'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

door
'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

Woensdag moet KRC Genk opnieuw aan de bak, want dan krijgt het in zijn terugwedstrijd in de tweede voorronde van de Champions League het bezoek van Servette. Na de 1-1 in de heenwedstrijd vorige week zal er gewonnen moeten worden, maar Genk tankte vorig weekend wel vertrouwen met een ruime zege op het veld van RWDM. Die wedstrijd demonstreerde ook dat Wouter Vrancken over een ruime kern kan beschikken.


Die zal de komende weken wel nog ietwat afgeslankt worden, want enkele spelers lijken nog te gaan vertrekken. Een eerste uitgaande transfer zou alvast zo goed als een feit zijn, want Cesar Luis Merlo meldt dat de transfer van Nicolas Castro snel afgerond zal worden. Genk moet enkel nog de laatste details regelen met Elche om zijn vertrek te officialiseren.

Zoals verwacht zou de Spaanse tweedeklasser Castro in eerste instantie op huurbasis overnemen, maar er zou ook een aankoopoptie in de deal opgenomen worden. Genk neemt zo na amper één seizoen alweer afscheid van de 22-jarige Argentijn. Het betaalde vorige zomer nog 3,2 miljoen euro om de middenvelder over te nemen van Newell's, maar Castro kon de verwachtingen niet inlossen.

LEES OOK: KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

Gebarreerd door El Khannouss

Castro moest de nieuwe nummer tien worden, maar door de plotse ontbolstering van Bilal El Khannouss raakte hij nooit verder dan een rol als invaller. Uiteindelijk kwam Castro vorig seizoen 26 keer in actie voor Genk, waarin hij één assist gaf. Dit seizoen kreeg hij nog geen speelminuten en die zullen er dus ook niet meer komen, ondanks een contract tot 2027.


Had Genk hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

25
25
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

117
117
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

54
54
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

63
63
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

173
173
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

21
21
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

322
322
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

209
209
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

255
255
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

47
47
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

212
212
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

82
82
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

835
835
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

524
524
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

197
197
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

106
106
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

188
188
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

388
388
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

317
317
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

149
149
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

300
300

Meer sportnieuws