'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

door
'Club Brugge laat oog vallen op aanvaller van zes miljoen'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van het nieuwe seizoen, volgende week donderdag in de Europese voorrondes tegen Aarhus. Ondertussen is de sportieve leiding ook nog actief op de transfermarkt. Zo worden de Bruggelingen aan een nieuwe flankaanvaller gelinkt.

Veel versterking wordt weliswaar niet meer verwacht bij Blauw-Zwart, toch is het transferwerk zeker nog niet af. Een tweede doelman achter Simon Mignolet lijkt geen overbodige luxe na het transfervrije vertrek van Senne Lammens naar Antwerp FC en de zware blessure van Joe Bursik. Ook komt er mogelijk een nieuwe rechtsback bij indien Tajon Buchanan nog vertrekt. En mogelijk moet op nog meer uitgaande transfers geanticipeerd worden.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Hopen op Skov Olsen

Naast Buchanan werden immers ook Ferran Jutgla, Jack Hendry en Andreas Skov Olsen aan een vertrek gelinkt. Bij Blauw-Zwart hoopt men alvast dat die laatste gewoon aan boord blijft. De Deen lijkt immers helemaal fit nadat hij de voorbije maanden geplaagd werd door fysieke perikelen en liet tijdens de voorbereiding een degelijke indruk achter. Maar moest het toch tot een vertrek komen, wil Club niet voor voldongen feiten komen te staan.

International van Celtic

En dus zou de markt momenteel afgeschuimd worden op zoek naar interessante alternatieven. Volgens het Turkse Aksam zou Blauw-Zwart alvast een oogje hebben laten vallen op Liel Abada. Deze international van Israël speelt momenteel voor Celtic Glasgow, maar zou daar deze zomer kunnen vertrekken. Naast Club zou ook Feyenoord en Fenerbahçe belangstelling tonen. Celtic zou evenwel minstens 6 miljoen euro voor de flankaanvaller verlangen.

Club moet deze zomer nog een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

1
1
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

21
21
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

16
16
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

38
38
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

93
93
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

36
36
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

7
7
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

83
83
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

64
64
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

70
70
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

93
93
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

126
126
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

16
16
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

346
346
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

85
85
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

260
260
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

243
243
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

333
333
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

295
295
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

313
313
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

225
225
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

587
587
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

164
164
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

315
315

Meer sportnieuws