Antwerp kondigt vierde aanwinst vlak voor aftrap aan

door
Antwerp kondigt vierde aanwinst vlak voor aftrap aan

Antwerp FC opent zondagmiddag zijn JPL-campagne met een thuismatch tegen Cercle Brugge. In aanloop naar die wedstrijd wist de Great Old zijn supporters alvast te plezieren met de aankondiging van zijn vierde . Zo maakte RAFC de komst van de Nigeriaanse aanvaller Chidera Ejuke bekend.

In vergelijking met de voorbije jaren beleefde Antwerp een relatief rustige transferzomer tot dusver. Met Senne Lammens, Jacob Ondrejka en George Ilenikhena haalde RAFC vooral relatief jonge aanwinsten met een groot potentieel in huis. Maar dat lijkt niet voldoende om op meerdere fronten te gaan strijden. Zeker nu de gewenste terugkeer van Calvin Stengs werd gekaapt door Feyenoord. Desondanks bleef het stamnummer één niet bij de pakken zitten.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Oude bekende Eredivisie

Eerder deze week raakte immers bekend dat Antwerp zich had gemeld voor Ejuke. Sportieve baas Marc Overmars kende deze 25-jarige Nigeriaan ongetwijfeld nog van diens passage in de Eredivisie. Zo maakte Ejuke destijds een sterke indruk bij SC Heerenveen. Zijn prestaties daar leverden hem in 2022 een miljoenentransfer naar CSKA Moskou op. Door de oorlogssituatie in Oekraïne kon de polyvalente aanvaller echter tijdelijk vertrekken.

Contract van één jaar

En nu maakt Antwerp ook gebruik van die uitzonderingsmaatregel. Via de officiële kanalen maakte RAFC immers bekend dat Ejuke zijn kribbel heeft gezet onder een éénjarig contract bij de Belgische landskampioen. Hij moet coach Mark van Bommel meer alternatieven in de aanvalslinie bezorgen. Het feit dat hij zowel op de flanken als in een centrale rol uit de voeten kan, maakte van hem alvast een extra interessant profiel.

 

Antwerp is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

20
20
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

26
26
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

24
24
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

42
42
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

11
11
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

120
120
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

146
146
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

218
218
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

83
83
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

62
62
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

393
393
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

238
238
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

314
314
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

516
516
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

289
289
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

51
51
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

91
91
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

100
100
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

198
198
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

64
64
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

255
255
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

414
414
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

347
347
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

169
169
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

104
104

Meer sportnieuws