Club trekt bleek weg na transfernieuwtje Fabrizio Romano

door
Club trekt bleek weg na transfernieuwtje Fabrizio Romano

Na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang, besloot Club Brugge om met de grove borstel door de spelersselectie te gaan. Zo werden in de afgelopen weken heel wat spelers van de hand gedaan. Van één uitgaande deal dreigen de Bruggelingen echter spijt te krijgen.

Hoewel het vorig seizoen slechts vierde werd, wist Blauw-Zwart inmiddels de nodige miljoenen op te halen op de mercato. Noa Lang kreeg eindelijk zijn gewenste transfer en trok naar PSV Eindhoven, dat zo'n 12.5 miljoen euro neertelde. Dat bedrag kan via bonussen nog stijgen tot 15 miljoen. Clinton Mata tekende op zijn beurt voor 5 miljoen euro naar Olympique Lyon. En ook Abakar Sylla trok naar de Franse Ligue 1. De 20-jarige Ivoriaan tekende een meerjarig contract bij het ambitieuze RC Strasbourg, dat ruim 20 miljoen euro zou neertellen.

LEES OOK: ‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Huurlingen definitief vertrokken

Daarnaast werden ook enkele minder lucratieve uitgaande transfers gedaan. De contracten van Ruud Vormer en Senne Lammens werden niet verlengd, zij konden dus transfervrij tekenen bij respectievelijk Zulte Waregem en Antwerp FC. Thomas Van Den Keybus (Westerlo), Youssouph Badji (Sporting Charleroi) en Cyle Larin (Real Valladolid) werden op hun beurt definitief overgenomen door de clubs waar ze vorig seizoen al op huurbasis speelden. Maar met die laatste deal lijkt Club een financieel slechte zaak te hebben gedaan.

Club loopt miljoenen mis

De Canadese spits beleefde een tegenvallende eerste seizoenshelft in Brugge. Tijdens de wintermercato werd hij dan ook verhuurd aan Valladolid. Daar deed Larin het echter boven de verwachtingen goed. De Spaanse degradant besloot dan ook om de aankoopoptie te lichten en kon Larin strikken voor amper 1.5 miljoen euro. Dat blijkt nu een peulschil te zijn. Transferexpert Fabrizio Romano beweert namelijk dat RCD Mallorca de aanvaller wil overnemen van Valladolid. Zo is er sprake van een nieuw bod van liefst 7 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Blauw-Zwart dreigt dus naast een erg mooi bedrag te grijpen.

Club heeft Larin te snel afgeschreven ...

Meest recent

‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

104
104
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

44
44
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

138
138
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

165
165
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

57
57
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

63
63
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

115
115
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

97
97
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

430
430
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

160
160
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

230
230
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

100
100
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

574
574
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

593
593
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

284
284
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

640
640
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

85
85
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

73
73
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

73
73
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

252
252
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

79
79
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

160
160
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

225
225
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

451
451

Meer sportnieuws