'City klopt aan in Barcelona voor opvolger Mahrez'

door
'City klopt aan in Barcelona voor opvolger Mahrez'

Manchester City heeft vorig seizoen naast de Engelse titel en de FA Cup, ook de Champions League gewonnen. Maar ondanks die uitmuntende prestaties zou de Engelse grootmacht enkele vaste krachten laten gaan. Ilkay Gündogan tekende al bij FC Barcelona, ook Riyad Mahrez is goed op weg naar de uitgang.

Coach Pep Guardiola had Gündogan graag gehouden, maar de Duitser kon in Catalonië aan betere voorwaarden tekenen. Een vertrek van Mahrez is dan weer een minder groot probleem. De Algerijnse aanvaller was immers nooit echt een vaste titularis. Al maakte hij gezien de vele wedstrijden toch dan voldoende minuten en ook als invaller toonde hij zich meermaals van goudwaarde.

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Saudische miljoenen

Nu zou Mahrez echter op punt staan om te zwichten voor de Saudische miljoenen. Verschillende bronnen melden dat hij inmiddels een persoonlijk akkoord heeft bereikt met Al-Ahly, dat eerder al Edouard Mendy en Roberto Firmino strikte. Op clubniveau werd vooralsnog geen doorbraak gevonden, maar vermits Mahrez zelf graag de stap wil zetten lijkt dat geen grote problemen te gaan opleveren. De Saudi's zouden zo'n 35 miljoen euro voor hebben willen dokken.

Braziliaans international

Hoewel de Algerijn dus geen basiskracht was, zou City wel een vervanger willen aantrekken. Om komend seizoen weer op meerdere fronten te strijden is extra concurrentie in het aanvallende compartiment immers nodig. En volgens Footmercato zou men daarvoor naar Barcelona lonken. Zo zou de Engelse kampioen zijn zinnen hebben gezet op Raphinha. De Braziliaanse international zou op Camp Nou mogen vertrekken gezien de penibele financiële situatie van de club. Zodra de verkoop van Mahrez afgerond is, zou City doordrukken in het dossier.

🚀

Welke speler zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

31
31
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

110
110
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

127
127
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

83
83
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

181
181
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

124
124
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

167
167
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

324
324
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

485
485
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

766
766
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

26
26
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

120
120
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

105
105
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

128
128
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

516
516
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

317
317
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

125
125
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

481
481
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

692
692

Meer sportnieuws