'City klopt aan in Barcelona voor opvolger Mahrez'

342 stemmen
'City klopt aan in Barcelona voor opvolger Mahrez'

Manchester City heeft vorig seizoen naast de Engelse titel en de FA Cup, ook de Champions League gewonnen. Maar ondanks die uitmuntende prestaties zou de Engelse grootmacht enkele vaste krachten laten gaan. Ilkay Gündogan tekende al bij FC Barcelona, ook Riyad Mahrez is goed op weg naar de uitgang.

Coach Pep Guardiola had Gündogan graag gehouden, maar de Duitser kon in Catalonië aan betere voorwaarden tekenen. Een vertrek van Mahrez is dan weer een minder groot probleem. De Algerijnse aanvaller was immers nooit echt een vaste titularis. Al maakte hij gezien de vele wedstrijden toch dan voldoende minuten en ook als invaller toonde hij zich meermaals van goudwaarde.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Saudische miljoenen

Nu zou Mahrez echter op punt staan om te zwichten voor de Saudische miljoenen. Verschillende bronnen melden dat hij inmiddels een persoonlijk akkoord heeft bereikt met Al-Ahly, dat eerder al Edouard Mendy en Roberto Firmino strikte. Op clubniveau werd vooralsnog geen doorbraak gevonden, maar vermits Mahrez zelf graag de stap wil zetten lijkt dat geen grote problemen te gaan opleveren. De Saudi's zouden zo'n 35 miljoen euro voor hebben willen dokken.

Braziliaans international

Hoewel de Algerijn dus geen basiskracht was, zou City wel een vervanger willen aantrekken. Om komend seizoen weer op meerdere fronten te strijden is extra concurrentie in het aanvallende compartiment immers nodig. En volgens Footmercato zou men daarvoor naar Barcelona lonken. Zo zou de Engelse kampioen zijn zinnen hebben gezet op Raphinha. De Braziliaanse international zou op Camp Nou mogen vertrekken gezien de penibele financiële situatie van de club. Zodra de verkoop van Mahrez afgerond is, zou City doordrukken in het dossier.

Welke speler zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

7
7
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

55
55
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

51
51
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

123
123
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

128
128
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

294
294
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

293
293
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

229
229
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

92
92
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

170
170
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

47
47
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

57
57
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

487
487
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

121
121
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

169
169
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

180
180
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

901
901
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

96
96
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

244
244
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

371
371
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

98
98

Meer sportnieuws