'Antwerp wil contract van manusje-van-alles openbreken'

door
'Antwerp wil contract van manusje-van-alles openbreken'

Bij Antwerp zoeken ze nog naar versterking voor het komende seizoen, zeker nu ze de terugkeer van Calvin Stengs in rook zagen opgaan en de middenvelder deze week bij Feyenoord tekende. Tegelijk wil de Great Old ook zijn huidige kern zoveel mogelijk bijeen houden, ook al is er voor een aantal smaakmakers interesse. Ook de contractsituatie van een aantal spelers baart zorgen.


Antwerp zag deze zomer met Pieter Gerkens (AA Gent) en Koji Miyoshi (Birmingham) al twee spelers gratis de deur uitlopen en dat scenario willen ze komende zomer niet herhalen. De club wil daarom alvast het contract van één titularis openbreken. Tegenover Gazet van Antwerpen bevestigt Jelle Bataille dat de gesprekken over het verlengen van zijn nog één jaar lopende contract aangeknoopt zijn.

"De gesprekken zijn net opgestart en ik denk dat beide partijen de ambitie hebben om het contract open te breken. We zien wel hoe het uitdraait", houdt de West-Vlaming wel nog al zijn opties open. Bataille voelt zich echter wel goed in zijn vel op de Bosuil en is er ook doorgaans basisspeler als rechtsachter of linksachter, dus hij heeft weinig redenen om te vertrekken.

LEES OOK: Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

Bataille bepalend

Antwerp plukte Bataille in de zomer van 2020 voor 2 miljoen euro weg bij KV Oostende, waar de 24-jarige gewezen jeugdinternational tot dan zijn hele carrière gespeeld had. Hij wist snel een basisplaats af te dwingen én te behouden, ondanks de grote concurrentie van spelers als Buta, De Laet, Avila en Vines. Hij speelde vorig weekend nog de hele wedstrijd in de Supercup en gaf de assist voor het enige doelpunt. Hij gaf eind vorig seizoen ook de assist voor de bepalende titelgoal van Alderweireld tegen Genk.

Moet Antwerp zijn contract zo snel mogelijk verlengen?

Meest recent

Witte rook: Anderlecht pakt uit met lastminute aanwinst

Wie dacht dat het een drukke dag zou worden bij RSC Anderlecht kwam bedrogen uit, want op Deadline ...

106
106
'Renard stelt Hasi teleur: alarmfase rood in Anderlecht'

RSC Anderlecht is momenteel bezig aan een race tegen de klok om met Mihajlo Ilic op de valreep nog ...

148
148
AA Gent strikt oude bekende, deadline-drama bij Standard

Naar jaarlijkse traditie schakelen heel wat Beligsche ploegen een versnelling hoger op de slotdag ...

155
155
'Race tegen de klok bij RSCA: rampscenario voor Renard?'

Nu de deadline met rasse schreden nadert breken er nog spannende momenten aan voor RSC Anderlecht. ...

197
197
D-Day: Beerschot stunt, uitgaand verkeer in Genk & Charleroi

Om middernacht sluit ook in België de transfermarkt onverbiddelijk haar deuren. In de late ...

145
145
'Precaire wending: Anderlecht slikt enorme klap op mercato'

RSC Anderlecht lijkt voor het verstrijken van de transferdeadline nog een extra aanwinst te ...

904
904
Club domineert Rode Duivels: "Hij is een wereldvoetballer"

De selectie van de Rode Duivels heeft een aardig blauw-zwart tintje gekregen. Met Brandon Mechele, ...

509
509
Deadline deals: Antwerp, OHL, Zulte Waregem én KVK slaan toe

Een weekje na de meeste Europese landen, gaat ook in België de transfermarkt achter slot en ...

194
194
Spaanse gala-avond eindigt in nachtmerrie Yamal

Europees kampioen Spanje heeft zondagavond nog eens stevig uitgehaald. Zo won de ploeg van ...

197
197
Antwerp versterkt middenveld, Westerlo scoort lucky-transfer

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. En dus ...

104
104
'Anderlecht haalt uit: deadline-aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht wil vlak voor het verstrijken van de transferdeadline nog stevig toeslaan. Zo werken ...

1045
1045
'Plottwist in Gent: Leko keert kar, oude bekende tekent'

AA Gent heeft al een drukke zomer achter de rug, maar ook in de late uurtjes van de mercato zitten ...

485
485
Lokeren en Beveren zorgen voor transfervuurwerk

Sporting Lokeren en SK Beveren hebben op de laatste dag van de mercato nog heel wat transfers ...

255
255
Herman Brusselmans laat verbijsterend nieuws vallen

Eén van onze meest geliefde, maar tegelijk ook meest controversiële BV's heeft andermaal ...

165
165
Croky Cup: ontdek hier alle affiches in de 1/16de finales

Het interlandvoetbal ruimt komend weekend opnieuw plaats voor de nationale competities. Terwijl we ...

246
246
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor nieuwe spits'

RSC Anderlecht haalde deze zomer een karrenvracht aan nieuwkomers in huis. Hoewel zij nog niet echt ...

636
636
'Vuurwerk bij AA Gent: Vanzeir out, JPL-revelatie in?'

AA Gent beantwoordde Ivan Leko zijn roep om versterking door Michal Skoras los te weken bij Club ...

634
634
Coucke zet Vandenhaute definitief buitenspel bij RSCA

Op de slotdag van de mercato heeft RSC Anderlecht nog veel werk aan de winkel, maar achter de ...

1286
1286
'Bolat verlaat Westerlo: doelman heeft nieuwe club beet'

Sinan Bolat gaat nog een transfer afronden. De ervaren doelman staat officieel onder contract bij ...

169
169
Bekende politicus zorgt voor rel bij Duivels-match

Het Lotto Park veranderde gisterenavond in één grote feesttempel, zo leek het alvast. ...

353
353
Massimo Bruno verrast iedereen met Belgische transfer

Massimo Bruno was al enkele maanden op zoek naar een club. Na zijn passage bij KV Kortrijk was de ...

204
204
Beerschot pakt alsnog uit met grote stunttransfer

Beerschot is moeizaam aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League, maar ze hebben de fans ...

217
217
Stijnen baalt: zomeraanwinst na maand al weg bij Patro

Zeer opmerkelijk nieuws vanuit Maasmechelen. Patro Eisden heeft daar een volgende vertrekker ...

105
105
Jackpot voor Antwerp: megatransfer officieel afgerond

Het zat er al dagen, zelfs weken aan te komen, maar ondertussen is het ook officieel. Mahamadou ...

479
479
Toptransfer voor Anderlecht: "12 miljoen euro"

RSC Anderlecht moet vandaag nog spelers van de hand doen, maar het blijkt akelig stil in het Lotto ...

1162
1162

Meer sportnieuws