'Vrancken brengt één nieuwkomer aan de aftrap bij Genk'

door
'Vrancken brengt één nieuwkomer aan de aftrap bij Genk'

In de tweede voorronde van de Champions League neemt KRC Genk het dinsdagavond op tegen Servette FC Genève. In aanloop naar die eerste cruciale opdracht van het nieuwe seizoen werd duchtig gespeculeerd over de 11 namen die Wouter Vrancken aan de aftrap zal brengen.


Tenslotte moet hij in Zwitserland een aantal lastige knopen doorhakken. Niet alleen bleven vooralsnog alle sterkhouders gewoon op post in de Cegeka Arena, met zomeraanwinsten Hendrik Van Crombrugge, Joris Kayembe, Alieu Fadera en Christopher Bonsu Baah kreeg de kern nog eens een stevige kwaliteitsinjectie.

Van al die nieuwkomers wist volgens Het Laatste Nieuws enkel Kayembe al een basisplaats te versieren. Hij zou straks namelijk links achterin mogen postvatten. Gerardo Arteaga, die omwille van zijn deelname aan de Gold Cup met Mexico de volledige voorbereiding miste, is bijgevolg ook het enige kind van de rekening.

LEES OOK: 'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

VANDEVOORDT & TRÉSOR

Tussen de palen krijgt Maarten Vandevoordt dus voorlopig nog steeds de voorkeur op Van Crombrugge, terwijl Mike Trésor ondanks de transferperikelen rond zijn persoon links voorin Fadera en Bonsu Baah nog even op de bank houdt. Binnen ongeveer een uurtje weten we wellicht of HLN het bij het rechte eind heeft.

De vermoedelijke 11: Vandevoordt; Munoz, Cuesta, McKenzie, Kayembe; Hrosovsky, Heynen; Paintsil, El Khannouss, Trésor; Tolu

Welke nieuwkomer zal het snelst een vaste basisplaats versieren in Genk?

Meest recent

'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

62
62
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

101
101
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

64
64
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

106
106
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

188
188
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

108
108
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

271
271
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

403
403
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

326
326
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

46
46
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

115
115
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

101
101
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

100
100
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

67
67
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

61
61
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

72
72
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

225
225
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

259
259
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

229
229
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

63
63
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

195
195

Meer sportnieuws