'Straffe deal: Anderlecht dokt miljoenen en haalt nieuwe spits'

door
'Straffe deal: Anderlecht dokt miljoenen en haalt nieuwe spits'

RSC Anderlecht begint komende vrijdag aan het nieuwe seizoen met een Brusselse derby tegen Union SG. En mogelijk krijgt coach Brian Riemer er voor dat duel nog een nieuwe aanwinst bij. Zuid-Amerikaanse bronnen melden namelijk dat RSCA een akkoord heeft gevonden omtrent de komst van Luis Vazquez.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Kasper Dolberg en Louis Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen de vuilbak in'

Alternatief voor Dolberg

Zo speurt men nog naar versterking op het middenveld en op de flanken. Maar ook een tweede nieuwe spits als doublure van Dolberg is geen overbodige luxe. Het afgelopen contract van Islam Slimani werd tot dusver immers niet verlengd, Lucas Stassin wordt vooral gezien als speler voor de RSCA Futures en Benito Raman is toch een compleet ander type. En de Brusselaars lijken die nieuwe spits nu ook beet te hebben.

Ruim 6 miljoen euro

Vanuit Zuid-Amerika wordt immers gewag gemaakt van een doorbraak rond Luis Vazquez. Even leek het erop dat Anderlecht definitief de stekker had getrokken uit het dossier van de Argentijn, maar dat zou toch niet het geval zijn. Volgens TyC-journalist Julio Pavoni bereikte RSCA immers dan toch een overeenkomst met Boca Juniors. De Brusselaars zouden 7 miljoen dollar, zo'n 6.30 miljoen euro, neertellen voor de spits. Daar zouden nog een aantal bonussen en een percentage op de mogelijke doorverkoopsom bovenop komen. Vazquez zou zondag nog naar Europa afreizen. Indien zijn medische en fysieke proeven een succes zijn, kan hij voor 4 jaar tekenen.

Anderlecht gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

5
5
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

55
55
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

29
29
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

138
138
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

119
119
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

104
104
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

202
202
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

460
460
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

100
100
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

209
209
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

53
53
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

177
177
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

86
86
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

141
141
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

294
294
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

271
271
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

139
139
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

311
311
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

227
227
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

858
858
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

268
268
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

689
689
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

140
140

Meer sportnieuws