'KRC Genk laat dure aankoop na een jaar vertrekken'

door
'KRC Genk laat dure aankoop na een jaar vertrekken'

Bij KRC Genk lijken ze een van de komende weken afscheid te gaan nemen van één van de 'toptransfers' van een jaar geleden. De Limburgers kregen volgens de krant Het Belang van Limburg een voorstel vanuit Spanje, waar Elche graten ziet in de komst van een 'Genkie'. Een transfer is bespreekbaar.


Elche zakte afgelopen seizoen uit La Liga naar de Spaanse tweede klasse en zij willen meteen terug promoveren. Om dat te bewerkstelligen willen ze dolgraag Nicolas Castro huren van Racing Genk. De Argentijn zit een beetje op een zijspoor bij Racing Genk, waar hij slechts vierde of vijfde keuze is op het middenveld. Zo mochten gisteren onder meer Matias Galarza, Anouar Ait El Hadj en Aziz Ouattara eerder invallen dan hem. Een veeg teken.

Dure vogel

Volgens de krant wil Genk wel meewerken aan een transfer van Castro, maar enkel als Elche zijn volledige loon overneemt. Het is dus afwachten of de Spaanse club dat kan en wil. KRC Genk haalde Castro een jaar geleden voor 3,2 miljoen euro weg bij Newell's Old Boys, maar zijn eerste seizoen werd geen succes. Hij mocht weliswaar 26 keer opdraven, maar in totaal speelde hij amper 706 minuten.

Zijn landgenoot Matias Galarza zit in hetzelfde schuitje. Hij kostte Racing Genk zelfs 6 miljoen euro toen ze hem wegplukten bij Argentinos Juniors, maar ook hij ligt zeker niet in de bovenste lade van trainer Wouter Vrancken. Galarza speelde vorig seizoen amper negen keer en tikte af op 162 minuten. Voor hem is er iets meer hoop, want hij mocht gisteren tegen Servette Genève nog 4 minuten invallen.

Zal Castro Genk verlaten?

Meest recent

Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

0
0
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

13
13
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

8
8
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

13
13
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

18
18
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

44
44
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

25
25
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

48
48
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

50
50
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

85
85
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

125
125
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

48
48
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

160
160
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

78
78
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

198
198
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

167
167
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

133
133
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

47
47
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

437
437
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

283
283
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

587
587
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

175
175

Meer sportnieuws