'Droomtransfer nabij: Roméo Lavia zet licht op groen'

311
'Droomtransfer nabij: Roméo Lavia zet licht op groen'

De zomerse transferperiode leverde inmiddels al heel wat interessante deals op, maar het einde van de mercato is nog niet in zicht. En dus belooft het ook voor een aantal Rode Duivels nog een interessante periode te worden. Zo wordt het onder meer uitkijken bij welke topclub Roméo Lavia zal belanden.

Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Grootmachten gecharmeerd

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zeker gezien de degradatie van Southampton naar de Championship, vormt hij een interessant doelwit. Verschillende topploegen werden dan ook genoemd als mogelijke bestemming: Chelsea FC, Manchester United, Arsenal FC, Newcastle United, Manchester City, ... allemaal passeerden zijn de revue. De meest concrete piste lijkt echter Liverpool FC.

De Reds zijn deze zomer bezig met een complete renovatie van het middenveld. Zo werden inmiddels miljoenen uitgegeven aan de komst van Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Daar tegenover werd afscheid genomen van Naby Keita, James Milner, Arthur Melo (einde huur) en Alex Oxlade-Chamberlain, terwijl ook Fabinho en Jordan Henderson mogelijk nog vertrekken. Extra versterking in de vorm van een meer controlerende middenvelder, is dus geen overbodige luxe.

Onderhandelingen opgestart

En daarvoor is het vizier dus op Lavia gericht. Naar verluidt staat Liverpool al een tijdje in contact met diens entourage. En Sky Germany-reporter Florian Plettenberg meldt nu dat de jonge Rode Duivel zelf ook het licht op groen heeft gezet voor een overgang naar Anfield. Van een akkoord zou tot dusver geen sprake zijn, maar beide clubs hebben de onderhandelingen inmiddels wel opgestart. Southampton zou wel mikken op een transfersom van ruim 50 miljoen euro.

Lavia wordt op termijn een basiskracht bij de Duivels ...

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

11
11
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

28
28
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

82
82
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

139
139
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

93
93
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

33
33
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

111
111
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

266
266
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

81
81
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

41
41
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

265
265
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

388
388
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

103
103
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

110
110
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

183
183
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

82
82
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

281
281
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

364
364
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

55
55
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

515
515
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

395
395
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

121
121
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws