'Lavia wrijft zich in de handen na beslissing Liverpool'

door
'Lavia wrijft zich in de handen na beslissing Liverpool'

Een aantal Rode Duivels wisten deze zomer al een fraaie transfer te versieren, maar het lijkt erop dat in augustus nog heel wat landgenoten van club zullen wisselen. De strijd om Roméo Lavia lijkt bijvoorbeeld de voorbije dagen helemaal losgebarsten te zijn. De 19-jarige middenvelder wordt het hof gemaakt door een pak Engelse grootmachten na de degradatie van Southampton.


Het is echter Liverpool dat het voortouw genomen heeft in de strijd om het jeugdproduct van Anderlecht. De Reds hebben nog extra versterking nodig op het middenveld nu ook aanvoerder Jordan Henderson op het punt staat om een transfer naar het Saudische Al-Ettifaq af te ronden en hebben daarvoor hun zinnen gezet op Lavia. Dinsdag werd al melding gemaakt van een eerste officieel bod van 37 miljoen pond, maar dat werd door Southampton afgewezen.

The Athletic meldt nu echter dat de onderhandelingen op clubniveau gewoon blijven verdergaan en dat Liverpool van plan is om snel een tweede en verbeterde aanbieding neer te leggen. Southampton blijft vasthouden aan een vraagprijs van 50 miljoen pond, omgerekend zo'n 58 miljoen euro. De verwachting is dat een akkoord gevonden kan worden als Liverpool dat bedrag kan benaderen door de nodige bonussen aan de deal toe te voegen.

Lavia geeft jawoord

Als de clubs tot een akkoord komen, lijkt de transfer van Lavia snel afgerond te kunnen worden. De speler zou zelf immers al het licht op groen gezet hebben voor een overgang naar Anfield en dus zou een persoonlijk akkoord snel uit de bus moeten kunnen rollen. Dinsdagavond speelde Lavia nog een helft mee in de vriendschappelijke wedstrijd van Southampton tegen Bournemouth, maar mogelijk waren dat dus zijn laatste speelminuten voor de Saints.

Zal Lavia nog voor de start van de Premier League een speler van Liverpool zijn?

Meest recent

'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

52
52
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

119
119
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

92
92
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

172
172
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

396
396
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

312
312
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

261
261
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

294
294
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

192
192
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

314
314
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

248
248
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

499
499
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

541
541
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

369
369
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

503
503
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

320
320
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

350
350
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

366
366
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

228
228
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

392
392
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

148
148
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

118
118
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

195
195

Meer sportnieuws