'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

door
'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

Liverpool wil er volgend seizoen opnieuw helemaal staan in de Premier League. De Reds willen zo het tegenvallende vorige seizoen uitwissen, en om dat te doen werden er al verschillende nieuwe aanwinsten vastgelegd. De transferhonger op Anfield Road is daarmee echter nog niet gestild.


Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai werden al aan de kern toegevoegd voor volgend seizoen. Verwacht wordt dat daar nog spelers bijkomen. Liverpool wordt ook in verband gebracht met Aurélien Tchouaménie van Real Madrid, maar die zou een overstap naar Engeland naar verluidt niet zien zitten. Als alternatief denkt Jürgen Klopp aan onze jonge landgenoot Roméo Lavia, maar in dat dossier heerst er zware concurrentie van onder meer Manchester City.

Volgens Ekrem Konur speurt Liverpool ook bij Fulham. De Reds zouden de situatie van João Palhinha in de gaten houden. De 28-jarige Portugees is een van de sterkhouders bij de Londenaren en kwam 35 keer in actie in de Premier League het voorbije seizoen, waarvan altijd als basisspeler. Palhinha heeft nog een contract tot midden 2027 in Craven Cottage en moet volgens Transfermarkt momenteel 40 miljoen euro kosten. Fulham denkt daar volgens Konur echter anders over en hangt een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen om de speler. Een astronomische som.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Sporting CP

Voor zijn avontuur bij Fulham had Palhinha altijd in Portugal gespeeld. Hij kwam er uit voor Moreirense, Sporting, Belenenses, Braga en Sporting. Het was bij die laatste club dat Fulham hem in 2022 wegplukte voor 20 miljoen euro. Een transfer die zowel de speler als de club zich nog niet beklaagd zullen hebben.

Moet Liverpool hem halen?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

32
32
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

18
18
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

85
85
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

65
65
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

48
48
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

214
214
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

333
333
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

79
79
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

129
129
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

144
144
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

109
109
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

683
683
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

296
296
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws