'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

door
'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

RSC Anderlecht toonde zich in al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Met Kasper Dolberg, Louis Patris, Maxime Dupé, Justin Lonwijk, Luis Vazquez en Tudor Mendel kondigde Paars-Wit al een zestal nieuwe aanwinsten aan. Desondanks is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af.

RSCA speurt momenteel immers naar versterking op het middenveld, maar ook de komst van een extra flankaanvaller is allerminst uitgesloten. Zeker indien Francis Amuzu nog vertrekt. Mendel beschikt alvast over het juiste profiel, maar de kans is groot dat de 18-jarige Engelsman eerst nog matchritme zal opdoen bij RSCA Futures. Fredberg zou daarom nog op zoek zijn naar een flankaanvaller die een directe impact kan hebben op de eerste ploeg. En daarvoor is het vizier al een tijdje op Sergi Canos gericht.

LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Target heeft andere plannen

De 26-jarige Spanjaard werkte destijds al nauw samen met Riemer bij Brentford FC, maar mag deze zomer vertrekken bij de Engelse club. Voor Anderlecht is het echter bijzonder moeilijk om Canos naar het Lotto Park te halen. Vorige week raakte immers bekend dat RSCA een nieuw bod zou hebben gedaan. Maar dat werd opnieuw geweigerd door de Spanjaard. Die wil immers absoluut naar Valencia CF trekken. Desondanks mag Anderlecht hoop blijven koesteren op zijn komst. 

Hoofdeigenaar ligt dwars

Paars-Wit zou immers al in grote lijnen rond zijn met Brentford, Valencia daarentegen niet. Volgens Las Provincias heeft dat vooral met hoofdeigenaar Peter Lim te maken. Die zou voorlopig geen groen licht geven om het bod voor Canos op te trekken en wil hem enkel overnemen zonder een transfersom te betalen. Bij Tribuna Deportivo weet men dat Valencia inmiddels een nieuwe aanbieding neerlegde met daarin een percentage op de mogelijke doorverkoopsom, maar zónder een directe transfersom. Het valt te betwijfelen of Brentford daarmee akkoord zal gaan en dus lijkt RSCA nog niet volledig uitgeteld.

RSCA móét deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

89
89
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

26
26
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

74
74
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

145
145
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

133
133
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

111
111
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

157
157
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

294
294
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

451
451
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

747
747
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

160
160
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

111
111
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

101
101
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

125
125
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

503
503
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

307
307
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

149
149
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

463
463
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

674
674
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

341
341
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws