'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

door
'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

KRC Genk is goed begonnen aan zijn avontuur in de Champions League, want halfweg zijn heenwedstrijd tegen Servette heeft het een 0-1-voorsprong beet. Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn ploeg meteen goed gezet heeft en dat hoeft niet te verbazen. Genk wist immers zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden en enkele gerichte versterkingen te halen.


De enige positie waar nog vers bloed welkom lijkt, is in de spits. Daar krijgt Tolu Arokodare momenteel volop zijn kans, alleen is er na het vertrek van Ally Samatta geen enkel alternatief voor de jonge Nigeriaan, die zich vorig seizoen door blessureleed nog niet helemaal kon doorzetten. De voorbije weken werd geopperd dat Genk weleens zou kunnen gaan voor een terugkeer van Paul Onuachu.

De voormalige Gouden Schoen versierde in januari zijn droomtransfer naar Southampton, maar belandde er snel in een nachtmerrie. Hij kwam amper aan de bak bij de Saints, die bovendien al uit de Premier League gedegradeerd zijn. Hij mag daarom deze zomer alweer vertrekken en Sacha Tavolieri stelt nu dat Onuachu zelf alvast het licht op groen gezet heeft voor een terugkeer naar Genk.

LEES OOK: ‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Southampton ligt nog dwars

Dat betekent echter nog niet dat de transfer meteen afgerond kan worden, want op clubniveau lijkt een akkoord nog veraf. De eerste gesprekken vonden wel al plaats, maar momenteel zouden ze in Genk de eisen van Southampton nog te gortig vinden. De Engelsen hebben het geld nodig en betaalden in januari nog 18 miljoen euro voor de 29-jarige targetspits. Ze zullen ongetwijfeld zoveel mogelijk van dat bedrag willen recupereren.


Moet Genk vol voor een rentree van Onuachu gaan?

Meest recent

Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

17
17
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

14
14
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

100
100
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

249
249
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

164
164
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

209
209
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

763
763
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

67
67
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

449
449
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

148
148
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

191
191
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

51
51
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

305
305
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

53
53
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

297
297
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

172
172
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

390
390
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

77
77
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

562
562
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

422
422
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

502
502
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

169
169
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

441
441
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

172
172

Meer sportnieuws