'Straffe deal: Anderlecht dokt miljoenen en haalt nieuwe spits'

2293 stemmen
'Straffe deal: Anderlecht dokt miljoenen en haalt nieuwe spits'

RSC Anderlecht begint komende vrijdag aan het nieuwe seizoen met een Brusselse derby tegen Union SG. En mogelijk krijgt coach Brian Riemer er voor dat duel nog een nieuwe aanwinst bij. Zuid-Amerikaanse bronnen melden namelijk dat RSCA een akkoord heeft gevonden omtrent de komst van Luis Vazquez.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Kasper Dolberg en Louis Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Alternatief voor Dolberg

Zo speurt men nog naar versterking op het middenveld en op de flanken. Maar ook een tweede nieuwe spits als doublure van Dolberg is geen overbodige luxe. Het afgelopen contract van Islam Slimani werd tot dusver immers niet verlengd, Lucas Stassin wordt vooral gezien als speler voor de RSCA Futures en Benito Raman is toch een compleet ander type. En de Brusselaars lijken die nieuwe spits nu ook beet te hebben.

Ruim 6 miljoen euro

Vanuit Zuid-Amerika wordt immers gewag gemaakt van een doorbraak rond Luis Vazquez. Even leek het erop dat Anderlecht definitief de stekker had getrokken uit het dossier van de Argentijn, maar dat zou toch niet het geval zijn. Volgens TyC-journalist Julio Pavoni bereikte RSCA immers dan toch een overeenkomst met Boca Juniors. De Brusselaars zouden 7 miljoen dollar, zo'n 6.30 miljoen euro, neertellen voor de spits. Daar zouden nog een aantal bonussen en een percentage op de mogelijke doorverkoopsom bovenop komen. Vazquez zou zondag nog naar Europa afreizen. Indien zijn medische en fysieke proeven een succes zijn, kan hij voor 4 jaar tekenen.

Anderlecht gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

9
9
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

73
73
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

112
112
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

54
54
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

206
206
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

151
151
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

326
326
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

369
369
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

85
85
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

196
196
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

120
120
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

89
89
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

192
192
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

300
300
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

422
422
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

197
197
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

594
594
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

66
66
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

388
388
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

266
266
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

399
399
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

279
279
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

187
187
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

240
240
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

193
193

Meer sportnieuws