TRANSFERUURTJE: 'Club vangt recordsom, nieuwe doelman Anderlecht'

301 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club vangt recordsom, nieuwe doelman Anderlecht'

De zomerse transferperiode draait inmiddels op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland zijn de meeste clubs volop bezig met het zoeken van versterking en het afronden van deals aan inkomende en uitgaande zijde. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks de belangrijkste transfers en opvallendste geruchten in het Transferuurtje.

LEES OOK: Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft andermaal een grote deal afgerond op de transfermarkt. Zo maakte Blauw-Zwart zaterdagavond het vertrek van Abakar Sylla officieel bekend. De Ivoriaanse verdediger trekt zoals verwacht naar de Ligue 1 en tekende voor meerdere seizoenen bij het ambitieuze RC Strasbourg. Die club betaalt naar verluidt maar liefst 20 miljoen euro voor Sylla, waardoor hij de duurste aanwinst ooit wordt bij de Franse eersteklasser.

RSC Anderlecht blijft werken aan de komst van een nieuwe doelman. De Brusselaars tonen naar verluidt interesse in Nediljko Labrovic. De 23-jarige Kroaat doet het momenteel meer dan behoorlijk in eigen land bij NHK Rijeka. Maar de keuze lijkt dan toch te vallen op Maxime Dupé. De 30-jarige Fransman is momenteel transfervrij nadat zijn contract bij Toulouse FC begin deze maand afliep.

Union SG zag met Teddy Teuma (Stade Reims) al een sterkhouder vertrekken en neemt mogelijk afscheid van nog een steunpilaar. Zo is de kans groot dat Victor Boniface deze zomer nog vertrekt. De Engelse eersteklasser Everton FC heeft naar verluidt interesse en informeerde naar de voorwaarde. Tot op heden is de interesse nog niet concreet en het lijkt er voorlopig naar uit te zien dat Boniface de competitiestart bij Union zal meemaken.

Cercle Brugge houdt rekening met het vertrek van drie smaakmakers. Olivier Deman werd door bondscoach Domenico Tedesco zeer verrassend opgeroepen voor de Rode Duivels. Logischerwijs lokte al interesse van andere (Belgische) clubs, maar concreet werd dat nog niet. De Japanse aanvaller Ayase Ueda werd dan weer gelinkt aan Genoa, terwijl AS Monaco Jesper Daland al eens testte.

KRC Genk en SK Beveren gaan weldra een transferdeal afronden. Het Belang van Limburg weet dat de twee teams gesprekken voeren omtrent een transfer van de jonge middenvelder Jay-Dee Geusens. Er volgt weldra een akkoord tussen de twee teams. Bij Genk gaat de opfrissing van de beloftenkern zo verder.

Buitenland

De transfersoap rond Romelu Lukaku blijft maar verder escaleren. Zo meldden diverse media zaterdag dat Internazionale de stekker uit zijn komst heeft getrokken. Maandag zal de spits zich dan ook moeten melden bij moederclub Chelsea FC. Al blijft het de bedoeling dat hij zijn carrière elders verder zet. Juventus blijft naar verluidt een kandidaat, maar zal enkel toeslaan als Dusan Vlahovic vertrekt. Ook het Saudische Al-Hilal zou op de loer liggen.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri blijft Liverpool FC werken aan de komst van Roméo Lavia. Die vertrekt wellicht bij het gedegradeerde Southampton FC, al zou hij een smak geld moeten kosten. Liverpool zou alvast met de jongeling in contact staan, al worden op Anfield ook andere pistes gevolgd. In ieder geval is versterking op het middenveld welgekomen nu Jordan Henderson en Fabinho mogelijk naar Saudi-Arabië vertrekken.

Rode Duivel Johan Bakayoko is momenteel grof wild op de transfermarkt, toch lijkt een zomers vertrek bij PSV Eindhoven niet aan de orde. Dat laat clubwatcher Marco Timmer weten in Skiette Willy Podcast. "Voor Bakayoko is er heel veel interesse. Paris Saint-Germain wilde hem in de winter al. Nu heeft zijn management van PSV gehoord dat hij eigenlijk niet te koop is. Op dit moment. Tenzij er belachelijke bedragen worden geboden."

Lukaku blijft deze zomer gewoon bij Chelsea ...

Meest recent

Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

38
38
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

287
287
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

138
138
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

185
185
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

320
320
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

91
91
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

79
79
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

113
113
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

205
205
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

37
37
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

260
260
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

196
196
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

37
37
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

36
36
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

148
148
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

68
68
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

215
215
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

214
214
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

286
286
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

119
119
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

452
452
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

641
641
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

164
164

Meer sportnieuws