Vrancken komt met update over blessure Heynen

door
Vrancken komt met update over blessure Heynen

KRC Genk is donderdag ontwaakt met een stevige kater na de pijnlijke uitschakeling door Servette in de Champions League. Ondanks dat het vrijwel de hele wedstrijd met een man meer mocht spelen, kon Genk geen afstand nemen van de Zwitsers en uiteindelijk ging het na strafschoppen onderuit. Dat was echter niet de enige ontgoocheling van de avond, want ook het uitvallen van Bryan Heynen kwam hard aan.


De wedstrijd van de aanvoerder zat er al na twee minuten op na een aanslag van Crivelli op zijn enkel. Na een VAR-interventie kreeg die laatste terecht rood, terwijl Heynen in tranen van het veld gedragen werd. Hij werd meteen naar het ziekenhuis afgevoerd en verscheen tijdens de tweede helft terug in de Cegeka Arena, zij het wel op krukken en met een stevig ingepakte enkel.

Trainer Wouter Vrancken kon intussen al iets meer duidelijkheid scheppen over de situatie van Heynen, want hij meldde dat de enkel niet gebroken zou zijn. "Dat is een eerste positief iets. Maar toch ziet het er verder niet goed uit, vrees ik. Donderdag volgt nog een MRI-scan en die zal meer duidelijk moeten maken", klinkt het verder bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Lange afwezigheid dreigt

Ook zonder een breuk lijkt de kans reëel dat Heynen minstens weken en mogelijk maanden in de lappenmand zal liggen. Dat zou een enorme opdoffer zijn voor zowel Genk als de speler, die de voorbije maanden dicht tegen de nationale ploeg leek aan te leunen. Vrancken zal voorlopig op zoek moeten naar een vervanger voor zijn kapitein, waarvoor hij lijkt te zullen kiezen tussen Galarza en Ouattara.

Kan Genk de afwezigheid van Heynen opvangen?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

6
6
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

63
63
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

61
61
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

37
37
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

70
70
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

132
132
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

55
55
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

47
47
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

86
86
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

29
29
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

78
78
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

294
294
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

108
108
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

388
388
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

190
190
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

301
301
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

396
396
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

140
140
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

565
565
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

155
155
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws