'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

door
'Done deal: Genk neemt afscheid van flopaankoop'

Woensdag moet KRC Genk opnieuw aan de bak, want dan krijgt het in zijn terugwedstrijd in de tweede voorronde van de Champions League het bezoek van Servette. Na de 1-1 in de heenwedstrijd vorige week zal er gewonnen moeten worden, maar Genk tankte vorig weekend wel vertrouwen met een ruime zege op het veld van RWDM. Die wedstrijd demonstreerde ook dat Wouter Vrancken over een ruime kern kan beschikken.


Die zal de komende weken wel nog ietwat afgeslankt worden, want enkele spelers lijken nog te gaan vertrekken. Een eerste uitgaande transfer zou alvast zo goed als een feit zijn, want Cesar Luis Merlo meldt dat de transfer van Nicolas Castro snel afgerond zal worden. Genk moet enkel nog de laatste details regelen met Elche om zijn vertrek te officialiseren.

Zoals verwacht zou de Spaanse tweedeklasser Castro in eerste instantie op huurbasis overnemen, maar er zou ook een aankoopoptie in de deal opgenomen worden. Genk neemt zo na amper één seizoen alweer afscheid van de 22-jarige Argentijn. Het betaalde vorige zomer nog 3,2 miljoen euro om de middenvelder over te nemen van Newell's, maar Castro kon de verwachtingen niet inlossen.

LEES OOK: KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

Gebarreerd door El Khannouss

Castro moest de nieuwe nummer tien worden, maar door de plotse ontbolstering van Bilal El Khannouss raakte hij nooit verder dan een rol als invaller. Uiteindelijk kwam Castro vorig seizoen 26 keer in actie voor Genk, waarin hij één assist gaf. Dit seizoen kreeg hij nog geen speelminuten en die zullen er dus ook niet meer komen, ondanks een contract tot 2027.


Had Genk hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Zulte Waregem hakt knoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

0
0
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

12
12
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

93
93
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

183
183
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

140
140
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

214
214
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

68
68
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

157
157
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

155
155
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

881
881
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

73
73
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

104
104
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

323
323
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

136
136
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

455
455
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

193
193
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

170
170
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

230
230
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

264
264
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

399
399
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

684
684
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

397
397

Meer sportnieuws