'Messi krijgt droomploeg: derde Barça-held onderweg'

441 stemmen
'Messi krijgt droomploeg: derde Barça-held onderweg'

De Amerikaanse Major League Soccer heeft er twee grote attracties bij. Zo werd wereldkampioen Lionel Messi zondagavond officieel gepresenteerd als nieuwe speler van Inter Miami CF, met in zijn zog ook Sergio Busquets. Daar blijft het evenwel niet bij: weldra wordt de FC Barcelona-reünie helemaal compleet gemaakt.

Messi werd na zijn vertrek bij PSG gelinkt aan verschillende clubs, maar besloot uiteindelijk zich aan een Amerikaans avontuur te wagen. Het Inter Miami van co-eigenaar David Beckham trok dan ook al jaren aan zijn mouw. Bovendien vertoeven hij en zijn gezin graag in de kuststad te Florida, waar de Argentijn al het nodige vastgoed bezit. En er speelde nog een andere belangrijke factor een rol in zijn keuze.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Dubbele reünie

Zo doken al snel geruchten op over een mogelijke hereniging van Messi met enkele van zijn favoriete ex-ploegmaats. En zo geschiedde ook. Busquets werd inmiddels dus al voorgesteld, de middenvelder kon transfervrij opgepikt worden nadat hij zijn contract bij Barcelona niet verlengde. En het tweetal krijgt weldra het gezelschap van nog een oude bekende. Jordi Alba gaat namelijk ook in Miami aan de slag.

Mede-eigenaar bevestigt

De vleugelback liet onlangs zijn contract bij Barça ontbinden en kan dus ook transfervrij vastgelegd worden. Co-eigenaar Jorge Mas bevestigde inmiddels dat Alba eerstdaags officieel wordt aangekondigd. Momenteel zouden de laatste details van het papierwerk in orde worden gemaakt, vervolgens kan hij zijn contract tekenen. Ondertussen blijft het geruchten regenen over nog meer oud-spelers van Barcelona die in Miami kunnen landen. Zo worden ook Andres Iniesta en Luis Suarez genoemd als potentiële aanwinsten.

Messi is de beste voetballer ooit ...

Meest recent

Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

13
13
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

8
8
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

29
29
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

82
82
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

436
436
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

650
650
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

250
250
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

165
165
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

235
235
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

175
175
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

49
49
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

138
138
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

73
73
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

157
157
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

95
95
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

65
65
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

107
107
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

79
79
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

332
332
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1078
1078
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

237
237
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

258
258

Meer sportnieuws