Antwerp kondigt vierde aanwinst vlak voor aftrap aan

door
Antwerp kondigt vierde aanwinst vlak voor aftrap aan

Antwerp FC opent zondagmiddag zijn JPL-campagne met een thuismatch tegen Cercle Brugge. In aanloop naar die wedstrijd wist de Great Old zijn supporters alvast te plezieren met de aankondiging van zijn vierde . Zo maakte RAFC de komst van de Nigeriaanse aanvaller Chidera Ejuke bekend.

In vergelijking met de voorbije jaren beleefde Antwerp een relatief rustige transferzomer tot dusver. Met Senne Lammens, Jacob Ondrejka en George Ilenikhena haalde RAFC vooral relatief jonge aanwinsten met een groot potentieel in huis. Maar dat lijkt niet voldoende om op meerdere fronten te gaan strijden. Zeker nu de gewenste terugkeer van Calvin Stengs werd gekaapt door Feyenoord. Desondanks bleef het stamnummer één niet bij de pakken zitten.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Oude bekende Eredivisie

Eerder deze week raakte immers bekend dat Antwerp zich had gemeld voor Ejuke. Sportieve baas Marc Overmars kende deze 25-jarige Nigeriaan ongetwijfeld nog van diens passage in de Eredivisie. Zo maakte Ejuke destijds een sterke indruk bij SC Heerenveen. Zijn prestaties daar leverden hem in 2022 een miljoenentransfer naar CSKA Moskou op. Door de oorlogssituatie in Oekraïne kon de polyvalente aanvaller echter tijdelijk vertrekken.

Contract van één jaar

En nu maakt Antwerp ook gebruik van die uitzonderingsmaatregel. Via de officiële kanalen maakte RAFC immers bekend dat Ejuke zijn kribbel heeft gezet onder een éénjarig contract bij de Belgische landskampioen. Hij moet coach Mark van Bommel meer alternatieven in de aanvalslinie bezorgen. Het feit dat hij zowel op de flanken als in een centrale rol uit de voeten kan, maakte van hem alvast een extra interessant profiel.

 

🚀

Antwerp is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

'Goto pakt koffers: afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

22
22
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

14
14
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

95
95
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

110
110
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

43
43
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

298
298
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

86
86
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

132
132
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

126
126
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

63
63
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

72
72
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

191
191
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

178
178
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

313
313
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

431
431
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

377
377
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

55
55
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

186
186
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

170
170
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

206
206
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

174
174

Meer sportnieuws