'Cercle Brugge vreest vertrek van 3 smaakmakers'

241 stemmen
'Cercle Brugge vreest vertrek van 3 smaakmakers'

Bij Cercle Brugge speelden ze na Nieuwjaar zeer sterk. De ploeg wil komend seizoen verdergaan op dat elan, maar er is uiteraard ook de nodige interesse in bepaalde spelers. Technisch directeur Carlos Avina sprak in de Krant van West-Vlaanderen over enkele dossiers.


Olivier Deman werd door Domenico Tedesco zeer verrassend opgeroepen voor de Rode Duivels. Hij lokte al interesse van Belgische topclubs, maar concreet werd dat nog niet. De Japanse aanvaller Ayase Ueda werd gelinkt aan Genoa, terwijl AS Monaco Jesper Daland al eens testte. Blijven zij komend seizoen nog?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

Geen beloftes gemaakt

“Dat ze misschien vertrekken? Dat is het hedendaagse voetbal. Daar moeten we mee kunnen omgaan. Zeker omdat de ontwikkeling van jonge spelers deel uitmaakt van onze identiteit. Vorig seizoen hebben we elf internationals voortgebracht. Dat is een enorm aantal en toont dat er veel kwaliteit in deze kern zit. Voor mij is dat hét bewijs dat we goed werk leveren.”

Er zijn geen beloftes gemaakt aan spelers. “Nee, niemand. Bij elke uitgaande transfer zal het onze beslissing zijn. Weliswaar met de wens van de speler in het achterhoofd. Maar als er iemand vertrekt, zal het tegen de juiste prijs zijn.” Cercle Brugge roerde zich wel al op de transfermarkt. Met Alan Minda haalden ze voor twee miljoen euro een nieuwe flankaanvaller en hij wordt aanzien als een zeer groot talent. Kan hij de volgende sensatie worden bij de Bruggelingen?

Gaat Cercle hen kunnen houden?

Meest recent

Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

1
1
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

8
8
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

77
77
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

67
67
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

59
59
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

203
203
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

225
225
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

55
55
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

42
42
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

136
136
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

134
134
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

50
50
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

371
371
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

276
276
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

68
68
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

281
281
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

351
351
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

108
108
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

64
64
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

415
415
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

262
262
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

501
501
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

145
145

Meer sportnieuws