brentford daarmee akkoord zal gaan en dus lijkt RSCA nog niet volledig uitgeteld.

RSCA móét deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

10
10
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

104
104
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

286
286
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

230
230
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

160
160
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

111
111
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

71
71
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

513
513
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

304
304
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

302
302
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

366
366
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

205
205
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

171
171
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

325
325
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

785
785
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

267
267
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

210
210
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

119
119
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

181
181
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

84
84
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

294
294
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1056
1056
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

348
348
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

365
365

Meer sportnieuws