'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

door
'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van het nieuwe seizoen, volgende week donderdag in de Europese voorrondes tegen Aarhus. Ondertussen is de sportieve leiding ook nog actief op de transfermarkt. Zo worden de Bruggelingen aan een nieuwe flankaanvaller gelinkt.

Veel versterking wordt weliswaar niet meer verwacht bij Blauw-Zwart, toch is het transferwerk zeker nog niet af. Een tweede doelman achter Simon Mignolet lijkt geen overbodige luxe na het transfervrije vertrek van Senne Lammens naar Antwerp FC en de zware blessure van Joe Bursik. Ook komt er mogelijk een nieuwe rechtsback bij indien Tajon Buchanan nog vertrekt. En mogelijk moet op nog meer uitgaande transfers geanticipeerd worden.

LEES OOK: Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Hopen op Skov Olsen

Naast Buchanan werden immers ook Ferran Jutgla, Jack Hendry en Andreas Skov Olsen aan een vertrek gelinkt. Bij Blauw-Zwart hoopt men alvast dat die laatste gewoon aan boord blijft. De Deen lijkt immers helemaal fit nadat hij de voorbije maanden geplaagd werd door fysieke perikelen en liet tijdens de voorbereiding een degelijke indruk achter. Maar moest het toch tot een vertrek komen, wil Club niet voor voldongen feiten komen te staan.

International van Celtic

En dus zou de markt momenteel afgeschuimd worden op zoek naar interessante alternatieven. Volgens het Turkse Aksam zou Blauw-Zwart alvast een oogje hebben laten vallen op Liel Abada. Deze international van Israël speelt momenteel voor Celtic Glasgow, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. Naast Club zou ook Feyenoord en Fenerbahçe belangstelling tonen. Celtic zou evenwel minstens 6 miljoen euro voor de flankaanvaller verlangen.

Club moet deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

82
82
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

136
136
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

45
45
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

48
48
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

132
132
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

103
103
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

13
13
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

32
32
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

90
90
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

194
194
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

52
52
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

440
440
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

49
49
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

262
262
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

48
48
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

60
60
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

310
310
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

85
85
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

40
40
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

252
252
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

178
178
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

311
311
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

113
113
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

75
75

Meer sportnieuws