'Straffe deal: Anderlecht dokt miljoenen en haalt nieuwe spits'

door
'Straffe deal: Anderlecht dokt miljoenen en haalt nieuwe spits'

RSC Anderlecht begint komende vrijdag aan het nieuwe seizoen met een Brusselse derby tegen Union SG. En mogelijk krijgt coach Brian Riemer er voor dat duel nog een nieuwe aanwinst bij. Zuid-Amerikaanse bronnen melden namelijk dat RSCA een akkoord heeft gevonden omtrent de komst van Luis Vazquez.

Om volgend seizoen weer een rol van betekenis te kunnen spelen, heeft Paars-Wit nood aan versterking op uiteenlopende posities. Idealiter volgen tijdens de zomerse transferperiode een achttal directe versterkingen. Met Kasper Dolberg en Louis Patris werden alvast een spits en een rechtsback van dat lijstje geschrapt. Maar sportieve baas Jesper Fredberg is nog lang niet klaar aan inkomende zijde.

LEES OOK: Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

Alternatief voor Dolberg

Zo speurt men nog naar versterking op het middenveld en op de flanken. Maar ook een tweede nieuwe spits als doublure van Dolberg is geen overbodige luxe. Het afgelopen contract van Islam Slimani werd tot dusver immers niet verlengd, Lucas Stassin wordt vooral gezien als speler voor de RSCA Futures en Benito Raman is toch een compleet ander type. En de Brusselaars lijken die nieuwe spits nu ook beet te hebben.

Ruim 6 miljoen euro

Vanuit Zuid-Amerika wordt immers gewag gemaakt van een doorbraak rond Luis Vazquez. Even leek het erop dat Anderlecht definitief de stekker had getrokken uit het dossier van de Argentijn, maar dat zou toch niet het geval zijn. Volgens TyC-journalist Julio Pavoni bereikte RSCA immers dan toch een overeenkomst met Boca Juniors. De Brusselaars zouden 7 miljoen dollar, zo'n 6.30 miljoen euro, neertellen voor de spits. Daar zouden nog een aantal bonussen en een percentage op de mogelijke doorverkoopsom bovenop komen. Vazquez zou zondag nog naar Europa afreizen. Indien zijn medische en fysieke proeven een succes zijn, kan hij voor 4 jaar tekenen.

Anderlecht gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

150
150
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

219
219
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

108
108
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

102
102
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

272
272
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

62
62
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

477
477
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

148
148
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

299
299
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

507
507
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

187
187
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

155
155
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

420
420
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

766
766
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

370
370
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

652
652

Meer sportnieuws