'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

door
'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

Woensdag moet KRC Genk opnieuw aan de bak, want dan krijgt het in zijn terugwedstrijd in de tweede voorronde van de Champions League het bezoek van Servette. Na de 1-1 in de heenwedstrijd vorige week zal er gewonnen moeten worden, maar Genk tankte vorig weekend wel vertrouwen met een ruime zege op het veld van RWDM. Die wedstrijd demonstreerde ook dat Wouter Vrancken over een ruime kern kan beschikken.


Die zal de komende weken wel nog ietwat afgeslankt worden, want enkele spelers lijken nog te gaan vertrekken. Een eerste uitgaande transfer zou alvast zo goed als een feit zijn, want Cesar Luis Merlo meldt dat de transfer van Nicolas Castro snel afgerond zal worden. Genk moet enkel nog de laatste details regelen met Elche om zijn vertrek te officialiseren.

Zoals verwacht zou de Spaanse tweedeklasser Castro in eerste instantie op huurbasis overnemen, maar er zou ook een aankoopoptie in de deal opgenomen worden. Genk neemt zo na amper één seizoen alweer afscheid van de 22-jarige Argentijn. Het betaalde vorige zomer nog 3,2 miljoen euro om de middenvelder over te nemen van Newell's, maar Castro kon de verwachtingen niet inlossen.

LEES OOK: 'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

Gebarreerd door El Khannouss

Castro moest de nieuwe nummer tien worden, maar door de plotse ontbolstering van Bilal El Khannouss raakte hij nooit verder dan een rol als invaller. Uiteindelijk kwam Castro vorig seizoen 26 keer in actie voor Genk, waarin hij één assist gaf. Dit seizoen kreeg hij nog geen speelminuten en die zullen er dus ook niet meer komen, ondanks een contract tot 2027.


Had Genk hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Grootse rennovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

65
65
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

40
40
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

217
217
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

252
252
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

38
38
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

138
138
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

143
143
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

89
89
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

169
169
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

513
513
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

399
399
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

75
75
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

230
230
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

159
159
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

565
565
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

160
160
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

232
232
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

197
197
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

225
225
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

301
301
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

145
145
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

305
305
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

80
80
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

179
179
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

158
158

Meer sportnieuws