Club trekt bleek weg na transfernieuwtje Fabrizio Romano

868 stemmen
Club trekt bleek weg na transfernieuwtje Fabrizio Romano

Na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang, besloot Club Brugge om met de grove borstel door de spelersselectie te gaan. Zo werden in de afgelopen weken heel wat spelers van de hand gedaan. Van één uitgaande deal dreigen de Bruggelingen echter spijt te krijgen.

Hoewel het vorig seizoen slechts vierde werd, wist Blauw-Zwart inmiddels de nodige miljoenen op te halen op de mercato. Noa Lang kreeg eindelijk zijn gewenste transfer en trok naar PSV Eindhoven, dat zo'n 12.5 miljoen euro neertelde. Dat bedrag kan via bonussen nog stijgen tot 15 miljoen. Clinton Mata tekende op zijn beurt voor 5 miljoen euro naar Olympique Lyon. En ook Abakar Sylla trok naar de Franse Ligue 1. De 20-jarige Ivoriaan tekende een meerjarig contract bij het ambitieuze RC Strasbourg, dat ruim 20 miljoen euro zou neertellen.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Huurlingen definitief vertrokken

Daarnaast werden ook enkele minder lucratieve uitgaande transfers gedaan. De contracten van Ruud Vormer en Senne Lammens werden niet verlengd, zij konden dus transfervrij tekenen bij respectievelijk Zulte Waregem en Antwerp FC. Thomas Van Den Keybus (Westerlo), Youssouph Badji (Sporting Charleroi) en Cyle Larin (Real Valladolid) werden op hun beurt definitief overgenomen door de clubs waar ze vorig seizoen al op huurbasis speelden. Maar met die laatste deal lijkt Club een financieel slechte zaak te hebben gedaan.

Club loopt miljoenen mis

De Canadese spits beleefde een tegenvallende eerste seizoenshelft in Brugge. Tijdens de wintermercato werd hij dan ook verhuurd aan Valladolid. Daar deed Larin het echter boven de verwachtingen goed. De Spaanse degradant besloot dan ook om de aankoopoptie te lichten en kon Larin strikken voor amper 1.5 miljoen euro. Dat blijkt nu een peulschil te zijn. Transferexpert Fabrizio Romano beweert namelijk dat RCD Mallorca de aanvaller wil overnemen van Valladolid. Zo is er sprake van een nieuw bod van liefst 7 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Blauw-Zwart dreigt dus naast een erg mooi bedrag te grijpen.

Club heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

6
6
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

16
16
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

35
35
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

77
77
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

53
53
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

80
80
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

347
347
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

186
186
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

61
61
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

364
364
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

119
119
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

738
738
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

111
111
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

85
85
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

202
202
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

376
376
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

345
345
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

571
571
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

927
927
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

993
993
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

225
225

Meer sportnieuws