'Heynen zet deur open: vier clubs tonen interesse'

door
'Heynen zet deur open: vier clubs tonen interesse'

Bryan Heynen is ondertussen uitgegroeid tot een meubelstuk van KRC Genk. Voorlopig lijkt de middenvelder ook komend seizoen voor de Limburgers te spelen, maar voor het eerst sinds heel lang duiken er wat transfergeruchten op. Gaat de Belgische middenvelder dan toch een andere uitdaging aangaan?


Het Laatste Nieuws laat weten dat Heynen op de shortlist staat van Fiorentina, Bournemouth en Nottingham Forest. Enkele weken geleden werd ook Lazio al genoemd. Voorlopig is nog geen enkel team met een bod naar de Cegeka Arena gekomen en de 26-jarige middenvelder zal zeker niet goedkoop zijn. Hij ligt immers nog tot medio 2026 onder contract en volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 11 miljoen euro. Het lijkt ons zeer sterk dat een club dergelijk bedrag op tafel gaat leggen voor een speler van 26 die geen international is.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Blijven is een optie

Heynen laat in de krant weten dat hij zeker openstaat voor een buitenlands avontuur. Al moeten er wel de nodige voorwaarden worden ingevuld. Hijzelf moet er sportief (en ook financieel) beter van worden, terwijl ook KRC Genk er profijt uit moet halen. Heynen staat open voor een transfer en ziet Italië wel als een mooie volgende stap. Maar voorlopig blijft hij een speler van Genk.

Dat zou hij ook niet erg vinden, want hij is graag in Genk. Heynen speelde tot op heden 259 matchen voor de club. Hij scoorde 27 keer en deelde 27 assists uit. Hij won alles wat er te winnen valt in België met een titel, beker en supercup.

Gaat Heynen blijven?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

13
13
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

39
39
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

68
68
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

62
62
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

102
102
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

417
417
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

49
49
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

242
242
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

185
185
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

952
952
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

182
182
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

787
787
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

487
487
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

579
579
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

528
528
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

125
125
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

142
142
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

625
625
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

136
136
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

276
276
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

279
279
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

161
161
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

100
100
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48

Meer sportnieuws