'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

door
'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

KRC Genk is goed begonnen aan zijn avontuur in de Champions League, want halfweg zijn heenwedstrijd tegen Servette heeft het een 0-1-voorsprong beet. Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn ploeg meteen goed gezet heeft en dat hoeft niet te verbazen. Genk wist immers zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden en enkele gerichte versterkingen te halen.


De enige positie waar nog vers bloed welkom lijkt, is in de spits. Daar krijgt Tolu Arokodare momenteel volop zijn kans, alleen is er na het vertrek van Ally Samatta geen enkel alternatief voor de jonge Nigeriaan, die zich vorig seizoen door blessureleed nog niet helemaal kon doorzetten. De voorbije weken werd geopperd dat Genk weleens zou kunnen gaan voor een terugkeer van Paul Onuachu.

De voormalige Gouden Schoen versierde in januari zijn droomtransfer naar Southampton, maar belandde er snel in een nachtmerrie. Hij kwam amper aan de bak bij de Saints, die bovendien al uit de Premier League gedegradeerd zijn. Hij mag daarom deze zomer alweer vertrekken en Sacha Tavolieri stelt nu dat Onuachu zelf alvast het licht op groen gezet heeft voor een terugkeer naar Genk.

LEES OOK: El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Southampton ligt nog dwars

Dat betekent echter nog niet dat de transfer meteen afgerond kan worden, want op clubniveau lijkt een akkoord nog veraf. De eerste gesprekken vonden wel al plaats, maar momenteel zouden ze in Genk de eisen van Southampton nog te gortig vinden. De Engelsen hebben het geld nodig en betaalden in januari nog 18 miljoen euro voor de 29-jarige targetspits. Ze zullen ongetwijfeld zoveel mogelijk van dat bedrag willen recupereren.


Moet Genk vol voor een rentree van Onuachu gaan?

Meest recent

‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

8
8
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

201
201
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

69
69
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

127
127
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

26
26
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

34
34
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

61
61
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

34
34
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

160
160
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

80
80
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

121
121
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

62
62
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

212
212
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

212
212
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

168
168
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

237
237
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

287
287
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

132
132
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

125
125
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

82
82
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

367
367
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

268
268

Meer sportnieuws