'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

door
'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van het nieuwe seizoen, volgende week donderdag in de Europese voorrondes tegen Aarhus. Ondertussen is de sportieve leiding ook nog actief op de transfermarkt. Zo worden de Bruggelingen aan een nieuwe flankaanvaller gelinkt.

Veel versterking wordt weliswaar niet meer verwacht bij Blauw-Zwart, toch is het transferwerk zeker nog niet af. Een tweede doelman achter Simon Mignolet lijkt geen overbodige luxe na het transfervrije vertrek van Senne Lammens naar Antwerp FC en de zware blessure van Joe Bursik. Ook komt er mogelijk een nieuwe rechtsback bij indien Tajon Buchanan nog vertrekt. En mogelijk moet op nog meer uitgaande transfers geanticipeerd worden.

LEES OOK: Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Hopen op Skov Olsen

Naast Buchanan werden immers ook Ferran Jutgla, Jack Hendry en Andreas Skov Olsen aan een vertrek gelinkt. Bij Blauw-Zwart hoopt men alvast dat die laatste gewoon aan boord blijft. De Deen lijkt immers helemaal fit nadat hij de voorbije maanden geplaagd werd door fysieke perikelen en liet tijdens de voorbereiding een degelijke indruk achter. Maar moest het toch tot een vertrek komen, wil Club niet voor voldongen feiten komen te staan.

International van Celtic

En dus zou de markt momenteel afgeschuimd worden op zoek naar interessante alternatieven. Volgens het Turkse Aksam zou Blauw-Zwart alvast een oogje hebben laten vallen op Liel Abada. Deze international van Israël speelt momenteel voor Celtic Glasgow, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. Naast Club zou ook Feyenoord en Fenerbahçe belangstelling tonen. Celtic zou evenwel minstens 6 miljoen euro voor de flankaanvaller verlangen.

Club moet deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

47
47
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

102
102
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

261
261
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

31
31
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

87
87
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

831
831
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

442
442
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

595
595
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

209
209
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

363
363
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

316
316
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

279
279
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

223
223
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

264
264
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

107
107
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

590
590
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

557
557
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

125
125
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

548
548
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

622
622
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

286
286
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

319
319
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

543
543

Meer sportnieuws