'Club Brugge meldt zich voor verdediger AC Milan'

806 stemmen
'Club Brugge meldt zich voor verdediger AC Milan'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op zijn eerste belangrijke opdracht van het seizoen. Donderdag wacht immers de heenwedstrijd in voorrondes van de Conference League tegen het Deense Aarhus GF. Ondertussen blijft Blauw-Zwart ook nog op de transfermarkt actief.

Zo wordt het bijvoorbeeld uitkijken wie er Noa Lang, Abakar Sylla en Clinton Mata volgt naar de uitgang van Jan Breydel-stadion. De eerstvolgende vertrekker lijkt alvast Jack Hendry te worden. Zondag raakte immers bekend dat het Saudische Al-Ettifaq concreet in de markt is voor de Schotse international. Hendry zou deze week nog zijn medische en fysieke proeven zal afleggen op Europese bodem. Indien die een succes zijn zal de verdediger doorreizen naar Saudi-Arabië om de deal te beklinken.

LEES OOK: 'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Defensieve krachten nodig

Door het nakende vertrek van Schot, is de nood aan een nieuwe verdediger nog hoger geworden. Blauw-Zwart zou momenteel dan ook de markt afspeuren op zoek naar een extra defensieve kracht voor coach Ronny Deila. Daarbij wordt echter ook rekening gehouden met de langere termijn. Zo zou Club zijn oog hebben laten vallen op een jong talent van AC Milan. Sky Germany beweert immers dat de Bruggelingen zich gemeld hebben voor Jan-Carlo Simic.

Concurrentie uit Bundesliga

Deze 18-jarig Duitser speelt sinds augustus vorig jaar bij de Italiaanse topploeg, maar zou momenteel speuren naar een club waar hij regelmatig minuten kan maken op professioneel niveau. Vanuit de Bundesliga zouden alvast verschillende clubs mikken op een uitleenbeurt. Daarnaast trekken Nottingham Forrest, Frosinone en dus ook Club Brugge aan zijn mouw. Indien hij effectief voor Blauw-Zwart kiest, is het niet ondenkbaar dat hij eerst nog wat verder zal rijpen bij Club Nxt. Milan zou de interesse alvast evalueren. De Rossoneri lijken het meeste te voelen voor een huurconstructie.

Club moet sowieso een extra centrale verdediger halen ...

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

17
17
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

133
133
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

207
207
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

55
55
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

173
173
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

375
375
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

176
176
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

113
113
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

322
322
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

145
145
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

381
381
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

87
87
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

308
308
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

355
355
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

503
503
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

256
256
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

186
186
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

915
915
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

217
217
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

229
229
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

524
524
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

381
381

Meer sportnieuws