'Overmars drukt door: Antwerp mikt op nieuwe aanvaller'

door
'Overmars drukt door: Antwerp mikt op nieuwe aanvaller'

Antwerp FC heeft met de Supercup inmiddels al een eerste prijs beet, maar het huiswerk van de landskampioen is nog niet volledig af. Zo zal sportieve baas Marc Overmars nog een tandje moeten bijsteken op de transfermarkt. De Great Old zou alvast een nieuwe aanvaller in het vizier hebben.

In vergelijking met de voorbije jaren beleefde Antwerp een relatief rustige transferzomer tot dusver. Met Senne Lammens, Jacob Ondrejka en George Ilenikhena haalde RAFC vooral relatief jonge aanwinsten met een groot potentieel in huis. Maar dat lijkt niet voldoende om op meerdere fronten te gaan strijden. Zeker nu de gewenste terugkeer van Calvin Stengs werd gekaapt door Feyenoord.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Uitblinker bij Heerenveen

Het mislopen van Stengs was een behoorlijke domper voor de landskampioen, desondanks blijft het stamnummer één niet bij de pakken zitten. Volgens Het Nieuwsblad heeft Antwerp zich immers aan het front gemeld voor Chidera Ejuke. Overmars kent deze 26-jarige Nigeriaan ongetwijfeld nog van diens passage in de Eredivisie. Zo maakte Ejuke destijds een sterke indruk bij SC Heerenveen. Zijn prestaties daar leverden hem in 2022 een miljoenentransfer naar CSKA Moskou op.

Multi-inzetbare aanvaller

Door de oorlogssituatie in Oekraïne vertrok Ejuke vorig seizoen op huurbasis naar Hertha BSC. Daar begon hij veelbelovend, maar viel hij al snel geblesseerd uit. Een terugkeer naar Moskou zou voor hem echter geen optie zijn. En daar wil Antwerp dus van profiteren. Het feit dat Ejuke op meerdere posities uit de voeten kan, maakt hem alvast een extra interessant doelwit. Voorlopig is wel niet duidelijk hoe ver het dossier gevorderd is.

Antwerp heeft momenteel het meeste nood aan versterking ...

Meest recent

Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

26
26
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

33
33
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

28
28
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

77
77
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

48
48
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

24
24
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

82
82
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

43
43
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

149
149
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

28
28
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

321
321
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

61
61
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

36
36
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

110
110
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

143
143
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

94
94
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

73
73
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

296
296
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

79
79
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

111
111
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

163
163
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

62
62
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

235
235
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

248
248
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

55
55

Meer sportnieuws