'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

136 stemmen
'Liverpool richt pijlen op target van 100 miljoen'

Liverpool wil er volgend seizoen opnieuw helemaal staan in de Premier League. De Reds willen zo het tegenvallende vorige seizoen uitwissen, en om dat te doen werden er al verschillende nieuwe aanwinsten vastgelegd. De transferhonger op Anfield Road is daarmee echter nog niet gestild.


Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai werden al aan de kern toegevoegd voor volgend seizoen. Verwacht wordt dat daar nog spelers bijkomen. Liverpool wordt ook in verband gebracht met Aurélien Tchouaménie van Real Madrid, maar die zou een overstap naar Engeland naar verluidt niet zien zitten. Als alternatief denkt Jürgen Klopp aan onze jonge landgenoot Roméo Lavia, maar in dat dossier heerst er zware concurrentie van onder meer Manchester City.

Volgens Ekrem Konur speurt Liverpool ook bij Fulham. De Reds zouden de situatie van João Palhinha in de gaten houden. De 28-jarige Portugees is een van de sterkhouders bij de Londenaren en kwam 35 keer in actie in de Premier League het voorbije seizoen, waarvan altijd als basisspeler. Palhinha heeft nog een contract tot midden 2027 in Craven Cottage en moet volgens Transfermarkt momenteel 40 miljoen euro kosten. Fulham denkt daar volgens Konur echter anders over en hangt een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen om de speler. Een astronomische som.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Sporting CP

Voor zijn avontuur bij Fulham had Palhinha altijd in Portugal gespeeld. Hij kwam er uit voor Moreirense, Sporting, Belenenses, Braga en Sporting. Het was bij die laatste club dat Fulham hem in 2022 wegplukte voor 20 miljoen euro. Een transfer die zowel de speler als de club zich nog niet beklaagd zullen hebben.

Moet Liverpool hem halen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

10
10
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

38
38
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

148
148
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

104
104
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

56
56
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

190
190
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

73
73
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

226
226
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

87
87
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

58
58
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

39
39
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

468
468
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

94
94
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

223
223
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

86
86
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

76
76
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

139
139
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

408
408
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

72
72

Meer sportnieuws