Bij Borussia Dortmund willen ze dit seizoen verder met maar één Belg: Julien Duranville. Thomas Meunier en Thorgan Hazard mogen de club nog deze mercato verlaten. Gaat die laatste de komende weken misschien terugkeren naar de Jupiler Pro League?
Meunier werd al gelinkt aan Club Brugge, maar voorlopig komt die transfer er niet. Hazard is een speler die financieel haalbaar lijkt te zijn voor de Belgische clubs. La Capitale vraagt zich of hij niet zal terugkeren naar de Jupiler Pro League? Dat doen ze naar aanleiding van de haalbare vraagprijs van Dortmund: 5 miljoen euro.
Fenerbahçe deed al een bod van 3 miljoen euro, maar dat werd geweigerd. Hazard is voor de Belgische topclubs inzake transferprijs zeker haalbaar, maar zijn loon is wellicht een ander paar mouwen. Hij zal bij de Belgische top niet kunnen opstrijken wat hij in Duitsland verdient. Voor Hazard is een Belgische topclub misschien wel de beste sportieve optie, ook met het oog op het EK.