'City vindt persoonlijk akkoord voor blockbuster-transfer'

door
'City vindt persoonlijk akkoord voor blockbuster-transfer'

Manchester City wist vorig seizoen beslag te leggen op een historische treble. Het zal bijgevolg niet evident worden om die grote successen in de komende jaargang te evenaren. Om toch een poging te wagen, speurt de Engelse grootmacht alvast naar versterking.

City zag Ilkay Gündogan inmiddels bij FC Barcelona tekenen, terwijl ook Kyle Walker (Bayern München) en Riyad Mahrez (Al-Ahly) gelinkt worden aan een vertrek. Daar tegenover werd met Mateo Kovavic wel een nieuwe middenvelder weggeplukt bij Chelsea FC. En de Engelse kampioen is nog niet klaar met zijn huiswerk. Zo blijft Josko Gvardiol een belangrijk doelwit voor Pep Guardiola en co.

LEES OOK: Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Persoonlijk akkoord

De 21-jarige Kroaat was tijdens het voorbije wereldkampioenschap in Qatar nog één van de absolute uitblinkers en maakt ook al een tijdje indruk bij RB Leipzig. City trekt nu toch al een tijdje aan zijn mouw. Volgens transferexpert Fabrizio Romano vonden de Engelsen inmiddels ook al een akkoord over de persoonlijke voorwaarden met Gvardiol en zijn entourage. En dus wordt het zaak om nu ook op clubniveau tot een overeenkomst te komen.

Leipzig wil jackpot

Hoewel het behoorlijk windstil is rond het dossier, wordt er volgens Romano nog steeds volop onderhandeld. Zo zou men zelfs grotendeels rond zijn over de bonussen. Enkel het vaste transferbedrag blijft voorlopig een struikelblok. Leipzig wil immers de hoofdprijs voor zijn steunpilaar en mikt op zo'n 100 miljoen euro. City hoopt echter om een lagere transfersom uit de brand te kunnen slepen.

City is nu al dé titelfavoriet voor volgend seizoen in de PL ...

Meest recent

'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

27
27
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

84
84
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

58
58
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

349
349
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

95
95
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

802
802
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

223
223
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

65
65
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

323
323
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

384
384
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

57
57
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

133
133
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

49
49
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

395
395
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

592
592
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

390
390
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

292
292
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

444
444
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

83
83
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

288
288
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

232
232
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

198
198
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

420
420

Meer sportnieuws