'Club Brugge meldt zich voor verdediger AC Milan'

806
'Club Brugge meldt zich voor verdediger AC Milan'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op zijn eerste belangrijke opdracht van het seizoen. Donderdag wacht immers de heenwedstrijd in voorrondes van de Conference League tegen het Deense Aarhus GF. Ondertussen blijft Blauw-Zwart ook nog op de transfermarkt actief.

Zo wordt het bijvoorbeeld uitkijken wie er Noa Lang, Abakar Sylla en Clinton Mata volgt naar de uitgang van Jan Breydel-stadion. De eerstvolgende vertrekker lijkt alvast Jack Hendry te worden. Zondag raakte immers bekend dat het Saudische Al-Ettifaq concreet in de markt is voor de Schotse international. Hendry zou deze week nog zijn medische en fysieke proeven zal afleggen op Europese bodem. Indien die een succes zijn zal de verdediger doorreizen naar Saudi-Arabië om de deal te beklinken.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Defensieve krachten nodig

Door het nakende vertrek van Schot, is de nood aan een nieuwe verdediger nog hoger geworden. Blauw-Zwart zou momenteel dan ook de markt afspeuren op zoek naar een extra defensieve kracht voor coach Ronny Deila. Daarbij wordt echter ook rekening gehouden met de langere termijn. Zo zou Club zijn oog hebben laten vallen op een jong talent van AC Milan. Sky Germany beweert immers dat de Bruggelingen zich gemeld hebben voor Jan-Carlo Simic.

Concurrentie uit Bundesliga

Deze 18-jarig Duitser speelt sinds augustus vorig jaar bij de Italiaanse topploeg, maar zou momenteel speuren naar een club waar hij regelmatig minuten kan maken op professioneel niveau. Vanuit de Bundesliga zouden alvast verschillende clubs mikken op een uitleenbeurt. Daarnaast trekken Nottingham Forrest, Frosinone en dus ook Club Brugge aan zijn mouw. Indien hij effectief voor Blauw-Zwart kiest, is het niet ondenkbaar dat hij eerst nog wat verder zal rijpen bij Club Nxt. Milan zou de interesse alvast evalueren. De Rossoneri lijken het meeste te voelen voor een huurconstructie.

Club moet sowieso een extra centrale verdediger halen ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

53
53
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

52
52
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

36
36
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

149
149
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

297
297
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

275
275
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

122
122
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

185
185
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

993
993

Meer sportnieuws