Deila krijgt extra wapen bij Club: "Zo blij als een kind"

492 stemmen
Deila krijgt extra wapen bij Club:

Club Brugge heeft het nieuwe seizoen ingezet met een overtuigende prestatie. In de Conference League nam Blauw-Zwart in de heenwedstrijd meteen een optie op de volgende voorronde. Zo werd het Deense Aarhus GF met duidelijke 3-0-cijfers verslagen.

De Bruggelingen wisten de twijfels die waren onstaan na het mindere optreden in de Brugse Metten meteen van zich af te spelen. Na amper tien minuten opende uitblinker Tajon Buchanan de score. In de tweede helft deden Mats Rits en nieuwkomer Hugo Vetlesen de boeken helemaal dicht. Hierdoor kreeg coach Ronny Deila de kans om in het slot van de wedstrijd ook Casper Nielsen in de strijd te gooien.

LEES OOK: 'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Volledig hersteld

De Deense middenvelder heeft nochtans een verstoorde voorbereiding achter de rug, door blessureperikelen kon hij amper meetrainen. Maar inmiddels is hij volledig hersteld. "Persoonlijk ben ik blij als een kind dat ik zo goed als volledig hersteld ben van mijn buikspierblessure. Ik kan bijna weer voluit gaan op training en daardoor was ik dik tevreden dat ik nog enkele minuten mocht meegenieten van deze eerste Europese avond", reageerde hij op de webstek van de club.

Voorbereiding te kort

Met Nielsen heeft Deila er een extra wapen bij, op het middenveld zal hij dus nog moeilijkere keuzes moeten maken. In ieder geval begint de Brugse coach steeds meer zijn stempel te drukken. Al ligt er ook nog voldoende werk op de plank. "Uiteraard is er een verschil tussen de manier van coachen tussen Rik De Mil en de nieuwe huidige coach. Elk heeft zijn eigen filosofie over hoe er moet gespeeld worden, vandaar dat we verre van ons toppunt zijn qua spel dat onze nieuwe coach zou willen dat we spelen. Daarvoor waren onze vier weken voorbereiding te kort", aldus Nielsen.

Indien iedereen fit, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

14
14
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

34
34
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de openingswedstrijd tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan volledig losbarsten. Straks ...

46
46
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

81
81
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

260
260
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

30
30
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

35
35
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

79
79
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

82
82
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

65
65
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

39
39
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

231
231
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

153
153
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

283
283
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

214
214
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

349
349
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

480
480
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

217
217
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

79
79
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

81
81
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

94
94
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

167
167
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

219
219
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

325
325
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

622
622
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

147
147

Meer sportnieuws