SK Beveren blijft gaan en stelt elfde versterking voor

door
SK Beveren blijft gaan en stelt elfde versterking voor

Het startschot in onze Jupiler Pro League werd vorig week vrijdag gegeven. Voor de clubs in de Challenger Pro League is het nog even wachten, want de openingspeeldag staat pas gepland voor dit weekend. SK Beveren behoort opnieuw tot één van de titelfavorieten, en de Waaslanders lijken stilaan gewapend voor een absoluut topseizoen. 


SK Beveren strandde vorig seizoen op een tweede plaats na RWDM in de competitie. De Waaslanders misten dus op een haar na de promotie naar onze hoogste klasse, en lijken dat scenario dit seizoen niet te willen gaan evenaren. In die optiek verzekerde Beveren zich inmiddels al van tien nieuwe namen. De honger van de traditieclub is immers nog niet gestild, want zojuist stelde het een elfde aanwinst voor. 

Zo zette Bryan Goncalves vandaag zijn handtekening onder een driejarig contract bij SK Beveren. De 27-jarige centrale verdediger speelde vorig seizoen bij het Franse Stade Lavallois, maar besloot er zijn contract niet te verlengen. Goncalves komt dus transfervrij richting de Freethiel. De Fransman werd in zijn thuisland overigens ooit gezien als een groot talent. Zo voldeed hij zijn jeugdopleiding bij Paris Saint-Germain, en verkaste hij op jonge leeftijd nog richting Olympique de Marseille. Tot een doorbraak bij één van deze clubs kwam het echter nooit, waardoor Goncalves zijn carrière vooral vervoegde in de lagere regionen van het Franse voetbal. 

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

"Laatste defensieve puzzelstuk"

Sportief verantwoordelijke van SK Beveren, Tom Van Den Abbeele, is alvast tevreden over de nieuwe aanwinst. "Het is zijn eerste buitenlandse avontuur en Bryan brengt naast zijn persoonlijkheid ook heel wat ervaring met zich mee. Daarmee is ook meteen ons laatste defensieve puzzelstuk gelegd", aldus Van Den Abbeele. 

Is SK Beveren de gedoodverfde titelfavoriet?

Meest recent

'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

20
20
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

28
28
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

10
10
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

120
120
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

213
213
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

199
199
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

191
191
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

73
73
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

187
187
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

246
246
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

220
220
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

110
110
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

113
113
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

151
151
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

144
144
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

148
148
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

91
91
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

263
263
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

157
157
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

196
196
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

285
285
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

262
262
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

57
57
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

243
243

Meer sportnieuws