'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

1787 stemmen
'Anderlecht krijgt nieuwe hoop op komst toptarget'

RSC Anderlecht toonde zich in al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Met Kasper Dolberg, Louis Patris, Maxime Dupé, Justin Lonwijk, Luis Vazquez en Tudor Mendel kondigde Paars-Wit al een zestal nieuwe aanwinsten aan. Desondanks is het huiswerk van sportieve baas Jesper Fredberg nog niet af.

RSCA speurt momenteel immers naar versterking op het middenveld, maar ook de komst van een extra flankaanvaller is allerminst uitgesloten. Zeker indien Francis Amuzu nog vertrekt. Mendel beschikt alvast over het juiste profiel, maar de kans is groot dat de 18-jarige Engelsman eerst nog matchritme zal opdoen bij RSCA Futures. Fredberg zou daarom nog op zoek zijn naar een flankaanvaller die een directe impact kan hebben op de eerste ploeg. En daarvoor is het vizier al een tijdje op Sergi Canos gericht.

LEES OOK: Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Target heeft andere plannen

De 26-jarige Spanjaard werkte destijds al nauw samen met Riemer bij Brentford FC, maar mag deze zomer vertrekken bij de Engelse club. Voor Anderlecht is het echter bijzonder moeilijk om Canos naar het Lotto Park te halen. Vorige week raakte immers bekend dat RSCA een nieuw bod zou hebben gedaan. Maar dat werd opnieuw geweigerd door de Spanjaard. Die wil immers absoluut naar Valencia CF trekken. Desondanks mag Anderlecht hoop blijven koesteren op zijn komst. 

Hoofdeigenaar ligt dwars

Paars-Wit zou immers al in grote lijnen rond zijn met Brentford, Valencia daarentegen niet. Volgens Las Provincias heeft dat vooral met hoofdeigenaar Peter Lim te maken. Die zou voorlopig geen groen licht geven om het bod voor Canos op te trekken en wil hem enkel overnemen zonder een transfersom te betalen. Bij Tribuna Deportivo weet men dat Valencia inmiddels een nieuwe aanbieding neerlegde met daarin een percentage op de mogelijke doorverkoopsom, maar zónder een directe transfersom. Het valt te betwijfelen of Brentford daarmee akkoord zal gaan en dus lijkt RSCA nog niet volledig uitgeteld.

RSCA móét deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

14
14
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

34
34
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

180
180
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

127
127
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

397
397
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

383
383
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

116
116
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

74
74
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

220
220
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

117
117
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

76
76
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

307
307
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

241
241
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

98
98
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

264
264
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

164
164
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

402
402
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

139
139
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

93
93
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

537
537
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws