'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

door
'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

RSC Anderlecht toonde zich in al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Met Kasper Dolberg, Louis Patris, Maxime Dupé, Justin Lonwijk, Luis Vazquez en Tudor Mendel kondigde Paars-Wit al een zestal nieuwe aanwinsten aan. Desondanks is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af.

RSCA speurt momenteel immers naar versterking op het middenveld, maar ook de komst van een extra flankaanvaller is allerminst uitgesloten. Zeker indien Francis Amuzu nog vertrekt. Mendel beschikt alvast over het juiste profiel, maar de kans is groot dat de 18-jarige Engelsman eerst nog matchritme zal opdoen bij RSCA Futures. Fredberg zou daarom nog op zoek zijn naar een flankaanvaller die een directe impact kan hebben op de eerste ploeg. En daarvoor is het vizier al een tijdje op Sergi Canos gericht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

Target heeft andere plannen

De 26-jarige Spanjaard werkte destijds al nauw samen met Riemer bij Brentford FC, maar mag deze zomer vertrekken bij de Engelse club. Voor Anderlecht is het echter bijzonder moeilijk om Canos naar het Lotto Park te halen. Vorige week raakte immers bekend dat RSCA een nieuw bod zou hebben gedaan. Maar dat werd opnieuw geweigerd door de Spanjaard. Die wil immers absoluut naar Valencia CF trekken. Desondanks mag Anderlecht hoop blijven koesteren op zijn komst. 

Hoofdeigenaar ligt dwars

Paars-Wit zou immers al in grote lijnen rond zijn met Brentford, Valencia daarentegen niet. Volgens Las Provincias heeft dat vooral met hoofdeigenaar Peter Lim te maken. Die zou voorlopig geen groen licht geven om het bod voor Canos op te trekken en wil hem enkel overnemen zonder een transfersom te betalen. Bij Tribuna Deportivo weet men dat Valencia inmiddels een nieuwe aanbieding neerlegde met daarin een percentage op de mogelijke doorverkoopsom, maar zónder een directe transfersom. Het valt te betwijfelen of Brentford daarmee akkoord zal gaan en dus lijkt RSCA nog niet volledig uitgeteld.

RSCA móét deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

11
11
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

12
12
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

22
22
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

16
16
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

55
55
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

96
96
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

30
30
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

280
280
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

52
52
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

176
176
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

73
73
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

99
99
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

85
85
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

336
336
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

309
309
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

273
273
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

299
299
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

503
503
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

190
190

Meer sportnieuws