'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

787 stemmen
'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

Woensdag moet KRC Genk opnieuw aan de bak, want dan krijgt het in zijn terugwedstrijd in de tweede voorronde van de Champions League het bezoek van Servette. Na de 1-1 in de heenwedstrijd vorige week zal er gewonnen moeten worden, maar Genk tankte vorig weekend wel vertrouwen met een ruime zege op het veld van RWDM. Die wedstrijd demonstreerde ook dat Wouter Vrancken over een ruime kern kan beschikken.


Die zal de komende weken wel nog ietwat afgeslankt worden, want enkele spelers lijken nog te gaan vertrekken. Een eerste uitgaande transfer zou alvast zo goed als een feit zijn, want Cesar Luis Merlo meldt dat de transfer van Nicolas Castro snel afgerond zal worden. Genk moet enkel nog de laatste details regelen met Elche om zijn vertrek te officialiseren.

Zoals verwacht zou de Spaanse tweedeklasser Castro in eerste instantie op huurbasis overnemen, maar er zou ook een aankoopoptie in de deal opgenomen worden. Genk neemt zo na amper één seizoen alweer afscheid van de 22-jarige Argentijn. Het betaalde vorige zomer nog 3,2 miljoen euro om de middenvelder over te nemen van Newell's, maar Castro kon de verwachtingen niet inlossen.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Gebarreerd door El Khannouss

Castro moest de nieuwe nummer tien worden, maar door de plotse ontbolstering van Bilal El Khannouss raakte hij nooit verder dan een rol als invaller. Uiteindelijk kwam Castro vorig seizoen 26 keer in actie voor Genk, waarin hij één assist gaf. Dit seizoen kreeg hij nog geen speelminuten en die zullen er dus ook niet meer komen, ondanks een contract tot 2027.


Had Genk hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

5
5
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

2
2
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

29
29
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

16
16
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

55
55
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

95
95
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

22
22
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

38
38
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

51
51
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

209
209
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

141
141
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

34
34
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

181
181
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

124
124
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

87
87
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

402
402
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

311
311
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

127
127
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

123
123
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

31
31
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

190
190
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws