TRANSFERUURTJE: 'Club vangt recordsom, nieuwe doelman Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt recordsom, nieuwe doelman Anderlecht'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft andermaal een grote deal afgerond op de transfermarkt. Zo maakte Blauw-Zwart zaterdagavond het vertrek van Abakar Sylla officieel bekend. De Ivoriaanse verdediger trekt zoals verwacht naar de Ligue 1 en tekende voor meerdere seizoenen bij het ambitieuze RC Strasbourg. Die club betaalt naar verluidt maar liefst 20 miljoen euro voor Sylla, waardoor hij de duurste aanwinst ooit wordt bij de Franse eersteklasser.

RSC Anderlecht blijft werken aan de komst van een nieuwe doelman. De Brusselaars tonen naar verluidt interesse in Nediljko Labrovic. De 23-jarige Kroaat doet het momenteel meer dan behoorlijk in eigen land bij NHK Rijeka. Maar de keuze lijkt dan toch te vallen op Maxime Dupé. De 30-jarige Fransman is momenteel transfervrij nadat zijn contract bij Toulouse FC begin deze maand afliep.

Union SG zag met Teddy Teuma (Stade Reims) al een sterkhouder vertrekken en neemt mogelijk afscheid van nog een steunpilaar. Zo is de kans groot dat Victor Boniface deze zomer nog vertrekt. De Engelse eersteklasser Everton FC heeft naar verluidt interesse en informeerde naar de voorwaarde. Tot op heden is de interesse nog niet concreet en het lijkt er voorlopig naar uit te zien dat Boniface de competitiestart bij Union zal meemaken.

Cercle Brugge houdt rekening met het vertrek van drie smaakmakers. Olivier Deman werd door bondscoach Domenico Tedesco zeer verrassend opgeroepen voor de Rode Duivels. Logischerwijs lokte al interesse van andere (Belgische) clubs, maar concreet werd dat nog niet. De Japanse aanvaller Ayase Ueda werd dan weer gelinkt aan Genoa, terwijl AS Monaco Jesper Daland al eens testte.

KRC Genk en SK Beveren gaan weldra een transferdeal afronden. Het Belang van Limburg weet dat de twee teams gesprekken voeren omtrent een transfer van de jonge middenvelder Jay-Dee Geusens. Er volgt weldra een akkoord tussen de twee teams. Bij Genk gaat de opfrissing van de beloftenkern zo verder.

Buitenland

De transfersoap rond Romelu Lukaku blijft maar verder escaleren. Zo meldden diverse media zaterdag dat Internazionale de stekker uit zijn komst heeft getrokken. Maandag zal de spits zich dan ook moeten melden bij moederclub Chelsea FC. Al blijft het de bedoeling dat hij zijn carrière elders verder zet. Juventus blijft naar verluidt een kandidaat, maar zal enkel toeslaan als Dusan Vlahovic vertrekt. Ook het Saudische Al-Hilal zou op de loer liggen.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri blijft Liverpool FC werken aan de komst van Roméo Lavia. Die vertrekt wellicht bij het gedegradeerde Southampton FC, al zou hij een smak geld moeten kosten. Liverpool zou alvast met de jongeling in contact staan, al worden op Anfield ook andere pistes gevolgd. In ieder geval is versterking op het middenveld welgekomen nu Jordan Henderson en Fabinho mogelijk naar Saudi-Arabië vertrekken.

Rode Duivel Johan Bakayoko is momenteel grof wild op de transfermarkt, toch lijkt een zomers vertrek bij PSV Eindhoven niet aan de orde. Dat laat clubwatcher Marco Timmer weten in Skiette Willy Podcast. "Voor Bakayoko is er heel veel interesse. Paris Saint-Germain wilde hem in de winter al. Nu heeft zijn management van PSV gehoord dat hij eigenlijk niet te koop is. Op dit moment. Tenzij er belachelijke bedragen worden geboden."

Lukaku blijft deze zomer gewoon bij Chelsea ...

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

61
61
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

174
174
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

194
194
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

35
35
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws