Deila krijgt extra wapen bij Club: "Zo blij als een kind"

door
Deila krijgt extra wapen bij Club:

Club Brugge heeft het nieuwe seizoen ingezet met een overtuigende prestatie. In de Conference League nam Blauw-Zwart in de heenwedstrijd meteen een optie op de volgende voorronde. Zo werd het Deense Aarhus GF met duidelijke 3-0-cijfers verslagen.

De Bruggelingen wisten de twijfels die waren onstaan na het mindere optreden in de Brugse Metten meteen van zich af te spelen. Na amper tien minuten opende uitblinker Tajon Buchanan de score. In de tweede helft deden Mats Rits en nieuwkomer Hugo Vetlesen de boeken helemaal dicht. Hierdoor kreeg coach Ronny Deila de kans om in het slot van de wedstrijd ook Casper Nielsen in de strijd te gooien.

LEES OOK: 'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Volledig hersteld

De Deense middenvelder heeft nochtans een verstoorde voorbereiding achter de rug, door blessureperikelen kon hij amper meetrainen. Maar inmiddels is hij volledig hersteld. "Persoonlijk ben ik blij als een kind dat ik zo goed als volledig hersteld ben van mijn buikspierblessure. Ik kan bijna weer voluit gaan op training en daardoor was ik dik tevreden dat ik nog enkele minuten mocht meegenieten van deze eerste Europese avond", reageerde hij op de webstek van de club.

Voorbereiding te kort

Met Nielsen heeft Deila er een extra wapen bij, op het middenveld zal hij dus nog moeilijkere keuzes moeten maken. In ieder geval begint de Brugse coach steeds meer zijn stempel te drukken. Al ligt er ook nog voldoende werk op de plank. "Uiteraard is er een verschil tussen de manier van coachen tussen Rik De Mil en de nieuwe huidige coach. Elk heeft zijn eigen filosofie over hoe er moet gespeeld worden, vandaar dat we verre van ons toppunt zijn qua spel dat onze nieuwe coach zou willen dat we spelen. Daarvoor waren onze vier weken voorbereiding te kort", aldus Nielsen.

Indien iedereen fit, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

0
0
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

6
6
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

90
90
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

65
65
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

68
68
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

59
59
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

168
168
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

90
90
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

141
141
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

439
439
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

146
146
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

92
92
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

293
293
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

366
366
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

277
277
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

260
260
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

52
52
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

166
166
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

86
86
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

127
127
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

82
82
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

134
134
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

67
67
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

173
173

Meer sportnieuws