OH Leuven pleziert Brys: international als vierde aanwinst

door
OH Leuven pleziert Brys: international als vierde aanwinst

OH Leuven kon zich afgelopen seizoen zonder al te grote problemen van het behoud verzekeren, maar veel meer zat er voor de Vlaams-Brabanders ook niet in. In de komende jaargang hoopt men dan ook een plek te veroveren in minstens Play-Off II. En dus wordt er werk gemaakt van versterking.

De Leuvenaars zagen in de voorbije weken met Louis Patris, Moussa Al Tamari en Mario Gonzalez al enkele belangrijke spelers vertrekken. Daartegenover kreeg coach Marc Brys een drietal nieuwe krachten ter beschikking. Flankverdediger Alexandro Calut werd gehuurd van Standard, verdediger Raz Shlomo kwam over van Maccabi Netanya en middenvelder Ezechiel Banzuzi werd onder de neus van Anderlecht weggeplukt bij NAC.

LEES OOK: OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

Vierde versterking binnen

Inmiddels is echter ook de vierde zomeraanwinst binnen. Zo kondigde OHL woensdag de komst van Kento Misao aan. Deze zesvoudige international van Japan maakte in eigen land al indruk bij Kashima Antlers. In januari tekende hij dan weer bij het Portugese Santa Clara, maar door de degradatie mocht de 27-jarige middenvelder daar weer beschikken. En dus zag OHL zijn kans schoon. Misao tekende voor twee seizoenen aan Den Dreef.

Intelligent en leidersfiguur

Brys toont zich alvast tevreden met de komst van de eerste Japanner uit de Leuvense clubgeschiedenis. "Misao is een intelligente middenvelder die over een goeie relance en diepgang beschikt. Hij brengt ook een grote dosis leiderschap en ervaring met zich mee. We verwachten dat hij zich wat zal moeten aanpassen aan onze competitie, maar met zijn kwaliteiten moet dit zeker lukken", reageert de trainer op de clubwebstek.

OHL eindigt komend seizoen minstens in de top 8 ...

Meest recent

'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

56
56
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

67
67
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

72
72
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

120
120
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

120
120
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

82
82
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

196
196
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

74
74
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

312
312
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

93
93
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

78
78
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

898
898
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

165
165
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

69
69
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

472
472
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

950
950
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

657
657
OHL trapt na richting Hubert: "Misschien beter dat hij weg is"

OH Leuven heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. Dat is een vreemde keuze, aangezien ...

186
186
Matthäus verandert plots compléét van mening over Kompany

Hoe serieus moet je analisten nog nemen die voor televisie werken? De vraag dient stilaan gesteld te ...

236
236
Hein over RSCA-crisis: "Dan ligt hun ontslagbrief ook klaar"

RSC Anderlecht stevent weer af op een mislukt seizoen. De club betaalt de prijs voor de dramatische ...

651
651
Red Flames slijpen de messen: Ierland is gewaarschuwd

De Red Flames verloren met 4-2 in Dublin tegen Ierland. Een stevige domper. In het stadion van OH ...

49
49
Derde Rode Duivel out: maanden buiten strijd

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

175
175
Grote club: "Sprak met Kompany toen hij bij Anderlecht zat"

Vincent Kompany trok in mei 2022 de deur achter zich dicht bij RSC Anderlecht. Hij werd richting ...

226
226
'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

393
393
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

341
341

Meer sportnieuws