'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

1705 stemmen
'Kansen op terugkeer Onuachu bij Genk stijgen'

KRC Genk is goed begonnen aan zijn avontuur in de Champions League, want halfweg zijn heenwedstrijd tegen Servette heeft het een 0-1-voorsprong beet. Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn ploeg meteen goed gezet heeft en dat hoeft niet te verbazen. Genk wist immers zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden en enkele gerichte versterkingen te halen.


De enige positie waar nog vers bloed welkom lijkt, is in de spits. Daar krijgt Tolu Arokodare momenteel volop zijn kans, alleen is er na het vertrek van Ally Samatta geen enkel alternatief voor de jonge Nigeriaan, die zich vorig seizoen door blessureleed nog niet helemaal kon doorzetten. De voorbije weken werd geopperd dat Genk weleens zou kunnen gaan voor een terugkeer van Paul Onuachu.

De voormalige Gouden Schoen versierde in januari zijn droomtransfer naar Southampton, maar belandde er snel in een nachtmerrie. Hij kwam amper aan de bak bij de Saints, die bovendien al uit de Premier League gedegradeerd zijn. Hij mag daarom deze zomer alweer vertrekken en Sacha Tavolieri stelt nu dat Onuachu zelf alvast het licht op groen gezet heeft voor een terugkeer naar Genk.

LEES OOK: Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

Southampton ligt nog dwars

Dat betekent echter nog niet dat de transfer meteen afgerond kan worden, want op clubniveau lijkt een akkoord nog veraf. De eerste gesprekken vonden wel al plaats, maar momenteel zouden ze in Genk de eisen van Southampton nog te gortig vinden. De Engelsen hebben het geld nodig en betaalden in januari nog 18 miljoen euro voor de 29-jarige targetspits. Ze zullen ongetwijfeld zoveel mogelijk van dat bedrag willen recupereren.


Moet Genk vol voor een rentree van Onuachu gaan?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

88
88
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

81
81
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

65
65
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

115
115
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

48
48
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

147
147
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

123
123
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

246
246
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

784
784
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

530
530
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

696
696
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

343
343
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2200
2200
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws