'Heynen zet deur open: vier clubs tonen interesse'

660 stemmen
'Heynen zet deur open: vier clubs tonen interesse'

Bryan Heynen is ondertussen uitgegroeid tot een meubelstuk van KRC Genk. Voorlopig lijkt de middenvelder ook komend seizoen voor de Limburgers te spelen, maar voor het eerst sinds heel lang duiken er wat transfergeruchten op. Gaat de Belgische middenvelder dan toch een andere uitdaging aangaan?


Het Laatste Nieuws laat weten dat Heynen op de shortlist staat van Fiorentina, Bournemouth en Nottingham Forest. Enkele weken geleden werd ook Lazio al genoemd. Voorlopig is nog geen enkel team met een bod naar de Cegeka Arena gekomen en de 26-jarige middenvelder zal zeker niet goedkoop zijn. Hij ligt immers nog tot medio 2026 onder contract en volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 11 miljoen euro. Het lijkt ons zeer sterk dat een club dergelijk bedrag op tafel gaat leggen voor een speler van 26 die geen international is.

Blijven is een optie

Heynen laat in de krant weten dat hij zeker openstaat voor een buitenlands avontuur. Al moeten er wel de nodige voorwaarden worden ingevuld. Hijzelf moet er sportief (en ook financieel) beter van worden, terwijl ook KRC Genk er profijt uit moet halen. Heynen staat open voor een transfer en ziet Italië wel als een mooie volgende stap. Maar voorlopig blijft hij een speler van Genk.

Dat zou hij ook niet erg vinden, want hij is graag in Genk. Heynen speelde tot op heden 259 matchen voor de club. Hij scoorde 27 keer en deelde 27 assists uit. Hij won alles wat er te winnen valt in België met een titel, beker en supercup.

Gaat Heynen blijven?

Meest recent

Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

15
15
Einde tijdperk: Verschaeren zegt vaarwel bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

65
65
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

98
98
Malinwa bevestigt afscheid meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

39
39
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

82
82
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

196
196
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

79
79
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

242
242
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

90
90
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

72
72
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

164
164
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

31
31
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

435
435
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

216
216
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

155
155
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

193
193
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

147
147
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

80
80
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

334
334
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

129
129
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

234
234

Meer sportnieuws