Euvrard komt met verklaring voor ontslag bij RWDM

door
Euvrard komt met verklaring voor ontslag bij RWDM

Donderslag bij heldere hemel maandag bij RWDM. De promovendus nam met onmiddellijke ingang afscheid van Vincent Euvrard en zowat de hele sportieve staf.


In een vaag statement vol holle begrippen gaf eigenaar John Textor op de clubwebestek meer uitleg bij deze vreemde ingreep. Hij bedankt Euvrard voor het geleverde werk, maar stelt dat er verandering nodig is om de ambitieuze doelstellingen op lange termijn te halen.

"Het is van het grootste belang een positieve omgeving te creëren, gelijke kansen voor alle spelers te verzorgen, een verenigde kleedkamer te hebben en perfecte harmonie op alle niveaus van onze organisatie te creëren. Het is mijn verantwoordelijkheid om zo’n omgeving te garanderen en de veranderingen die we dit seizoen hebben doorgevoerd staan in dienst van deze idealen", klinkt het onder meer. Het heeft er alle schijn van dat Textor, die nog meer clubs in zijn portefeuille heeft, iemand uit zijn persoonlijke netwerk zal aanstellen als nieuwe T1.

LEES OOK: Euvrard legt transferplannen Standard op tafel

Reactie Euvrard

Op zijn persoonlijke Facebook-pagina komt nu ook Euvrard met een reactie op het ontslag. Hij haalt vooral een verschil in toekomstvisie aan als de hoofdreden achter de beslissing. "Gisteravond besloot Eagle Football (de eigenaar van RWDM, red) de samenwerking stop te zetten door een verschil in visie over de toekomst van de club", schrijft Euvrard.

"Het was een eer en privilege om mee te mogen schrijven aan dit mooie hoofdstuk in de geschiedenis van deze legendarische club", gaat hij verder. "Een dikke merci aan de staf en spelers die het mogelijk maakten de club terug te brengen waar ze thuishoort. Jullie samenhorigheid, jullie werk en de offers die jullie brachten om ons doel te bereiken was elke dag weer een inspiratie voor mij. Ten slotte wil ik ook de fans bedanken voor hun ongelofelijke steun in de goeie en slechte tijden. Jullie zijn het hart en de ziel van de club. Na drie intense jaren zeg ik jullie vaarwel, maar die vier magische letters en alle herinneringen die erbij horen, zullen voor altijd in mijn hart zitten."

Zal RWDM zich dit beklagen?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

1
1
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

12
12
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

29
29
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

100
100
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

42
42
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

76
76
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

897
897
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

59
59
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

357
357
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

190
190
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

107
107
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

124
124
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

121
121
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

947
947
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

351
351
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

808
808
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

412
412
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

627
627
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

275
275

Meer sportnieuws