'Klopp valt achterover door prijskaartje Rode Duivel'

door
'Klopp valt achterover door prijskaartje Rode Duivel'

Liverpool FC wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en toonde zich daarom al behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de selectie van coach Jürgen Klopp inmiddels versterkt met een tweetal topaanwinsten. Maar de Engelse topclub zou nog niet klaar zijn met het werk op de zomerse mercato.

In het seizoen 2021-2022 was Liverpool nog lange tijd op koers om met de historische quadruple aan de haal te gaan, maar die goede prestaties konden niet bevestigd worden tijdens de voorbije jaargang. De Reds sneuvelden vroegtijdig in de bekercompetities én in de Champions League, terwijl ze slechts vijfde eindigden in de Premier League. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook noodzakelijk tijdens de transferperiode.

LEES OOK: ‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Renovatie op middenveld

Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho worden dan weer nadrukkelijk aan een Saudisch avontuur gelinkt.

Peperdure Lavia

Indien die laatste twee effectief vertrekken, is een extra middenvelder dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou onder meer Rode Duivel Roméo Lavia volgens verschillende bronnen in beeld zijn. Liverpool zou al een tijdje in contact staan met zijn entourage. Maar volgens La Dernière Heure is van een doorbraak geen sprake. Dat heeft alles te maken met de houding van Lavia's huidige werkgever Southampton.

De Saints blijven immers vasthouden aan een vraagprijs van net geen 60 miljoen euro en dat is voor Liverpool, én heel wat andere gegadigden, veel te hoog. Zolang er geen water bij de wijn wordt gedaan, is een transfer niet aan de orde bij de Reds. De kans is dan ook groot dat Lavia het seizoen zal aanvatten met Southampton in de Championship.

Zo'n 60 miljoen voor Lavia is momenteel veel te veel geld ...

Meest recent

Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

11
11
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

137
137
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

89
89
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

71
71
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

260
260
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

396
396
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

24
24
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

270
270
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

102
102
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1068
1068
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

34
34
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

97
97
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

171
171
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

32
32
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

170
170
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

130
130
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

243
243
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

199
199
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

76
76
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

28
28
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

299
299
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

369
369
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

31
31
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

391
391
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

48
48

Meer sportnieuws