'Onhoudbaar Bayern klopt aan in Liverpool voor knaltransfer'

door
'Onhoudbaar Bayern klopt aan in Liverpool voor knaltransfer'

Bayern München kroonde zich in de voorbije seizoen andermaal tot Duits kampioen, maar had daar op de slotspeeldag heel wat meeval voor nodig. En ook voorts beleefde Der Rekordmeister allesbehalve een groots seizoen. Dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt, zo wordt volop werk gemaakt van extra versterking.

Door het falen van Borussia Dortmund op de slotspeeldag, volgde Bayern zich alsnog op als Bundesliga-kampioen. Maar voorts werd het een seizoen om snel te vergeten. Zowel in de Champions League als in de DFB Pokal werd Der Rekordmeister vroegtijdig gewipt. En ook in de competitie was de dominantie veel minder groot dan in de voorbije jaren. Bijgevolg zullen tijdens de zomermaanden de nodige veranderingen doorgevoerd worden.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Grote transferhonger

Zo zal coach Thomas Tuchel zijn spelersgroep onder handen nemen. Met Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund) werden alvast twee Bundesliga-smaakmakers transfervrij op de kop getikt. En met de Zuid-Koreaanse verdediger Kim Min-Jae (SSC Napoli) werd een kampioenenmaker bij SSC Napoli weggeplukt. Daar blijft het evenwel niet bij. Naast Kyle Walker (Manchester City) en Harry Kane (Tottenham) heeft Bayern nog een derde Premier League-target in het vizier.

Goede relatie met makelaar

Zo meldt Sky Germany-reporter Florian Plettenberg dat de Duitse kampioen inzet op de komst van Fabinho. De Braziliaanse international ligt momenteel vast bij Liverpool FC, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. De Saudische kampioen Al-Ittihad trekt al een tijdje aan zijn mouw, maar Bayern zou deze transfer nu willen kapen. De goede relatie met zijn makelaar Jorge Mendes zou in het voordeel van Der Rekordmeister kunnen spelen.

Bayern hoort nu al bij de favorieten voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

112
112
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

14
14
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

47
47
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

59
59
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

39
39
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

165
165
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

166
166
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

329
329
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

45
45
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

150
150
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

79
79
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

75
75
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

233
233
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

122
122
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

454
454
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

182
182
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

86
86
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

424
424
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

178
178
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

703
703
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

92
92
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

321
321
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

282
282

Meer sportnieuws