'Droomtransfer nabij: Roméo Lavia zet licht op groen'

door
'Droomtransfer nabij: Roméo Lavia zet licht op groen'

De zomerse transferperiode leverde inmiddels al heel wat interessante deals op, maar het einde van de mercato is nog niet in zicht. En dus belooft het ook voor een aantal Rode Duivels nog een interessante periode te worden. Zo wordt het onder meer uitkijken bij welke topclub Roméo Lavia zal belanden.

Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Grootmachten gecharmeerd

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zeker gezien de degradatie van Southampton naar de Championship, vormt hij een interessant doelwit. Verschillende topploegen werden dan ook genoemd als mogelijke bestemming: Chelsea FC, Manchester United, Arsenal FC, Newcastle United, Manchester City, ... allemaal passeerden zijn de revue. De meest concrete piste lijkt echter Liverpool FC.

De Reds zijn deze zomer bezig met een complete renovatie van het middenveld. Zo werden inmiddels miljoenen uitgegeven aan de komst van Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Daar tegenover werd afscheid genomen van Naby Keita, James Milner, Arthur Melo (einde huur) en Alex Oxlade-Chamberlain, terwijl ook Fabinho en Jordan Henderson mogelijk nog vertrekken. Extra versterking in de vorm van een meer controlerende middenvelder, is dus geen overbodige luxe.

Onderhandelingen opgestart

En daarvoor is het vizier dus op Lavia gericht. Naar verluidt staat Liverpool al een tijdje in contact met diens entourage. En Sky Germany-reporter Florian Plettenberg meldt nu dat de jonge Rode Duivel zelf ook het licht op groen heeft gezet voor een overgang naar Anfield. Van een akkoord zou tot dusver geen sprake zijn, maar beide clubs hebben de onderhandelingen inmiddels wel opgestart. Southampton zou wel mikken op een transfersom van ruim 50 miljoen euro.

Lavia wordt op termijn een basiskracht bij de Duivels ...

Meest recent

Brusselmans maakt TV-show met de grond gelijk: "De lamzak!"

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

7
7
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

15
15
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

389
389
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

84
84
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

184
184
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

72
72
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

74
74
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

292
292
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

114
114
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

168
168
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

503
503
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

29
29
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

212
212
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

176
176
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

92
92
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

188
188
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

428
428
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

22
22
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

151
151
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

235
235
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

882
882
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

408
408

Meer sportnieuws