'Lavia wrijft zich in de handen na beslissing Liverpool'

door
'Lavia wrijft zich in de handen na beslissing Liverpool'

Een aantal Rode Duivels wisten deze zomer al een fraaie transfer te versieren, maar het lijkt erop dat in augustus nog heel wat landgenoten van club zullen wisselen. De strijd om Roméo Lavia lijkt bijvoorbeeld de voorbije dagen helemaal losgebarsten te zijn. De 19-jarige middenvelder wordt het hof gemaakt door een pak Engelse grootmachten na de degradatie van Southampton.


Het is echter Liverpool dat het voortouw genomen heeft in de strijd om het jeugdproduct van Anderlecht. De Reds hebben nog extra versterking nodig op het middenveld nu ook aanvoerder Jordan Henderson op het punt staat om een transfer naar het Saudische Al-Ettifaq af te ronden en hebben daarvoor hun zinnen gezet op Lavia. Dinsdag werd al melding gemaakt van een eerste officieel bod van 37 miljoen pond, maar dat werd door Southampton afgewezen.

The Athletic meldt nu echter dat de onderhandelingen op clubniveau gewoon blijven verdergaan en dat Liverpool van plan is om snel een tweede en verbeterde aanbieding neer te leggen. Southampton blijft vasthouden aan een vraagprijs van 50 miljoen pond, omgerekend zo'n 58 miljoen euro. De verwachting is dat een akkoord gevonden kan worden als Liverpool dat bedrag kan benaderen door de nodige bonussen aan de deal toe te voegen.

LEES OOK: Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Lavia geeft jawoord

Als de clubs tot een akkoord komen, lijkt de transfer van Lavia snel afgerond te kunnen worden. De speler zou zelf immers al het licht op groen gezet hebben voor een overgang naar Anfield en dus zou een persoonlijk akkoord snel uit de bus moeten kunnen rollen. Dinsdagavond speelde Lavia nog een helft mee in de vriendschappelijke wedstrijd van Southampton tegen Bournemouth, maar mogelijk waren dat dus zijn laatste speelminuten voor de Saints.

Zal Lavia nog voor de start van de Premier League een speler van Liverpool zijn?

Meest recent

Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

0
0
De Bruyne krijgt enorme lof: "Eén van grootste spelers ooit"

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

7
7
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

99
99
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

32
32
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

156
156
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

62
62
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

167
167
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

113
113
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

268
268
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

281
281
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

257
257
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

69
69
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

152
152
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

238
238
Bertaccini misnoegd: "We missen hem bij Anderlecht"

Adriano Bertaccini was misschien wel de speler die het meest teleurgesteld was bij RSC Anderlecht na ...

353
353
Bayern onklopbaar: liggen hier de kansen voor Club Brugge?

Club Brugge neemt het woensdag op tegen Bayern München. Dat belooft een zeer zware partij te ...

183
183
De nieuwe Courtois? "Kan beste doelman ter wereld worden"

De Rode Duivels hebben enorm veel weelde onder de lat. Thibaut Courtois is nog altijd de nummer ...

291
291
KRC Genk kraait victorie: smaakmaker eindelijk weer de oude

KRC Genk geraakt maar niet op toerental. Het speelde 2-2 tegen Cercle Brugge, wat een fikse ...

242
242
Hasi haalt stevig uit: "Is een ziekte in onze ploeg"

RSC Anderlecht verloor terecht twee punten op het veld van STVV. Het was alweer een wisselvallige ...

435
435
'Steunpilaar weg bij Club: transferstrijd met vier teams'

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij het ongeslagen Bayern München. ...

216
216
Lichtpunt bij wisselvallig Genk: "Hij heeft unieke kwaliteiten"

KRC Genk is met een slipper aan het derde luik van het seizoen begonnen. De Limburgers raakten ...

232
232
Wilde plannen Coucke: clubicoon terug naar Anderlecht?

De Raad van Bestuur bij RSC Anderlecht keurde vorige week een deel van de bestuurshervormingen goed ...

309
309
Totaal gezichtsverlies voor AA Gent: "Zelden meegemaakt"

AA Gent heeft zijn seizoen op pijnlijke wijze hervat. De Buffalo's kregen zondagavond een pak voor ...

210
210
Engelse pers gaat compleet los na eerste PL-topper Lammens

Senne Lammens heeft zijn eerste Premier League-topper als doelman van Manchester United achter de ...

415
415

Meer sportnieuws