'Club Brugge meldt zich voor verdediger AC Milan'

door
'Club Brugge meldt zich voor verdediger AC Milan'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op zijn eerste belangrijke opdracht van het seizoen. Donderdag wacht immers de heenwedstrijd in voorrondes van de Conference League tegen het Deense Aarhus GF. Ondertussen blijft Blauw-Zwart ook nog op de transfermarkt actief.

Zo wordt het bijvoorbeeld uitkijken wie er Noa Lang, Abakar Sylla en Clinton Mata volgt naar de uitgang van Jan Breydel-stadion. De eerstvolgende vertrekker lijkt alvast Jack Hendry te worden. Zondag raakte immers bekend dat het Saudische Al-Ettifaq concreet in de markt is voor de Schotse international. Hendry zou deze week nog zijn medische en fysieke proeven zal afleggen op Europese bodem. Indien die een succes zijn zal de verdediger doorreizen naar Saudi-Arabië om de deal te beklinken.

LEES OOK: ‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

Defensieve krachten nodig

Door het nakende vertrek van Schot, is de nood aan een nieuwe verdediger nog hoger geworden. Blauw-Zwart zou momenteel dan ook de markt afspeuren op zoek naar een extra defensieve kracht voor coach Ronny Deila. Daarbij wordt echter ook rekening gehouden met de langere termijn. Zo zou Club zijn oog hebben laten vallen op een jong talent van AC Milan. Sky Germany beweert immers dat de Bruggelingen zich gemeld hebben voor Jan-Carlo Simic.

Concurrentie uit Bundesliga

Deze 18-jarig Duitser speelt sinds augustus vorig jaar bij de Italiaanse topploeg, maar zou momenteel speuren naar een club waar hij regelmatig minuten kan maken op professioneel niveau. Vanuit de Bundesliga zouden alvast verschillende clubs mikken op een uitleenbeurt. Daarnaast trekken Nottingham Forrest, Frosinone en dus ook Club Brugge aan zijn mouw. Indien hij effectief voor Blauw-Zwart kiest, is het niet ondenkbaar dat hij eerst nog wat verder zal rijpen bij Club Nxt. Milan zou de interesse alvast evalueren. De Rossoneri lijken het meeste te voelen voor een huurconstructie.

Club moet sowieso een extra centrale verdediger halen ...

Meest recent

Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

25
25
Nederland in shock: 'Club De Busser zwaar in opspraak'

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

9
9
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

32
32
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

144
144
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

93
93
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

83
83
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

121
121
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

136
136
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

68
68
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

69
69
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

176
176
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

210
210
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

136
136
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

174
174
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

161
161
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

335
335
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

97
97
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

444
444
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

344
344
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

145
145
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

223
223
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

490
490

Meer sportnieuws