'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

136 stemmen
'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

Liverpool wil er volgend seizoen opnieuw helemaal staan in de Premier League. De Reds willen zo het tegenvallende vorige seizoen uitwissen, en om dat te doen werden er al verschillende nieuwe aanwinsten vastgelegd. De transferhonger op Anfield Road is daarmee echter nog niet gestild.


Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai werden al aan de kern toegevoegd voor volgend seizoen. Verwacht wordt dat daar nog spelers bijkomen. Liverpool wordt ook in verband gebracht met Aurélien Tchouaménie van Real Madrid, maar die zou een overstap naar Engeland naar verluidt niet zien zitten. Als alternatief denkt Jürgen Klopp aan onze jonge landgenoot Roméo Lavia, maar in dat dossier heerst er zware concurrentie van onder meer Manchester City.

Volgens Ekrem Konur speurt Liverpool ook bij Fulham. De Reds zouden de situatie van João Palhinha in de gaten houden. De 28-jarige Portugees is een van de sterkhouders bij de Londenaren en kwam 35 keer in actie in de Premier League het voorbije seizoen, waarvan altijd als basisspeler. Palhinha heeft nog een contract tot midden 2027 in Craven Cottage en moet volgens Transfermarkt momenteel 40 miljoen euro kosten. Fulham denkt daar volgens Konur echter anders over en hangt een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen om de speler. Een astronomische som.

Sporting CP

Voor zijn avontuur bij Fulham had Palhinha altijd in Portugal gespeeld. Hij kwam er uit voor Moreirense, Sporting, Belenenses, Braga en Sporting. Het was bij die laatste club dat Fulham hem in 2022 wegplukte voor 20 miljoen euro. Een transfer die zowel de speler als de club zich nog niet beklaagd zullen hebben.

Moet Liverpool hem halen?

Meest recent

Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

19
19
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

17
17
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

192
192
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

96
96
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

45
45
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

292
292
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

130
130
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

130
130
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

51
51
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

579
579
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

395
395
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

201
201
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

252
252
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

51
51
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

82
82
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

31
31
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

83
83
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

436
436
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

153
153
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

387
387
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

521
521
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

45
45
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1284
1284
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

47
47

Meer sportnieuws