'Overmars drukt door: Antwerp mikt op nieuwe aanvaller'

door
'Overmars drukt door: Antwerp mikt op nieuwe aanvaller'

Antwerp FC heeft met de Supercup inmiddels al een eerste prijs beet, maar het huiswerk van de landskampioen is nog niet volledig af. Zo zal sportieve baas Marc Overmars nog een tandje moeten bijsteken op de transfermarkt. De Great Old zou alvast een nieuwe aanvaller in het vizier hebben.

In vergelijking met de voorbije jaren beleefde Antwerp een relatief rustige transferzomer tot dusver. Met Senne Lammens, Jacob Ondrejka en George Ilenikhena haalde RAFC vooral relatief jonge aanwinsten met een groot potentieel in huis. Maar dat lijkt niet voldoende om op meerdere fronten te gaan strijden. Zeker nu de gewenste terugkeer van Calvin Stengs werd gekaapt door Feyenoord.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Uitblinker bij Heerenveen

Het mislopen van Stengs was een behoorlijke domper voor de landskampioen, desondanks blijft het stamnummer één niet bij de pakken zitten. Volgens Het Nieuwsblad heeft Antwerp zich immers aan het front gemeld voor Chidera Ejuke. Overmars kent deze 26-jarige Nigeriaan ongetwijfeld nog van diens passage in de Eredivisie. Zo maakte Ejuke destijds een sterke indruk bij SC Heerenveen. Zijn prestaties daar leverden hem in 2022 een miljoenentransfer naar CSKA Moskou op.

Multi-inzetbare aanvaller

Door de oorlogssituatie in Oekraïne vertrok Ejuke vorig seizoen op huurbasis naar Hertha BSC. Daar begon hij veelbelovend, maar viel hij al snel geblesseerd uit. Een terugkeer naar Moskou zou voor hem echter geen optie zijn. En daar wil Antwerp dus van profiteren. Het feit dat Ejuke op meerdere posities uit de voeten kan, maakt hem alvast een extra interessant doelwit. Voorlopig is wel niet duidelijk hoe ver het dossier gevorderd is.

Antwerp heeft momenteel het meeste nood aan versterking ...

Meest recent

Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

5
5
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

18
18
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

9
9
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

32
32
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

165
165
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

132
132
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

18
18
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

85
85
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

126
126
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

263
263
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

202
202
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

327
327
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

73
73
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

186
186
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

63
63
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

95
95
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

204
204
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

395
395
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

66
66
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

43
43

Meer sportnieuws