'Vrancken brengt één nieuwkomer aan de aftrap bij Genk'

door
'Vrancken brengt één nieuwkomer aan de aftrap bij Genk'

In de tweede voorronde van de Champions League neemt KRC Genk het dinsdagavond op tegen Servette FC Genève. In aanloop naar die eerste cruciale opdracht van het nieuwe seizoen werd duchtig gespeculeerd over de 11 namen die Wouter Vrancken aan de aftrap zal brengen.


Tenslotte moet hij in Zwitserland een aantal lastige knopen doorhakken. Niet alleen bleven vooralsnog alle sterkhouders gewoon op post in de Cegeka Arena, met zomeraanwinsten Hendrik Van Crombrugge, Joris Kayembe, Alieu Fadera en Christopher Bonsu Baah kreeg de kern nog eens een stevige kwaliteitsinjectie.

Van al die nieuwkomers wist volgens Het Laatste Nieuws enkel Kayembe al een basisplaats te versieren. Hij zou straks namelijk links achterin mogen postvatten. Gerardo Arteaga, die omwille van zijn deelname aan de Gold Cup met Mexico de volledige voorbereiding miste, is bijgevolg ook het enige kind van de rekening.

LEES OOK: Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

VANDEVOORDT & TRÉSOR

Tussen de palen krijgt Maarten Vandevoordt dus voorlopig nog steeds de voorkeur op Van Crombrugge, terwijl Mike Trésor ondanks de transferperikelen rond zijn persoon links voorin Fadera en Bonsu Baah nog even op de bank houdt. Binnen ongeveer een uurtje weten we wellicht of HLN het bij het rechte eind heeft.

De vermoedelijke 11: Vandevoordt; Munoz, Cuesta, McKenzie, Kayembe; Hrosovsky, Heynen; Paintsil, El Khannouss, Trésor; Tolu

Welke nieuwkomer zal het snelst een vaste basisplaats versieren in Genk?

Meest recent

Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

42
42
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

75
75
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

130
130
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

177
177
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

355
355
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

170
170
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

349
349
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

290
290
'Titanenstrijd in EPL: City toont forsballen op mercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

174
174
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

293
293
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

197
197
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

360
360
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

366
366
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

237
237
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

182
182
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

247
247
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

119
119
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

222
222
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

160
160
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

222
222
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

311
311
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

635
635
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

157
157
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

204
204

Meer sportnieuws