Zulte Waregem verzekert zich van opvolger Fadera

door
Zulte Waregem verzekert zich van opvolger Fadera

SV Zulte Waregem degradeerde vorig seizoen uit onze hoogste voetbalklasse. De West-Vlaamse club wil uiteraard zo snel mogelijk weer stijgen richting de Jupiler Pro League, en zal zich dan ook stevig versterken met het oog op het aankomende seizoen in de Challenger Pro League. Zojuist stelde men aan de Gaverbeek zijn vierde aanwinst voor. 


Met Ruud Vormer, Ennio Van Der Gouw en Igor Savic hengelde Zulte Waregem al drie versterkingen binnen. Vandaag werd met de komst van Abdoulaye Traoré alvast een vierde naam aan dat rijtje toegevoegd. De 20-jarige Ivoriaan komt over van het Bulgaarse Botev Plovdiv waarbij hij de voorbije twee seizoenen aan de slag was. Bij de Bulgaarse eersteklasser deed de flankspeler het eerst allerminst onaardig bij het tweede elftal, wat al snel resulteerde in zijn profdebuut. Daar wist hij in 18 optredens twee keer de weg naar doel te vinden. 

De 20-jarige Traoré moet bij Zulte Waregem de vervanger worden van de vertrokken Alieu Fadera worden. De jonge Gambiaan wist zich in twee seizoenen aan de Gaverbeek te onderscheiden, wat hem deze zomer een toptransfer richting KRC Genk opleverde. Bij de West-Vlamingen hoopt men alvast dat Traoré dezelfde weg kan bewandelen. 

Tom Caluwé in de wolken

Sportief verantwoordelijke van Zulte Waregem, Tom Caluwé, is alvast in de wolken met de transfer van Traoré. "Traoré was één van onze transferprioriteiten. We zijn dan ook erg blij om hem te mogen verwelkomen aan de Gaverbeek. Met zijn snelheid en één-tegen-één vaardigheden hopen we dat Abdoulaye snel in het team past", aldus Caluwé. 

Zien we Zulte Waregem volgend seizoen terug in onze hoogste klasse?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

16
16
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

35
35
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

57
57
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

21
21
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

104
104
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

48
48
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

101
101
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

57
57
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

100
100
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

136
136
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

538
538
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

161
161
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

427
427
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

81
81
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

464
464
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

272
272
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

800
800
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

222
222

Meer sportnieuws