'Onhoudbaar Bayern klopt aan in Liverpool voor knaltransfer'

door
'Onhoudbaar Bayern klopt aan in Liverpool voor knaltransfer'

Bayern München kroonde zich in de voorbije seizoen andermaal tot Duits kampioen, maar had daar op de slotspeeldag heel wat meeval voor nodig. En ook voorts beleefde Der Rekordmeister allesbehalve een groots seizoen. Dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt, zo wordt volop werk gemaakt van extra versterking.

Door het falen van Borussia Dortmund op de slotspeeldag, volgde Bayern zich alsnog op als Bundesliga-kampioen. Maar voorts werd het een seizoen om snel te vergeten. Zowel in de Champions League als in de DFB Pokal werd Der Rekordmeister vroegtijdig gewipt. En ook in de competitie was de dominantie veel minder groot dan in de voorbije jaren. Bijgevolg zullen tijdens de zomermaanden de nodige veranderingen doorgevoerd worden.

LEES OOK: Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Grote transferhonger

Zo zal coach Thomas Tuchel zijn spelersgroep onder handen nemen. Met Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund) werden alvast twee Bundesliga-smaakmakers transfervrij op de kop getikt. En met de Zuid-Koreaanse verdediger Kim Min-Jae (SSC Napoli) werd een kampioenenmaker bij SSC Napoli weggeplukt. Daar blijft het evenwel niet bij. Naast Kyle Walker (Manchester City) en Harry Kane (Tottenham) heeft Bayern nog een derde Premier League-target in het vizier.

Goede relatie met makelaar

Zo meldt Sky Germany-reporter Florian Plettenberg dat de Duitse kampioen inzet op de komst van Fabinho. De Braziliaanse international ligt momenteel vast bij Liverpool FC, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. De Saudische kampioen Al-Ittihad trekt al een tijdje aan zijn mouw, maar Bayern zou deze transfer nu willen kapen. De goede relatie met zijn makelaar Jorge Mendes zou in het voordeel van Der Rekordmeister kunnen spelen.

Bayern hoort nu al bij de favorieten voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

36
36
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

37
37
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

225
225
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

350
350
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

140
140
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

775
775
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

96
96
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

346
346
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

442
442
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

210
210
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

61
61
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

444
444
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

199
199
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

103
103
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

316
316
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

418
418
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

235
235
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

461
461
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

405
405
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

54
54
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

306
306
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

126
126
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

465
465

Meer sportnieuws