'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

door
'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

RSC Anderlecht toonde zich in al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Met Kasper Dolberg, Louis Patris, Maxime Dupé, Justin Lonwijk, Luis Vazquez en Tudor Mendel kondigde Paars-Wit al een zestal nieuwe aanwinsten aan. Desondanks is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af.

RSCA speurt momenteel immers naar versterking op het middenveld, maar ook de komst van een extra flankaanvaller is allerminst uitgesloten. Zeker indien Francis Amuzu nog vertrekt. Mendel beschikt alvast over het juiste profiel, maar de kans is groot dat de 18-jarige Engelsman eerst nog matchritme zal opdoen bij RSCA Futures. Fredberg zou daarom nog op zoek zijn naar een flankaanvaller die een directe impact kan hebben op de eerste ploeg. En daarvoor is het vizier al een tijdje op Sergi Canos gericht.

LEES OOK: Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

Target heeft andere plannen

De 26-jarige Spanjaard werkte destijds al nauw samen met Riemer bij Brentford FC, maar mag deze zomer vertrekken bij de Engelse club. Voor Anderlecht is het echter bijzonder moeilijk om Canos naar het Lotto Park te halen. Vorige week raakte immers bekend dat RSCA een nieuw bod zou hebben gedaan. Maar dat werd opnieuw geweigerd door de Spanjaard. Die wil immers absoluut naar Valencia CF trekken. Desondanks mag Anderlecht hoop blijven koesteren op zijn komst. 

Hoofdeigenaar ligt dwars

Paars-Wit zou immers al in grote lijnen rond zijn met Brentford, Valencia daarentegen niet. Volgens Las Provincias heeft dat vooral met hoofdeigenaar Peter Lim te maken. Die zou voorlopig geen groen licht geven om het bod voor Canos op te trekken en wil hem enkel overnemen zonder een transfersom te betalen. Bij Tribuna Deportivo weet men dat Valencia inmiddels een nieuwe aanbieding neerlegde met daarin een percentage op de mogelijke doorverkoopsom, maar zónder een directe transfersom. Het valt te betwijfelen of Brentford daarmee akkoord zal gaan en dus lijkt RSCA nog niet volledig uitgeteld.

RSCA móét deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

60
60
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

123
123
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

51
51
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

150
150
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

81
81
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

332
332
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

50
50
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

48
48
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

54
54
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

241
241
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

248
248
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

37
37
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

194
194
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

134
134
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

414
414
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

52
52
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

242
242
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1278
1278
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

425
425
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

154
154
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

152
152
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

652
652
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

421
421
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

39
39
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

577
577

Meer sportnieuws