'Genk ziet twee spelers mogelijk niet meer terugkeren'

831 stemmen
'Genk ziet twee spelers mogelijk niet meer terugkeren'

KRC Genk gaat woensdag op zoek naar kwalificatie voor de derde voorronde van de Champions League. Daarvoor zullen ze in eigen stadion afstand moeten nemen van Servette, want de heenwedstrijd in Zwitserland eindigde vorige week op 1-1. Afgelopen weekend tankten de Limburgers wel vertrouwen, want ze boekten in hun eerste competitiewedstrijd een klinkende 0-4-zege op het veld van RWDM.


Die partij demonstreerde ook over welke weelde Wouter Vrancken beschikt, want de trainer roteerde met het oog op het drukke programma van de komende weken. De Genkse kern is momenteel zelfs zo breed dat zelfs dan nog enkele jongens helemaal uit de boot vallen en dus mogen enkele spelers nog vertrekken. Zo werd al duidelijk dat Rasmus Carstensen en Nicolas Castro nog andere oorden zouden kunnen opzoeken.

Het Laatste Nieuws bevestigt nu ook dat Genk onderhandelt met FC Köln en Elche over een uitleenbeurt van respectievelijk Carstensen en Castro, maar voegt eraan toe dat het duo mogelijk niet meer zal terugkeren in de Cegeka Arena. In beide huurdeals zou immers ook een aankoopoptie opgenomen worden. Het zou dus goed kunnen dat de twee spelers hun laatste match voor Genk al gespeeld hebben.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Mislukte transfers

Zowel Carstensen als Castro streek pas vorige zomer neer in Genk, maar ze konden zich niet doorzetten. Met de komst van Carstensen anticipeerde Genk vooral op een vertrek van Muñoz of Preciado, maar beiden zijn er nog steeds. Castro had dan weer het vertrek van Kristian Thorstvedt moeten opvangen, maar de Argentijn had een aanpassingsperiode nodig en werd daarna gebarreerd door de ontbolstering van Bilal El Khannouss.

🚀

Zie je minstens één van hen nog terugkeren in Genk?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

39
39
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

144
144
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

69
69
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

243
243
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

259
259
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

73
73
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

299
299
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

452
452
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

319
319
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

400
400
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

151
151
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

124
124
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

227
227
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

290
290
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

138
138
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

303
303

Meer sportnieuws