'Strijd om Mbappé barst los: bod van 300 miljoen'

door
'Strijd om Mbappé barst los: bod van 300 miljoen'

Paris Saint-Germain bereidt zich momenteel voor op het nieuwe seizoen met een tournee in Japan, maar daarvoor rekent het niet op Kylian Mbappé. De steraanvaller werd in Frankrijk achtergelaten in een poging om druk te zetten, want PSG pikt het niet dat de 24-jarige van plan is om in de zomer van 2024 transfervrij het Parc des Princes te verlaten.


PSG hoopt dan ook dat het Mbappé nog kan doen instemmen met een contractverlenging of een transfer deze zomer, zodat de club nog minstens een transfersom kan vangen. Als de koppige Mbappé nog van gedachten verandert, lijkt dat laatste scenario het meest waarschijnlijke zijn. In Parijs is men ervan overtuigd dat hun vedette al een akkoord op zak heeft met Real Madrid voor volgende zomer, maar dat weerhoudt andere clubs er niet van om toch te proberen.

Zo weet Fabrizio Romano dat PSG intussen een eerste officieel bod binnengekregen heeft. Dat komt niet toevallig uit Saudi-Arabië, waar ze deze zomer trekken aan de mouw van elke bekende speler die los of vast zit. Al-Hilal zou een transfersom van maar liefst 300 miljoen euro veil hebben, waarmee ze van Mbappé de duurste speler aller tijden zouden maken.

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat doet Mbappé?

Met de speler zelf was er echter nog geen contact en de kans lijkt onbestaande dat Mbappé zelf oren zal hebben naar een transfer naar Saudi-Arabië. Bij Al-Hilal zijn ze deze zomer alvast wanhopig om een wereldster aan te trekken. Eerder deze zomer probeerden ze al Lionel Messi te verleiden met een jaarloon van 500 miljoen euro en de laatste weken lonken ze ook nadrukkelijk naar Romelu Lukaku.


Maakt Al-Hilal kans op de komst van Mbappé?

Meest recent

City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

2
2
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

47
47
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

36
36
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

19
19
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

26
26
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

63
63
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

81
81
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

158
158
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

51
51
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

142
142
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

416
416
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

210
210
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

43
43
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

178
178
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

213
213
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

166
166
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

228
228
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

231
231
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

158
158
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

339
339
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

254
254
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

73
73

Meer sportnieuws