'Klopp valt achterover door prijskaartje Rode Duivel'

door
'Klopp valt achterover door prijskaartje Rode Duivel'

Liverpool FC wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en toonde zich daarom al behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de selectie van coach Jürgen Klopp inmiddels versterkt met een tweetal topaanwinsten. Maar de Engelse topclub zou nog niet klaar zijn met het werk op de zomerse mercato.

In het seizoen 2021-2022 was Liverpool nog lange tijd op koers om met de historische quadruple aan de haal te gaan, maar die goede prestaties konden niet bevestigd worden tijdens de voorbije jaargang. De Reds sneuvelden vroegtijdig in de bekercompetities én in de Champions League, terwijl ze slechts vijfde eindigden in de Premier League. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook noodzakelijk tijdens de transferperiode.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Renovatie op middenveld

Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho worden dan weer nadrukkelijk aan een Saudisch avontuur gelinkt.

Peperdure Lavia

Indien die laatste twee effectief vertrekken, is een extra middenvelder dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou onder meer Rode Duivel Roméo Lavia volgens verschillende bronnen in beeld zijn. Liverpool zou al een tijdje in contact staan met zijn entourage. Maar volgens La Dernière Heure is van een doorbraak geen sprake. Dat heeft alles te maken met de houding van Lavia's huidige werkgever Southampton.

De Saints blijven immers vasthouden aan een vraagprijs van net geen 60 miljoen euro en dat is voor Liverpool, én heel wat andere gegadigden, veel te hoog. Zolang er geen water bij de wijn wordt gedaan, is een transfer niet aan de orde bij de Reds. De kans is dan ook groot dat Lavia het seizoen zal aanvatten met Southampton in de Championship.

Zo'n 60 miljoen voor Lavia is momenteel veel te veel geld ...

Meest recent

Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

0
0
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

12
12
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

51
51
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

363
363
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

21
21
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

26
26
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

159
159
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

65
65
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

106
106
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

102
102
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

104
104
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

96
96
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

246
246
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

267
267
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

163
163
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

137
137
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

182
182
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

149
149
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

291
291
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

406
406
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

219
219

Meer sportnieuws