'Cercle Brugge vreest vertrek van 3 smaakmakers'

door
'Cercle Brugge vreest vertrek van 3 smaakmakers'

Bij Cercle Brugge speelden ze na Nieuwjaar zeer sterk. De ploeg wil komend seizoen verdergaan op dat elan, maar er is uiteraard ook de nodige interesse in bepaalde spelers. Technisch directeur Carlos Avina sprak in de Krant van West-Vlaanderen over enkele dossiers.


Olivier Deman werd door Domenico Tedesco zeer verrassend opgeroepen voor de Rode Duivels. Hij lokte al interesse van Belgische topclubs, maar concreet werd dat nog niet. De Japanse aanvaller Ayase Ueda werd gelinkt aan Genoa, terwijl AS Monaco Jesper Daland al eens testte. Blijven zij komend seizoen nog?

LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Geen beloftes gemaakt

“Dat ze misschien vertrekken? Dat is het hedendaagse voetbal. Daar moeten we mee kunnen omgaan. Zeker omdat de ontwikkeling van jonge spelers deel uitmaakt van onze identiteit. Vorig seizoen hebben we elf internationals voortgebracht. Dat is een enorm aantal en toont dat er veel kwaliteit in deze kern zit. Voor mij is dat hét bewijs dat we goed werk leveren.”

Er zijn geen beloftes gemaakt aan spelers. “Nee, niemand. Bij elke uitgaande transfer zal het onze beslissing zijn. Weliswaar met de wens van de speler in het achterhoofd. Maar als er iemand vertrekt, zal het tegen de juiste prijs zijn.” Cercle Brugge roerde zich wel al op de transfermarkt. Met Alan Minda haalden ze voor twee miljoen euro een nieuwe flankaanvaller en hij wordt aanzien als een zeer groot talent. Kan hij de volgende sensatie worden bij de Bruggelingen?

Gaat Cercle hen kunnen houden?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

8
8
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

33
33
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

26
26
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

160
160
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

186
186
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

32
32
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

438
438
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

205
205
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

26
26
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

402
402
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

36
36
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

123
123
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

258
258
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

112
112
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

100
100
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

505
505
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

63
63
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

36
36
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

177
177
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

161
161
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

136
136
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

85
85
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

137
137

Meer sportnieuws