Deila krijgt extra wapen bij Club: "Zo blij als een kind"

492 stemmen
Deila krijgt extra wapen bij Club:

Club Brugge heeft het nieuwe seizoen ingezet met een overtuigende prestatie. In de Conference League nam Blauw-Zwart in de heenwedstrijd meteen een optie op de volgende voorronde. Zo werd het Deense Aarhus GF met duidelijke 3-0-cijfers verslagen.

De Bruggelingen wisten de twijfels die waren onstaan na het mindere optreden in de Brugse Metten meteen van zich af te spelen. Na amper tien minuten opende uitblinker Tajon Buchanan de score. In de tweede helft deden Mats Rits en nieuwkomer Hugo Vetlesen de boeken helemaal dicht. Hierdoor kreeg coach Ronny Deila de kans om in het slot van de wedstrijd ook Casper Nielsen in de strijd te gooien.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Volledig hersteld

De Deense middenvelder heeft nochtans een verstoorde voorbereiding achter de rug, door blessureperikelen kon hij amper meetrainen. Maar inmiddels is hij volledig hersteld. "Persoonlijk ben ik blij als een kind dat ik zo goed als volledig hersteld ben van mijn buikspierblessure. Ik kan bijna weer voluit gaan op training en daardoor was ik dik tevreden dat ik nog enkele minuten mocht meegenieten van deze eerste Europese avond", reageerde hij op de webstek van de club.

Voorbereiding te kort

Met Nielsen heeft Deila er een extra wapen bij, op het middenveld zal hij dus nog moeilijkere keuzes moeten maken. In ieder geval begint de Brugse coach steeds meer zijn stempel te drukken. Al ligt er ook nog voldoende werk op de plank. "Uiteraard is er een verschil tussen de manier van coachen tussen Rik De Mil en de nieuwe huidige coach. Elk heeft zijn eigen filosofie over hoe er moet gespeeld worden, vandaar dat we verre van ons toppunt zijn qua spel dat onze nieuwe coach zou willen dat we spelen. Daarvoor waren onze vier weken voorbereiding te kort", aldus Nielsen.

Indien iedereen fit, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

44
44
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

353
353
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

241
241
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

300
300
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

32
32
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

189
189
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

40
40
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

28
28
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

511
511
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

460
460
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

122
122
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

350
350
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

82
82
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

398
398
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

375
375
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

143
143
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

693
693
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

288
288
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

302
302
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws