'Overmars drukt door: Antwerp mikt op nieuwe aanvaller'

1124 stemmen
'Overmars drukt door: Antwerp mikt op nieuwe aanvaller'

Antwerp FC heeft met de Supercup inmiddels al een eerste prijs beet, maar het huiswerk van de landskampioen is nog niet volledig af. Zo zal sportieve baas Marc Overmars nog een tandje moeten bijsteken op de transfermarkt. De Great Old zou alvast een nieuwe aanvaller in het vizier hebben.

In vergelijking met de voorbije jaren beleefde Antwerp een relatief rustige transferzomer tot dusver. Met Senne Lammens, Jacob Ondrejka en George Ilenikhena haalde RAFC vooral relatief jonge aanwinsten met een groot potentieel in huis. Maar dat lijkt niet voldoende om op meerdere fronten te gaan strijden. Zeker nu de gewenste terugkeer van Calvin Stengs werd gekaapt door Feyenoord.

Uitblinker bij Heerenveen

Het mislopen van Stengs was een behoorlijke domper voor de landskampioen, desondanks blijft het stamnummer één niet bij de pakken zitten. Volgens Het Nieuwsblad heeft Antwerp zich immers aan het front gemeld voor Chidera Ejuke. Overmars kent deze 26-jarige Nigeriaan ongetwijfeld nog van diens passage in de Eredivisie. Zo maakte Ejuke destijds een sterke indruk bij SC Heerenveen. Zijn prestaties daar leverden hem in 2022 een miljoenentransfer naar CSKA Moskou op.

Multi-inzetbare aanvaller

Door de oorlogssituatie in Oekraïne vertrok Ejuke vorig seizoen op huurbasis naar Hertha BSC. Daar begon hij veelbelovend, maar viel hij al snel geblesseerd uit. Een terugkeer naar Moskou zou voor hem echter geen optie zijn. En daar wil Antwerp dus van profiteren. Het feit dat Ejuke op meerdere posities uit de voeten kan, maakt hem alvast een extra interessant doelwit. Voorlopig is wel niet duidelijk hoe ver het dossier gevorderd is.

🚀

Antwerp heeft momenteel het meeste nood aan versterking ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

32
32
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

58
58
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

82
82
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

78
78
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

243
243
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

177
177
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

137
137
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

463
463
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

496
496
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

511
511

Meer sportnieuws