RWDM stelt nieuwe coachingstaf voor na pijnlijke exit Euvrard

312 stemmen
RWDM stelt nieuwe coachingstaf voor na pijnlijke exit Euvrard

RWDM verraste maandag de Belgische voetbalwereld door Vincent Euvrard de laan uit te sturen. Die had de club vorig seizoen aan de titel en de bijhorende promotie geholpen, maar kreeg toch zijn C4. Inmiddels stelde RWDM al een nieuwe T1 voor.


Het nieuws kwam als een grote verrassing voor iedereen, Euvrard incluis. De oefenmeester reageerde ondertussen al op zijn ontslag en kwam met een reden voor de beslissing. RWDM laat het niet aan zijn hart komen en stelt op zijn website Claudio Caçapa aan als nieuwe hoofdcoach. De Braziliaan was tot voor kort aan de slag bij het Braziliaanse Botafogo, maar landt nu dus in Molenbeek. Caçapa werkte daarvoor ook al bij Olympique Lyon (assistent) en de U15 van Brazilië (hoofdcoach).

De Braziliaan zal bijgestaan worden door Anderson Luiz dos Santos Valiñas (T2) en Igor De Camargo (T3). De eerstgenoemde coachte verschillende jeugdteams van Brazilië en was als assistent al actief in de Serie B. De Camargo behoeft geen introductie. De Belg met Braziliaanse roots is een bekend gezicht in ons voetbal. In 2022 zette hij bij RWDM een punt achter zijn spelerscarrière. Nu probeert hij het als T2.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

John Textor

Eigenaar John Textor haalt zo zijn slag thuis en posteert een van zijn pionnen langs de zijlijn bij RWDM. "Het is van het grootste belang een positieve omgeving te creëren, gelijke kansen voor alle spelers te verzorgen, een verenigde kleedkamer te hebben en perfecte harmonie op alle niveaus van onze organisatie te creëren. Het is mijn verantwoordelijkheid om zo’n omgeving te garanderen en de veranderingen die we dit seizoen hebben doorgevoerd staan in dienst van deze idealen", verklaarde hij eerder nog na het ontslag van Euvrard.

Goede zet van RWDM?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

73
73
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

23
23
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

127
127
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

237
237
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

275
275
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

177
177
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

231
231
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

133
133
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

279
279
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

259
259
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

571
571
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

449
449
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws