'Onhoudbaar Bayern klopt aan in Liverpool voor knaltransfer'

door
'Onhoudbaar Bayern klopt aan in Liverpool voor knaltransfer'

Bayern München kroonde zich in de voorbije seizoen andermaal tot Duits kampioen, maar had daar op de slotspeeldag heel wat meeval voor nodig. En ook voorts beleefde Der Rekordmeister allesbehalve een groots seizoen. Dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt, zo wordt volop werk gemaakt van extra versterking.

Door het falen van Borussia Dortmund op de slotspeeldag, volgde Bayern zich alsnog op als Bundesliga-kampioen. Maar voorts werd het een seizoen om snel te vergeten. Zowel in de Champions League als in de DFB Pokal werd Der Rekordmeister vroegtijdig gewipt. En ook in de competitie was de dominantie veel minder groot dan in de voorbije jaren. Bijgevolg zullen tijdens de zomermaanden de nodige veranderingen doorgevoerd worden.

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Grote transferhonger

Zo zal coach Thomas Tuchel zijn spelersgroep onder handen nemen. Met Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund) werden alvast twee Bundesliga-smaakmakers transfervrij op de kop getikt. En met de Zuid-Koreaanse verdediger Kim Min-Jae (SSC Napoli) werd een kampioenenmaker bij SSC Napoli weggeplukt. Daar blijft het evenwel niet bij. Naast Kyle Walker (Manchester City) en Harry Kane (Tottenham) heeft Bayern nog een derde Premier League-target in het vizier.

Goede relatie met makelaar

Zo meldt Sky Germany-reporter Florian Plettenberg dat de Duitse kampioen inzet op de komst van Fabinho. De Braziliaanse international ligt momenteel vast bij Liverpool FC, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. De Saudische kampioen Al-Ittihad trekt al een tijdje aan zijn mouw, maar Bayern zou deze transfer nu willen kapen. De goede relatie met zijn makelaar Jorge Mendes zou in het voordeel van Der Rekordmeister kunnen spelen.

Bayern hoort nu al bij de favorieten voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

35
35
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

11
11
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

25
25
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

129
129
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

193
193
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

158
158
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

244
244
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

74
74
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

170
170
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

167
167
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

924
924
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

111
111
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

333
333
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

475
475
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

199
199
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

235
235
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

269
269
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

207
207
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

415
415
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

706
706

Meer sportnieuws