'Standard zet zinnen op spits uit Bundesliga'

door
'Standard zet zinnen op spits uit Bundesliga'

Standard heeft nood aan versterking en Carl Hoefkens verwacht nog drie à vier aanwinsten. De Rouches zijn vooral op zoek naar extra kwaliteit in de aanval, maar veel geld hebben ze allerminst. 777 Partners zorgt niet bepaald voor een groot budget. Toch hebben de Luikenaars een spits in het vizier.


La Dernière Heure weet dat Standard een spits zoekt met kracht en snelheid als voornaamste kwaliteiten. Fergal Harkin weet al wie hij wil halen, maar de sportieve baas heeft financieel zeer weinig armslag. Hij moet dus meerdere pistes warm proberen te houden en zijn beste onderhandelingstechnieken bovenhalen om de prijs te drukken. Geen ideale situatie.

LEES OOK: 'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Mag weg

Standard had dolgraag Ayiegun Tosin gehaald, maar FC Zürich verkocht hem voor 4 miljoen euro aan Lorient. Er viel dus al een naam af van het lijstje. De Waalse krant weet dat Juan José Perea - die vijf jaar geleden bij Anderlecht testte -  een van de aanvallers is op het lijstje. De 23-jarige Colombiaanse aanvaller komt uit voor de Duitse eersteklasser VfB Stuttgart. Hij werd een jaar geleden voor 2,4 miljoen euro overgenomen van PAS Giannina, maar met 1 goal in 16 wedstrijden kon hij niet echt overtuigen.

De aanvaller, ex-FC Porto, heeft nog een contract tot medio 2026 bij de Duitsers. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 2 miljoen euro. Stuttgart is bereid om mee te werken aan een overgang. Misschien een huurdeal met aankoopoptie?

Moet Standard doorduwen voor hem?

Meest recent

Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

147
147
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

31
31
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

55
55
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

139
139
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

309
309
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

219
219
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

161
161
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

60
60
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

181
181
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

190
190
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

170
170
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

66
66
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

334
334
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

561
561
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

284
284
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

523
523
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

750
750
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

347
347
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

818
818
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

128
128
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

410
410
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

646
646
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

569
569

Meer sportnieuws