'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

door
'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

Liverpool wil er volgend seizoen opnieuw helemaal staan in de Premier League. De Reds willen zo het tegenvallende vorige seizoen uitwissen, en om dat te doen werden er al verschillende nieuwe aanwinsten vastgelegd. De transferhonger op Anfield Road is daarmee echter nog niet gestild.


Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai werden al aan de kern toegevoegd voor volgend seizoen. Verwacht wordt dat daar nog spelers bijkomen. Liverpool wordt ook in verband gebracht met Aurélien Tchouaménie van Real Madrid, maar die zou een overstap naar Engeland naar verluidt niet zien zitten. Als alternatief denkt Jürgen Klopp aan onze jonge landgenoot Roméo Lavia, maar in dat dossier heerst er zware concurrentie van onder meer Manchester City.

Volgens Ekrem Konur speurt Liverpool ook bij Fulham. De Reds zouden de situatie van João Palhinha in de gaten houden. De 28-jarige Portugees is een van de sterkhouders bij de Londenaren en kwam 35 keer in actie in de Premier League het voorbije seizoen, waarvan altijd als basisspeler. Palhinha heeft nog een contract tot midden 2027 in Craven Cottage en moet volgens Transfermarkt momenteel 40 miljoen euro kosten. Fulham denkt daar volgens Konur echter anders over en hangt een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen om de speler. Een astronomische som.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Sporting CP

Voor zijn avontuur bij Fulham had Palhinha altijd in Portugal gespeeld. Hij kwam er uit voor Moreirense, Sporting, Belenenses, Braga en Sporting. Het was bij die laatste club dat Fulham hem in 2022 wegplukte voor 20 miljoen euro. Een transfer die zowel de speler als de club zich nog niet beklaagd zullen hebben.

Moet Liverpool hem halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

16
16
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

14
14
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

56
56
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

26
26
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

26
26
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

70
70
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

51
51
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

69
69
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

315
315
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

59
59
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

177
177
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

29
29
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

56
56
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

223
223
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

111
111
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

49
49
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

231
231
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

146
146
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

386
386
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

153
153
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

210
210
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

246
246
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

344
344

Meer sportnieuws