'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

door
'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

Liverpool wil er volgend seizoen opnieuw helemaal staan in de Premier League. De Reds willen zo het tegenvallende vorige seizoen uitwissen, en om dat te doen werden er al verschillende nieuwe aanwinsten vastgelegd. De transferhonger op Anfield Road is daarmee echter nog niet gestild.


Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai werden al aan de kern toegevoegd voor volgend seizoen. Verwacht wordt dat daar nog spelers bijkomen. Liverpool wordt ook in verband gebracht met Aurélien Tchouaménie van Real Madrid, maar die zou een overstap naar Engeland naar verluidt niet zien zitten. Als alternatief denkt Jürgen Klopp aan onze jonge landgenoot Roméo Lavia, maar in dat dossier heerst er zware concurrentie van onder meer Manchester City.

Volgens Ekrem Konur speurt Liverpool ook bij Fulham. De Reds zouden de situatie van João Palhinha in de gaten houden. De 28-jarige Portugees is een van de sterkhouders bij de Londenaren en kwam 35 keer in actie in de Premier League het voorbije seizoen, waarvan altijd als basisspeler. Palhinha heeft nog een contract tot midden 2027 in Craven Cottage en moet volgens Transfermarkt momenteel 40 miljoen euro kosten. Fulham denkt daar volgens Konur echter anders over en hangt een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen om de speler. Een astronomische som.

LEES OOK: Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

Sporting CP

Voor zijn avontuur bij Fulham had Palhinha altijd in Portugal gespeeld. Hij kwam er uit voor Moreirense, Sporting, Belenenses, Braga en Sporting. Het was bij die laatste club dat Fulham hem in 2022 wegplukte voor 20 miljoen euro. Een transfer die zowel de speler als de club zich nog niet beklaagd zullen hebben.

Moet Liverpool hem halen?

Meest recent

De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

4
4
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

45
45
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

37
37
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

26
26
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

42
42
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

229
229
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

26
26
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

119
119
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

34
34
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

35
35
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

107
107
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

233
233
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

6
6
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

298
298
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

183
183
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

117
117
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

46
46
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

221
221
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

73
73
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

55
55
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

84
84
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

121
121
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

94
94

Meer sportnieuws