'KRC Genk laat dure aankoop na een jaar vertrekken'

door
'KRC Genk laat dure aankoop na een jaar vertrekken'

Bij KRC Genk lijken ze een van de komende weken afscheid te gaan nemen van één van de 'toptransfers' van een jaar geleden. De Limburgers kregen volgens de krant Het Belang van Limburg een voorstel vanuit Spanje, waar Elche graten ziet in de komst van een 'Genkie'. Een transfer is bespreekbaar.


Elche zakte afgelopen seizoen uit La Liga naar de Spaanse tweede klasse en zij willen meteen terug promoveren. Om dat te bewerkstelligen willen ze dolgraag Nicolas Castro huren van Racing Genk. De Argentijn zit een beetje op een zijspoor bij Racing Genk, waar hij slechts vierde of vijfde keuze is op het middenveld. Zo mochten gisteren onder meer Matias Galarza, Anouar Ait El Hadj en Aziz Ouattara eerder invallen dan hem. Een veeg teken.

Dure vogel

Volgens de krant wil Genk wel meewerken aan een transfer van Castro, maar enkel als Elche zijn volledige loon overneemt. Het is dus afwachten of de Spaanse club dat kan en wil. KRC Genk haalde Castro een jaar geleden voor 3,2 miljoen euro weg bij Newell's Old Boys, maar zijn eerste seizoen werd geen succes. Hij mocht weliswaar 26 keer opdraven, maar in totaal speelde hij amper 706 minuten.

Zijn landgenoot Matias Galarza zit in hetzelfde schuitje. Hij kostte Racing Genk zelfs 6 miljoen euro toen ze hem wegplukten bij Argentinos Juniors, maar ook hij ligt zeker niet in de bovenste lade van trainer Wouter Vrancken. Galarza speelde vorig seizoen amper negen keer en tikte af op 162 minuten. Voor hem is er iets meer hoop, want hij mocht gisteren tegen Servette Genève nog 4 minuten invallen.

Zal Castro Genk verlaten?

Meest recent

Pakt La Louvière uit met icoon als opvolger Frutos?

Voor La Louvière zijn het woelige maanden geweest. De promovendus zag op enkele weken tijd ...

5
5
Onterechte rode kaart voor Anderlecht? De Cat sust

De zwakke reeks van Anderlecht werd donderdag verdergezet met een thuisnederlaag tegen Antwerp. ...

48
48
‘Club Brugge zet druk: Genk-topper is doelwit’

Club Brugge zet de druk erop: komende zomer wil blauw-zwart een nieuwe nummer zes binnenhalen. En ...

174
174
Union baalt: sterkhouder hint naar vertrek

Union is alweer bezig aan een straf seizoen. Het zag vorige zomer na het veroveren van de titel ...

15
15
Anderlecht op rand van afgrond? Coosemans reageert

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

37
37
Riemer duikt plots op bij Anderlecht: dit is de echte reden

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

72
72
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

108
108
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

314
314
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

189
189
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

290
290
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

76
76
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

336
336
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

130
130
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

161
161
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

889
889
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

179
179
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

53
53
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

319
319
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1121
1121
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

222
222
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

189
189
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

133
133
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

45
45
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

803
803
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

571
571

Meer sportnieuws