'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

door
'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

KRC Genk is goed begonnen aan zijn avontuur in de Champions League, want halfweg zijn heenwedstrijd tegen Servette heeft het een 0-1-voorsprong beet. Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn ploeg meteen goed gezet heeft en dat hoeft niet te verbazen. Genk wist immers zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden en enkele gerichte versterkingen te halen.


De enige positie waar nog vers bloed welkom lijkt, is in de spits. Daar krijgt Tolu Arokodare momenteel volop zijn kans, alleen is er na het vertrek van Ally Samatta geen enkel alternatief voor de jonge Nigeriaan, die zich vorig seizoen door blessureleed nog niet helemaal kon doorzetten. De voorbije weken werd geopperd dat Genk weleens zou kunnen gaan voor een terugkeer van Paul Onuachu.

De voormalige Gouden Schoen versierde in januari zijn droomtransfer naar Southampton, maar belandde er snel in een nachtmerrie. Hij kwam amper aan de bak bij de Saints, die bovendien al uit de Premier League gedegradeerd zijn. Hij mag daarom deze zomer alweer vertrekken en Sacha Tavolieri stelt nu dat Onuachu zelf alvast het licht op groen gezet heeft voor een terugkeer naar Genk.

LEES OOK: 'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Southampton ligt nog dwars

Dat betekent echter nog niet dat de transfer meteen afgerond kan worden, want op clubniveau lijkt een akkoord nog veraf. De eerste gesprekken vonden wel al plaats, maar momenteel zouden ze in Genk de eisen van Southampton nog te gortig vinden. De Engelsen hebben het geld nodig en betaalden in januari nog 18 miljoen euro voor de 29-jarige targetspits. Ze zullen ongetwijfeld zoveel mogelijk van dat bedrag willen recupereren.


Moet Genk vol voor een rentree van Onuachu gaan?

Meest recent

De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

17
17
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

16
16
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

37
37
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

26
26
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

112
112
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

237
237
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

27
27
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

137
137
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

28
28
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

60
60
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

83
83
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

86
86
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

452
452
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

231
231
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

171
171
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

147
147
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

316
316
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

90
90
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

246
246
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

36
36
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

92
92
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

144
144
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

221
221
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

86
86

Meer sportnieuws