'Lavia wrijft zich in de handen na beslissing Liverpool'

314 stemmen
'Lavia wrijft zich in de handen na beslissing Liverpool'

Een aantal Rode Duivels wisten deze zomer al een fraaie transfer te versieren, maar het lijkt erop dat in augustus nog heel wat landgenoten van club zullen wisselen. De strijd om Roméo Lavia lijkt bijvoorbeeld de voorbije dagen helemaal losgebarsten te zijn. De 19-jarige middenvelder wordt het hof gemaakt door een pak Engelse grootmachten na de degradatie van Southampton.


Het is echter Liverpool dat het voortouw genomen heeft in de strijd om het jeugdproduct van Anderlecht. De Reds hebben nog extra versterking nodig op het middenveld nu ook aanvoerder Jordan Henderson op het punt staat om een transfer naar het Saudische Al-Ettifaq af te ronden en hebben daarvoor hun zinnen gezet op Lavia. Dinsdag werd al melding gemaakt van een eerste officieel bod van 37 miljoen pond, maar dat werd door Southampton afgewezen.

The Athletic meldt nu echter dat de onderhandelingen op clubniveau gewoon blijven verdergaan en dat Liverpool van plan is om snel een tweede en verbeterde aanbieding neer te leggen. Southampton blijft vasthouden aan een vraagprijs van 50 miljoen pond, omgerekend zo'n 58 miljoen euro. De verwachting is dat een akkoord gevonden kan worden als Liverpool dat bedrag kan benaderen door de nodige bonussen aan de deal toe te voegen.

Lavia geeft jawoord

Als de clubs tot een akkoord komen, lijkt de transfer van Lavia snel afgerond te kunnen worden. De speler zou zelf immers al het licht op groen gezet hebben voor een overgang naar Anfield en dus zou een persoonlijk akkoord snel uit de bus moeten kunnen rollen. Dinsdagavond speelde Lavia nog een helft mee in de vriendschappelijke wedstrijd van Southampton tegen Bournemouth, maar mogelijk waren dat dus zijn laatste speelminuten voor de Saints.

Zal Lavia nog voor de start van de Premier League een speler van Liverpool zijn?

Meest recent

Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

5
5
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

25
25
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

98
98
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

136
136
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

92
92
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

559
559
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

50
50
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

209
209
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

163
163
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

130
130
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

67
67
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

364
364
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

726
726
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

381
381
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

234
234
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

172
172
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

750
750
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

715
715
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

104
104
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

215
215
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

215
215
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

2012
2012
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

774
774
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

444
444
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

345
345

Meer sportnieuws