'Cercle Brugge vreest vertrek van 3 smaakmakers'

door
'Cercle Brugge vreest vertrek van 3 smaakmakers'

Bij Cercle Brugge speelden ze na Nieuwjaar zeer sterk. De ploeg wil komend seizoen verdergaan op dat elan, maar er is uiteraard ook de nodige interesse in bepaalde spelers. Technisch directeur Carlos Avina sprak in de Krant van West-Vlaanderen over enkele dossiers.


Olivier Deman werd door Domenico Tedesco zeer verrassend opgeroepen voor de Rode Duivels. Hij lokte al interesse van Belgische topclubs, maar concreet werd dat nog niet. De Japanse aanvaller Ayase Ueda werd gelinkt aan Genoa, terwijl AS Monaco Jesper Daland al eens testte. Blijven zij komend seizoen nog?

LEES OOK: Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Geen beloftes gemaakt

“Dat ze misschien vertrekken? Dat is het hedendaagse voetbal. Daar moeten we mee kunnen omgaan. Zeker omdat de ontwikkeling van jonge spelers deel uitmaakt van onze identiteit. Vorig seizoen hebben we elf internationals voortgebracht. Dat is een enorm aantal en toont dat er veel kwaliteit in deze kern zit. Voor mij is dat hét bewijs dat we goed werk leveren.”

Er zijn geen beloftes gemaakt aan spelers. “Nee, niemand. Bij elke uitgaande transfer zal het onze beslissing zijn. Weliswaar met de wens van de speler in het achterhoofd. Maar als er iemand vertrekt, zal het tegen de juiste prijs zijn.” Cercle Brugge roerde zich wel al op de transfermarkt. Met Alan Minda haalden ze voor twee miljoen euro een nieuwe flankaanvaller en hij wordt aanzien als een zeer groot talent. Kan hij de volgende sensatie worden bij de Bruggelingen?

Gaat Cercle hen kunnen houden?

Meest recent

'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

59
59
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

134
134
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

43
43
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

224
224
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

232
232
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

128
128
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

437
437
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

145
145
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

169
169
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

124
124
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

212
212
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

246
246
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

115
115
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

404
404
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

100
100
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

91
91
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

728
728
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

143
143
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

261
261
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

309
309
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

176
176
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

461
461
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

369
369
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

319
319

Meer sportnieuws