'Rode Duivel is ambitieus plan B voor Real Madrid-ster'

217 stemmen
'Rode Duivel is ambitieus plan B voor Real Madrid-ster'

Liverpool moest zich het afgelopen seizoen tevreden stellen met een bijrol in de Premier League. De Reds speelden niet mee om de titel, maar willen dat volgend seizoen wel doen. De nodige transfers moeten Jürgen Klopp en co daarbij helpen.


Liverpool liet het geld al stevig rollen in deze mercato. Alexis Mac Allister werd voor 42 miljoen euro weggeplukt bij reeksgenoot Brighton & Hove Albion, waar hij een van de absolute smaakmakers was. Ook Dominik Szoboszlai kwam de rangen versterken op Anfield Road. De Hongaar kostte 70 miljoen euro en komt over van RB Leipzig. Maar Jürgen Klopp wilde er nog een grote naam bij op het middenveld.

Zo mikte Liverpool naar verluidt op Aurélien Tchouaméni van Real Madrid. AS berichtte zelfs dat de club al een bod uitbracht op de Franse middenvelder, maar de speler stuurde de Engelsen eigenhandig wandelen. Ook Real zelf ziet een transfer niet zitten en gelooft dat Tchouaméni in de toekomst een belangrijke rol kan spelen voor De Koninklijke. Liverpool blijft echter niet bij de pakken zitten en ziet een Rode Duivel als een geschikt plan B.

LEES OOK: Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Roméo Lavia

Volgens Fichajes is Roméo Lavia een van de grote transferdoelwitten van Liverpool na het mislopen van Tchouaméni. De Reds zouden de komende weken wel eens een bod kunnen doen op onze 19-jarige landgenoot, die momenteel nog onder contract staat bij Southampton. Liverpool moet wel afrekenen met concurrentie van Manchester City, de club waar Lavia nog in de jeugd speelde en zijn debuut maakte in het profvoetbal. City zou bovendien over een terugkoopoptie beschikken, waardoor het misschien wel een streepje voor heeft op Liverpool.

Wie zal met Lavia aan de haal gaan?

Meest recent

Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

5
5
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

9
9
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

60
60
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

72
72
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

305
305
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

125
125
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

31
31
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

86
86
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

196
196
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

484
484
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

63
63
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

314
314
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

74
74
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

235
235
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

695
695
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

379
379
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

447
447
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

635
635
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

26
26

Meer sportnieuws