Huurspeler Club Brugge spreekt vrijuit: "Vind ik niet erg"

385 stemmen
Huurspeler Club Brugge spreekt vrijuit:

Club Brugge hoopt de trein dit seizoen opnieuw de rails te krijgen in West-Vlaanderen. Blauw-Zwart haalde al verschillende versterkingen aan boord, maar zond ook al enkele pionnen uit op uitleenbasis. Een daarvan is Lynnt Audoor (19). De jongeling wordt een seizoen gestald bij reeksgenoot KV Kortrijk.


Audoor kwam zes keer in actie in de Jupiler Pro League het afgelopen seizoen, maar hoopt bij KV Kortrijk meer speelminuten te verzamelen. De defensieve middenvelder denkt bij Het Nieuwsblad dat KVK daarvoor de perfecte bestemming is. "In overleg met Club Brugge heb ik de stap naar hier gezet", verklaart Audoor bij de krant.

"Voor mij was dit de beste keuze om ervaring op te doen in eerste klasse", gaat hij verder. "Uiteindelijk is daar Kortrijk uitgekomen, wat ik niet erg vind. Toen mijn keuze gemaakt was, sprak ik met Wasinski en hij stelde me ook gerust. Ik kende hem en Mbayo al, trouwens. Bovendien had ik het geluk dat ik meteen goed ontvangen werd in de groep", aldus Audoor.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Contract tot midden 2025

Audoor heeft bij Club Brugge nog een contract tot midden 2025. Blauw-Zwart hoopt dat hij dezelfde ontwikkeling doormaakt als Maxim De Cuyper. Die vertoefde twee seizoenen op huurbasis bij KVC Westerlo en maakte er een stormachtige evolutie door. De Cuyper zal komend seizoen uitkomen voor de hoofdmacht van Club en moet op links de strijd aangaan met Bjorn Meijer. In Brugge hopen ze dat Audoor dezelfde weg aflegt. De speler zelf ongetwijfeld ook.

Zal Audoor ooit basisspeler zijn bij Club?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

27
27
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

63
63
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

117
117
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

115
115
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

110
110
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

199
199
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

263
263
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

571
571
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

305
305
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

578
578
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws