'Droomtransfer nabij: Roméo Lavia zet licht op groen'

door
'Droomtransfer nabij: Roméo Lavia zet licht op groen'

De zomerse transferperiode leverde inmiddels al heel wat interessante deals op, maar het einde van de mercato is nog niet in zicht. En dus belooft het ook voor een aantal Rode Duivels nog een interessante periode te worden. Zo wordt het onder meer uitkijken bij welke topclub Roméo Lavia zal belanden.

Het voormalige jeugdproduct van Anderlecht ruilde de beloften van Manchester City afgelopen zomer in voor Southampton. En dat bleek een goede zet. Bij de Saints kreeg Lavia volop zijn kans bij de eerste ploeg en die greep hij meteen met beide handen. Zo groeide hij al snel uit tot één van de meest veelbelovende spelers in de Premier League. Daarnaast maakte hij inmiddels ook zijn debuut bij de nationale ploeg.

LEES OOK: 'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Grootmachten gecharmeerd

Die goede prestaties zijn uiteraard niet onopgemerkt gebleven bij de grotere clubs. Zeker gezien de degradatie van Southampton naar de Championship, vormt hij een interessant doelwit. Verschillende topploegen werden dan ook genoemd als mogelijke bestemming: Chelsea FC, Manchester United, Arsenal FC, Newcastle United, Manchester City, ... allemaal passeerden zijn de revue. De meest concrete piste lijkt echter Liverpool FC.

De Reds zijn deze zomer bezig met een complete renovatie van het middenveld. Zo werden inmiddels miljoenen uitgegeven aan de komst van Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Daar tegenover werd afscheid genomen van Naby Keita, James Milner, Arthur Melo (einde huur) en Alex Oxlade-Chamberlain, terwijl ook Fabinho en Jordan Henderson mogelijk nog vertrekken. Extra versterking in de vorm van een meer controlerende middenvelder, is dus geen overbodige luxe.

Onderhandelingen opgestart

En daarvoor is het vizier dus op Lavia gericht. Naar verluidt staat Liverpool al een tijdje in contact met diens entourage. En Sky Germany-reporter Florian Plettenberg meldt nu dat de jonge Rode Duivel zelf ook het licht op groen heeft gezet voor een overgang naar Anfield. Van een akkoord zou tot dusver geen sprake zijn, maar beide clubs hebben de onderhandelingen inmiddels wel opgestart. Southampton zou wel mikken op een transfersom van ruim 50 miljoen euro.

Lavia wordt op termijn een basiskracht bij de Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

16
16
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

13
13
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

242
242
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

209
209
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

127
127
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

117
117
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

56
56
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

68
68
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

107
107
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

214
214
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

59
59
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

76
76
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

592
592
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

183
183
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

262
262
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

330
330
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

45
45
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

146
146
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

565
565
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

170
170
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

291
291
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

421
421
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

286
286

Meer sportnieuws