'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

1705
'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

KRC Genk is goed begonnen aan zijn avontuur in de Champions League, want halfweg zijn heenwedstrijd tegen Servette heeft het een 0-1-voorsprong beet. Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn ploeg meteen goed gezet heeft en dat hoeft niet te verbazen. Genk wist immers zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden en enkele gerichte versterkingen te halen.


De enige positie waar nog vers bloed welkom lijkt, is in de spits. Daar krijgt Tolu Arokodare momenteel volop zijn kans, alleen is er na het vertrek van Ally Samatta geen enkel alternatief voor de jonge Nigeriaan, die zich vorig seizoen door blessureleed nog niet helemaal kon doorzetten. De voorbije weken werd geopperd dat Genk weleens zou kunnen gaan voor een terugkeer van Paul Onuachu.

De voormalige Gouden Schoen versierde in januari zijn droomtransfer naar Southampton, maar belandde er snel in een nachtmerrie. Hij kwam amper aan de bak bij de Saints, die bovendien al uit de Premier League gedegradeerd zijn. Hij mag daarom deze zomer alweer vertrekken en Sacha Tavolieri stelt nu dat Onuachu zelf alvast het licht op groen gezet heeft voor een terugkeer naar Genk.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Southampton ligt nog dwars

Dat betekent echter nog niet dat de transfer meteen afgerond kan worden, want op clubniveau lijkt een akkoord nog veraf. De eerste gesprekken vonden wel al plaats, maar momenteel zouden ze in Genk de eisen van Southampton nog te gortig vinden. De Engelsen hebben het geld nodig en betaalden in januari nog 18 miljoen euro voor de 29-jarige targetspits. Ze zullen ongetwijfeld zoveel mogelijk van dat bedrag willen recupereren.


Moet Genk vol voor een rentree van Onuachu gaan?

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

3
3
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

111
111
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

12
12
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

267
267
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

27
27
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

546
546
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

51
51
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

22
22
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

486
486
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

203
203
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

973
973
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

154
154
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

203
203
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

95
95
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

306
306
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

243
243
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

294
294
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

146
146

Meer sportnieuws