Deila krijgt extra wapen bij Club: "Zo blij als een kind"

492 stemmen
Deila krijgt extra wapen bij Club:

Club Brugge heeft het nieuwe seizoen ingezet met een overtuigende prestatie. In de Conference League nam Blauw-Zwart in de heenwedstrijd meteen een optie op de volgende voorronde. Zo werd het Deense Aarhus GF met duidelijke 3-0-cijfers verslagen.

De Bruggelingen wisten de twijfels die waren onstaan na het mindere optreden in de Brugse Metten meteen van zich af te spelen. Na amper tien minuten opende uitblinker Tajon Buchanan de score. In de tweede helft deden Mats Rits en nieuwkomer Hugo Vetlesen de boeken helemaal dicht. Hierdoor kreeg coach Ronny Deila de kans om in het slot van de wedstrijd ook Casper Nielsen in de strijd te gooien.

LEES OOK: 'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Volledig hersteld

De Deense middenvelder heeft nochtans een verstoorde voorbereiding achter de rug, door blessureperikelen kon hij amper meetrainen. Maar inmiddels is hij volledig hersteld. "Persoonlijk ben ik blij als een kind dat ik zo goed als volledig hersteld ben van mijn buikspierblessure. Ik kan bijna weer voluit gaan op training en daardoor was ik dik tevreden dat ik nog enkele minuten mocht meegenieten van deze eerste Europese avond", reageerde hij op de webstek van de club.

Voorbereiding te kort

Met Nielsen heeft Deila er een extra wapen bij, op het middenveld zal hij dus nog moeilijkere keuzes moeten maken. In ieder geval begint de Brugse coach steeds meer zijn stempel te drukken. Al ligt er ook nog voldoende werk op de plank. "Uiteraard is er een verschil tussen de manier van coachen tussen Rik De Mil en de nieuwe huidige coach. Elk heeft zijn eigen filosofie over hoe er moet gespeeld worden, vandaar dat we verre van ons toppunt zijn qua spel dat onze nieuwe coach zou willen dat we spelen. Daarvoor waren onze vier weken voorbereiding te kort", aldus Nielsen.

Indien iedereen fit, staat Nielsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

51
51
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

276
276
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

18
18
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

130
130
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

141
141
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

204
204
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

120
120
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

104
104
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

166
166
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

119
119
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

51
51
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

491
491
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

86
86
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

43
43
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

237
237
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

195
195
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

437
437
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

368
368
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

99
99
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

66
66
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

201
201
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

183
183
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

68
68
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

465
465

Meer sportnieuws