'Klopp valt achterover door prijskaartje Rode Duivel'

door
'Klopp valt achterover door prijskaartje Rode Duivel'

Liverpool FC wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en toonde zich daarom al behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de selectie van coach Jürgen Klopp inmiddels versterkt met een tweetal topaanwinsten. Maar de Engelse topclub zou nog niet klaar zijn met het werk op de zomerse mercato.

In het seizoen 2021-2022 was Liverpool nog lange tijd op koers om met de historische quadruple aan de haal te gaan, maar die goede prestaties konden niet bevestigd worden tijdens de voorbije jaargang. De Reds sneuvelden vroegtijdig in de bekercompetities én in de Champions League, terwijl ze slechts vijfde eindigden in de Premier League. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook noodzakelijk tijdens de transferperiode.

LEES OOK: Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Renovatie op middenveld

Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho worden dan weer nadrukkelijk aan een Saudisch avontuur gelinkt.

Peperdure Lavia

Indien die laatste twee effectief vertrekken, is een extra middenvelder dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou onder meer Rode Duivel Roméo Lavia volgens verschillende bronnen in beeld zijn. Liverpool zou al een tijdje in contact staan met zijn entourage. Maar volgens La Dernière Heure is van een doorbraak geen sprake. Dat heeft alles te maken met de houding van Lavia's huidige werkgever Southampton.

De Saints blijven immers vasthouden aan een vraagprijs van net geen 60 miljoen euro en dat is voor Liverpool, én heel wat andere gegadigden, veel te hoog. Zolang er geen water bij de wijn wordt gedaan, is een transfer niet aan de orde bij de Reds. De kans is dan ook groot dat Lavia het seizoen zal aanvatten met Southampton in de Championship.

Zo'n 60 miljoen voor Lavia is momenteel veel te veel geld ...

Meest recent

Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

2
2
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

90
90
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

300
300
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

124
124
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

674
674
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

90
90
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

341
341
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

423
423
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

201
201
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

56
56
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

438
438
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

196
196
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

101
101
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

305
305
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

409
409
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

233
233
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

459
459
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

404
404
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

53
53
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

302
302
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

124
124
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

463
463
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

108
108

Meer sportnieuws