'Heynen zet deur open: vier clubs tonen interesse'

660 stemmen
'Heynen zet deur open: vier clubs tonen interesse'

Bryan Heynen is ondertussen uitgegroeid tot een meubelstuk van KRC Genk. Voorlopig lijkt de middenvelder ook komend seizoen voor de Limburgers te spelen, maar voor het eerst sinds heel lang duiken er wat transfergeruchten op. Gaat de Belgische middenvelder dan toch een andere uitdaging aangaan?


Het Laatste Nieuws laat weten dat Heynen op de shortlist staat van Fiorentina, Bournemouth en Nottingham Forest. Enkele weken geleden werd ook Lazio al genoemd. Voorlopig is nog geen enkel team met een bod naar de Cegeka Arena gekomen en de 26-jarige middenvelder zal zeker niet goedkoop zijn. Hij ligt immers nog tot medio 2026 onder contract en volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 11 miljoen euro. Het lijkt ons zeer sterk dat een club dergelijk bedrag op tafel gaat leggen voor een speler van 26 die geen international is.

LEES OOK: Ajax maakt stunt bekend: Tolu Arokodare tekent

Blijven is een optie

Heynen laat in de krant weten dat hij zeker openstaat voor een buitenlands avontuur. Al moeten er wel de nodige voorwaarden worden ingevuld. Hijzelf moet er sportief (en ook financieel) beter van worden, terwijl ook KRC Genk er profijt uit moet halen. Heynen staat open voor een transfer en ziet Italië wel als een mooie volgende stap. Maar voorlopig blijft hij een speler van Genk.

Dat zou hij ook niet erg vinden, want hij is graag in Genk. Heynen speelde tot op heden 259 matchen voor de club. Hij scoorde 27 keer en deelde 27 assists uit. Hij won alles wat er te winnen valt in België met een titel, beker en supercup.

Gaat Heynen blijven?

Meest recent

'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

211
211
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

250
250
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

77
77
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

503
503
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

334
334
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

83
83
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

34
34
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

514
514
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

665
665
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

176
176
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

720
720
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

69
69
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

86
86
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

174
174
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

88
88
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

110
110
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

277
277
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

494
494
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

100
100
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

414
414
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

420
420
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

345
345
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

254
254
Cercle Brugge pakt uit met enorme stunttransfer

Cercle Brugge heeft zopas een nieuwe speler voorgesteld. De Bruggelingen wisten voor een toch wel ...

202
202

Meer sportnieuws