'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

879 stemmen
'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van het nieuwe seizoen, volgende week donderdag in de Europese voorrondes tegen Aarhus. Ondertussen is de sportieve leiding ook nog actief op de transfermarkt. Zo worden de Bruggelingen aan een nieuwe flankaanvaller gelinkt.

Veel versterking wordt weliswaar niet meer verwacht bij Blauw-Zwart, toch is het transferwerk zeker nog niet af. Een tweede doelman achter Simon Mignolet lijkt geen overbodige luxe na het transfervrije vertrek van Senne Lammens naar Antwerp FC en de zware blessure van Joe Bursik. Ook komt er mogelijk een nieuwe rechtsback bij indien Tajon Buchanan nog vertrekt. En mogelijk moet op nog meer uitgaande transfers geanticipeerd worden.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Hopen op Skov Olsen

Naast Buchanan werden immers ook Ferran Jutgla, Jack Hendry en Andreas Skov Olsen aan een vertrek gelinkt. Bij Blauw-Zwart hoopt men alvast dat die laatste gewoon aan boord blijft. De Deen lijkt immers helemaal fit nadat hij de voorbije maanden geplaagd werd door fysieke perikelen en liet tijdens de voorbereiding een degelijke indruk achter. Maar moest het toch tot een vertrek komen, wil Club niet voor voldongen feiten komen te staan.

International van Celtic

En dus zou de markt momenteel afgeschuimd worden op zoek naar interessante alternatieven. Volgens het Turkse Aksam zou Blauw-Zwart alvast een oogje hebben laten vallen op Liel Abada. Deze international van Israël speelt momenteel voor Celtic Glasgow, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. Naast Club zou ook Feyenoord en Fenerbahçe belangstelling tonen. Celtic zou evenwel minstens 6 miljoen euro voor de flankaanvaller verlangen.

Club moet deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

36
36
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

10
10
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

4
4
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

28
28
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

58
58
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

558
558
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

88
88
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

182
182
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

144
144
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

130
130
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

248
248
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

489
489
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

237
237
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

457
457
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

27
27

Meer sportnieuws