Zulte Waregem verzekert zich van opvolger Fadera

door
Zulte Waregem verzekert zich van opvolger Fadera

SV Zulte Waregem degradeerde vorig seizoen uit onze hoogste voetbalklasse. De West-Vlaamse club wil uiteraard zo snel mogelijk weer stijgen richting de Jupiler Pro League, en zal zich dan ook stevig versterken met het oog op het aankomende seizoen in de Challenger Pro League. Zojuist stelde men aan de Gaverbeek zijn vierde aanwinst voor. 


Met Ruud Vormer, Ennio Van Der Gouw en Igor Savic hengelde Zulte Waregem al drie versterkingen binnen. Vandaag werd met de komst van Abdoulaye Traoré alvast een vierde naam aan dat rijtje toegevoegd. De 20-jarige Ivoriaan komt over van het Bulgaarse Botev Plovdiv waarbij hij de voorbije twee seizoenen aan de slag was. Bij de Bulgaarse eersteklasser deed de flankspeler het eerst allerminst onaardig bij het tweede elftal, wat al snel resulteerde in zijn profdebuut. Daar wist hij in 18 optredens twee keer de weg naar doel te vinden. 

De 20-jarige Traoré moet bij Zulte Waregem de vervanger worden van de vertrokken Alieu Fadera worden. De jonge Gambiaan wist zich in twee seizoenen aan de Gaverbeek te onderscheiden, wat hem deze zomer een toptransfer richting KRC Genk opleverde. Bij de West-Vlamingen hoopt men alvast dat Traoré dezelfde weg kan bewandelen. 

LEES OOK: Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Tom Caluwé in de wolken

Sportief verantwoordelijke van Zulte Waregem, Tom Caluwé, is alvast in de wolken met de transfer van Traoré. "Traoré was één van onze transferprioriteiten. We zijn dan ook erg blij om hem te mogen verwelkomen aan de Gaverbeek. Met zijn snelheid en één-tegen-één vaardigheden hopen we dat Abdoulaye snel in het team past", aldus Caluwé. 

Zien we Zulte Waregem volgend seizoen terug in onze hoogste klasse?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

42
42
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

41
41
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

98
98
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

47
47
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

164
164
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

61
61
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

406
406
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

368
368
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

810
810
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

277
277
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

439
439
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

256
256
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1006
1006
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

107
107
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws