'Kompany haalt alweer oude Anderlecht-bekende binnen'

door
'Kompany haalt alweer oude Anderlecht-bekende binnen'

Vincent Kompany heeft nog een dikke twee weken om zijn Burnley klaar te stomen voor de start van de Premier League, waarin ze in hun openingswedstrijd meteen Manchester City partij moeten geven. Die voorbereiding zal ook nog gepaard gaan met de nodige versterkingen. Daarvoor deinst Kompany er niet voor terug om te denken aan oude bekenden uit zijn periode bij Anderlecht.


Vorig seizoen haalde de trainer al Josh Cullen en Enock Agyei weg bij zijn oude club, terwijl hij ook Taylor Harwood-Bellis opnieuw huurde van Manchester City. Deze zomer werden ook weer een aantal spelers met een Anderlecht-verleden aan Burnley gelinkt, zoals bijvoorbeeld Sergio Gomez. Maar nu zou Kompany verrassen met de komst van een andere oude bekende.

Volgens Sky Sport Deutschland gaat Kompany immers Jacob Bruun Larsen naar Burnley halen. In de tweede helft van het seizoen 2020/21 werkten de twee al een halfjaar samen bij Anderlecht, waar Bruun Larsen toen in negentien wedstrijden twee goals en twee assists liet optekenen. De voorbije twee seizoenen was de flankaanvaller opnieuw aan de slag bij Hoffenheim, waar hij alsmaar minder aan spelen toekwam.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Opvallende constructie

Kompany denkt de carrière van Bruun Larsen nu nog maar eens opnieuw te kunnen lanceren. De 24-jarige gaat bij Hoffenheim zijn contract met een jaar verlengen tot 2025 en het komende seizoen op huurbasis naar Burnley trekken. Voor Burnley zou hij al de negende aanwinst van deze zomer worden.

Zou hij een aanwinst zijn voor Burnley?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

220
220
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

58
58
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

7
7
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

154
154
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

14
14
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

97
97
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

158
158
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

17
17
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

37
37
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

17
17
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

335
335
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

153
153
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

186
186
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

60
60
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

223
223
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

109
109
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

98
98
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

125
125
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

365
365
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

486
486
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

282
282
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

74
74

Meer sportnieuws